برلینگتون رهبران جامعه صحبت کردن جورج فلوید قتل و عدالت و اصلاحات

در سال 1991 رهبر جامعه و نژادی عدالت مدافع پاتریک براون بود در مراحل برلینگتون شهرستان سالن در مقابل 1500 نفر در اعتراض به ضرب و شتم رادنی کینگ توسط اعضای اداره پلیس لس آنجلس.

در ظهر ژوئن 26, او ایستاده بود در همان نقطه در مقابل حدود 50 نفر به آدرس نژادی مسائل عدالت است که هنوز هم باقی بماند مانند قتل جورج فلوید و نامتناسب تاثیر بیماری همه گیر کوروناویروس در مردم رنگ.

“من اینجا هستم تا به عنوان یک صدایی برای بی صدایان. من اینجا هستم تا به عنوان یک صدای به حاشیه رانده شده و برای کسانی که شده اند در سمت چپ معادله” او گفت:.

قهوه ای دست میکروفون به اعضای جامعه به صحبت در مورد مسائل نژادی آنها تداوم در کشور و در برلینگتون جامعه است.

“ما باید با از بین بردن یک سیستم از اجرای قانون و عدالت کیفری از اداره پلیس تمام راه را تا به دیوان عالی کشور بود که به منظور حمایت و توانمندسازی ثروتمند در برابر بقیه از ما” گفت: Vermont نژادی عدالت داد عضو کمیته راهبری کشیش توماس آرنولد خوب شپرد کلیسای لوتری در جریچو.

دیگران سخنرانان شامل Kahlia Livingston, رئیس هیئت مدیره برای صلح و عدالت, مرکز شهر, عضو شورای علی Dieng و بسیاری دیگر.

“مسیر نژادی عدالت شده است هرگز به آسان است. آن را خشن, آن را, آن را کثیف, آن ممکن است یک عمر است. اما ما نیاز به قوی به متعهد بود و هرگز تسلیم” دینگ گفت.

در کنگره ایالات متحده پیتر ولش D-Vt., گفت که مسائل نژادی امریکا رو به گذشته بد افسر و صحبت می کنند به یک مشکل فراگیر فرهنگ است. او در توصیف این تجربه از تماشای این ویدئو فلوید در حال مرگ در دست افسر پلیس درک چوین در مینیاپولیس.

“این افسر که از این, در بسیاری از, این چیزی است که می افزاید: همه ما شوک, او تا به حال دست خود را در جیب خود. او به عنوان گاه به گاه و جونگ به عنوان یک فرد می تواند در حالی که مرد در زیر او درد و رنج و در نهایت مرگ” ولش گفت. “او این دانستن او بود که ویدئو ضبط و دانستن است که وجود دارد و شاهدان در صحنه است.”

براون گفت: او با احتیاط خوش بینانه در مورد آینده است.

“آنچه اتفاق افتاده از سال 1991 به خوبی آنها فقط صحبت کردن در مورد پلیس, اصلاحات,” او گفت:.

از نظر defunding به برلینگتون اداره پلیس قهوه ای فکر می کند که این شهر نمی تواند پال خواستار قطع بودجه دولت اگر هیچ برنامه ای برای reallocate کسانی که در بودجه است.

همچنین نگاه کنید به: Burlington هیئت مدیره مدرسه می خواهد به نگه داشتن افسران پلیس در مدارس

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>