برلینگتون شورای شهر می پرسد رژیم صهیونیستی است. اسکات به زمین F-35s در طول بیماری همه گیر کوروناویروس

به برلینگتون شورای شهر روز سه شنبه با تصویب قطعنامه ای خواستار دولتی فیل اسکات و ورمونت هیئت نمایندگان کنگره برای توقف تمرین پرواز برای F-35 جنگنده و منحرف کردن بیشتر گارد ملی ورمونت منابع برای جلوگیری از شیوع کروناویروس.

با استناد به “افزایش اضطراب” و “شدید سر و صدا همراه” با F-35 آموزش در ورمونت stay-at-home منظور اعضای شورا رای دادند 11-1 به نفع اندازه گیری.

“ما برای تغییرات موقت در F-35 هواپیماهای’ پرواز از ورمونت هوایی ملی 14 گارد در برلینگتون فرودگاه بین المللی” این قطعنامه گفت: در بخش “و اختصاص منابع به سمت کاهش اثرات محلی از COVID-19.”

COVID-19 رسمی نام این بیماری مربوط به کروناویروس که برای اولین بار شروع به تحت تاثیر قرار مردم در پایان 2019.

علائم COVID-19 می تواند شامل تب ، سرفه و تنفس مشکل است. اکثر توسعه فقط علائم خفیف. اما برخی از افراد معمولا کسانی که با دیگر عوارض پزشکی و توسعه علائم شدید از جمله پنومونی است که می تواند کشنده باشد.

در علاوه بر این به قطعنامه این شورا پیش نویس نامه به فرماندار ایالت Bernie Sanders, Rep. پیتر ولش و بهداشت ، پاتریک لیهی.

قبل از روز دوشنبه رای سرهنگ David W. Shevchik جونیور فرمانده 158th جنگنده بال سخن گفت با برلینگتون مطبوعات آزاد در مورد قطعنامه.

Shevchik گفت: گارد مسئولیت دو برابر شده است: تعهد به تحقق دولت فدرال و ماموریت.

“من فکر می کنم این مهم است به تکرار است که ما قابلیت و ظرفیت برای انجام هر دو است. آنها متقابلا منحصر به فرد نیست” Shevchik گفت. “ما می توانیم هر دو ما در حال انجام هر دو ما ساخته شده برای هر دو ما با افتخار همچنان به انجام هر دو است.”

در طول روز دوشنبه مجازی جلسه شورای از طریق زوم عضو شورای Perri فریمن آورده است که این قطعنامه به جلو با توجه به مدت هفت روز’ گزارش روز جمعه ساخته شده تجدید نظر به محدود تمرکز بر “استرس بی مورد” سر و صدا تا به حال در جامعه است.

یک چنین ساکن جلب Shatzer یک مربی است که آموزش فرزند خود را از خانه در طول بیماری همه گیر. Shatzer صحبت کرد قبل از این شورا رای در نظر عمومی.

“هنگامی که آن اتفاق می افتد ما را به ما آموزش به توقف سنگ زنی, ما, نزدیک, همه, ویندوز, ما انتظار آن را” Shatzer گفت: از flyovers. “من فقط یک نفر با یک بچه و من حتی نمی تواند شروع به تصور از دست دادن تجمعی آموزشی زمان در سراسر شهرستانها ما.”

در حالی که اکثر کسانی که در نظر عمومی در حمایت از این قطعنامه امی Magyar یکی از سه نفر که صحبت می کرد در برابر آن است.

“هر بار که می شنوم کسانی که در پسران پرواز — و من امیدوارم که روزی دختران پرواز بیش از آن در واقع باعث می شود من واقعا احساس امنیت. آنها در اینجا برای محافظت از ما” گفت: Magyar اضافه کرد او را باز به کاهش برنامه پرواز در هفته چند اگر آن را لازم برای اضافی COVID-19 کمک. “آنها نیاز به پرواز آماده زیرا اگر آنها از دست دادن حتی یک هفته از عمل آنها نه به عنوان قوی و دقیق به عنوان آنها باید باشد.”

گارد عمل 15 F-35s در برلینگتون فرودگاه بین المللی در South Burlington, با پنج ورود بیشتر تا پایان تابستان فرمانده گفت.

استاندارد عملیات پرواز برگزار سهشنبه تا جمعه با پرواز در هر دو نوبت صبح و بعد از ظهر. به طور معمول یک برخاست تشکیل شده است از چهار تا هشت هواپیما.

دریل گاهی اوقات نیز اتفاق می افتد در تعطیلات آخر هفته معمولا در اولین شنبه هر ماه در صبح و بعد از ظهر. یک بار در هر سه ماهه پرواز برگزار خواهد شد در یک بعد از ظهر یکشنبه گفت:.

ورمونت گارد ملی استخدام در اطراف از 3200-3,500 اعضای در حال حاضر Shevchik گفت و 1000 نفر از آنها درجه گارد. از آن درجه از اعضای گارد حدود 100 خدمت تحت Shevchik — که یک واحد کوچکتر از COVID-19 shutdown شروع ماه گذشته در رعایت دستورالعمل CDC و اجتماعی فاصله گرفته است.

حدود 200 نفر از اعضای گارد در حال کمک به تلاش برای مبارزه با این ویروس گفت: Shevchik. هفته گذشته گارد تبدیل اسکس fairgrounds به 400 تخت امکانات پزشکی است.

گارد نقش در بحران به طور بالقوه می تواند هزینه $12.7 میلیون, با توجه به یک برنامه فدرال برای کمک.

تماس با الکس Abrami در 660-1848 یا [email protected] او در توییتر دنبال: @aabrami5.

همه پوشش از coronavirus است که به صورت رایگان ارائه شده به خوانندگان ما. لطفا در نظر حمایت از روزنامه نگاری محلی با اشتراک رایگان را فشار دهید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>