برلینگتون شرکت جدید خود را طرح کسب و کار با چوب در COVID-19 عصر

به طور معمول, Burlington, شرکت های مهم تجاری طراحی و تولید کن و زیر لیوانی به ترویج ورزش, رستوران, کارخانه های لبنی و مغازه ها و موسیقی عمل می کند و کسب و کار است که دست از مباحث در کنوانسیون است.

این فعالیت ها متوقف شد و ناگهان با COVID-19 همه گیر و در نتیجه اجتماعی فاصله و کسب و کار خاموش شدن ناگهانی. “وجود دارد بسیار سریع افت در فروش” گفت: نیک d’agostino که تاسیس چسبنده با نام تجاری خود را در برلینگتون زیرزمین در سال 2007.

چند روز پس از اینکه دولت دستور خاموش شدن ناگهانی شروع چسبنده با نام تجاری شروع به ساخت برچسب برای کسانی که چند فروشگاه که باز مانده فروشگاه های مواد غذایی به خصوص که به خریداران تا چه حد به پشت ایستاده مشتریان در خط و یا که راه را به پایین یک طرفه راهرو.

D’agostino شروع به دادن بیرون کن به فروشگاه از جمله شهر بازار, قیمت هلی کوپتر و لاو. موضوع مهم تجاری در حال حاضر فروش COVID-19-مربوط به برچسب مواد غذایی و سایر اشخاص از جمله دانشگاه ورمونت مرکز پزشکی و ورمونت مغازه های خرده فروشی به تازگی اجازه بازگشایی با محدودیت.

کسب و کار کاهش یافت به طوری که به شدت چسبنده با نام تجاری معمول هفت تا 10 نفر از کارکنان بودند به یک اسکلت خدمه. “آن را استرس زا” d’agostino گفت. “اگر آن را به حال رفته بسیار طولانی من شده اند بسیار bummed است.”

در حال حاضر d’agostino گفت: کسب و کار است تا به سطح یک نرم ماه قبل از بیماری همه گیر. تقریبا همه کارکنان در مهم تجاری خیابان اصلی که در آن d’agostino طول می کشد هر کارمند متوسط به عنوان آنها می رسند به مطمئن شوید که آنها سالم است.

گم شده زندگی می کنند نشان می دهد؟: دیدن این آنلاین اجرای برنامه توسط هنرمندان ورمونت

زمان باقی می ماند سخت به صورت بالقوه مهم تجاری مشتریان. “تو واقعا مبارزه برای دلار در حال حاضر” d’agostino گفت. “همه کمی تنگ است.”

D’agostino نمی خوردن تقریبا به عنوان اغلب به عنوان او استفاده می شود به اما قدردانی قبل از بازگشت به دفتر که او به اویختن بیشتر در برلینگتون با یاقوت خود پیت بول/بوکسور مخلوط.

“من تا به حال برای دریافت راحت تر هزینه های زیادی از زمان به تنهایی” d’agostino گفت.

تماس برنت Hallenbeck در 660-1844 یا [email protected] دنبال برنت در توییتر در www.twitter.com/BrentHallenbeck.

این پوشش ممکن است تنها با حمایت از خوانندگان ما. ثبت نام امروز برای یک اشتراک به برلینگتون مطبوعات آزاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im