برلینگتون شهرستان شورای تصویب کاهش بودجه منعکس پلیس کاهش

برلینگتون شهرستان به تصویب شورای $78 میلیون دلار بودجه صندوق به طور کلی برای سال مالی 2021 خواهد شد که شامل 30 درصد کاهش به اداره پلیس افسر نیروی.

شورای شهر رای دادند و بودجه در اواخر سه شنبه شب دومین روز از بحث تا حد زیادی تحت سلطه بحث بر سر چه چیزی و چقدر به قطع از برلینگتون اداره پلیس. بودجه تصویب 9-3 و زمان اثر چهار شنبه اولین روز از سال مالی جدید. نمایندگان Perri Freeman, P-منطقه مرکزی, جک هانسون P-شرق منطقه و جین Stromberg P-بخش 8 رای دادند هیچ.

بودجه بیشتر شامل 1 میلیون دلار از صندوق برای عدالت نژادی و هزینه 250.000 دلار صندوق برای ایمنی عمومی تحول است.

در طول این دوره از نشست نمایندگان مورد بحث بیش از بیشتر بودجه کاهش به اداره پلیس و شهرداری و ادارات از جمله تصویب متمم برای از بین بردن $9,000 از برلینگتون اداره پلیس بازاریابی و تبلیغاتی توسعه.

روز دوشنبه این شورا رای دادند 9-3 در حمایت از یک قطعنامه که پایین بخش حداکثر تعداد از افسران از 105 به 74 طریق ساییدگی (بازنشستگی و افسران ترک به طور داوطلبانه). این اضافه شد توسط نمایندگان به بودجه پیش نویس ارائه شده توسط شهردار Miro Weinberger در ادامه جلسه روز سه شنبه. Weinberger اولیه بودجه مجاز برای یک کلاه 85 افسران.

برای اطلاعات بیشتر: Burlington, هایش با بودجه میان تماس پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس

اصلاح بودجه به این معنی است که هیچ افسران جدید استخدام خواهد شد تا تعداد کل افسران شاغل کمتر از 74. این کاهش از طریق ساییدگی را شامل نمی شود, استخدام جدید پلیس در طول بهار 2021. 74 شکل نیز می تواند تغییر بعد از کلی ارزیابی عملکرد از اداره پلیس نیز برای اختصاص بودجه.

دوشنبه شب وضوح اعلام کرد که بودجه به دست آورد از طریق آن کاهش خواهد بود را به سمت خدمات اجتماعی و امنیت عمومی جایگزین و همچنین اجتماعی و اقتصادی و نژادی طرح های عدالت.

دوشنبه قطعنامه همچنین شامل اصلاحات از جمله این که این شورا اعلام نژادپرستی citywide بهداشت بحران خواستار پایان دادن به استفاده از منابع افسران توسط بهار 2021 تاسیس یک نیروی کار را در نظر بگیرید عذرخواهی و یا غرامت برای نقش برلینگتون در اموال برده داری ساخته شده و در چندین مرحله نسبت به پلیس کمیسیون بیشتر قدرت را درخواست داده و در ورودی افسر نظم و انضباط.

بحث بر برلینگتون اداره پلیس بودجه را تشدید کرده است پس از مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس. فلوید یک مرد سیاه و سفید درگذشت و پس از یک افسر پلیس به زانو در پشت گردن خود را در حالی که او را بر روی زمین. فلوید مرگ و میر ناشی از سیاه و سفید و قهوه ای آمریکایی ها را برانگیخت تماس در سراسر کشور برای پلیس اصلاحات و defunding.

به برلینگتون افسران پلیس انجمن حمایت Black Lives Matter جنبش اما گفت: کاهش گنجانده شده در قطعنامه خواهد روده در حال حاضر understaffed بخش.

“کاهش تعداد رتبه و فایل افسران در خیابان برای اولین بار بدون کاهش تقاضا برای خدمات پلیس را بی خطر زندگی آسیب پذیر در جامعه ما و از افسران پلیس که کار آن است که برای حفاظت از آنها” ارتباط گفت.

مطبوعات آزاد تحریریه اتان Bakuli کمک گزارش.

تماس با الیزابت موری در 802-651-4835 یا [email protected] او در توییتر دنبال کنید در @LizMurrayBFP.

این پوشش ممکن است تنها با حمایت از خوانندگان ما. ثبت نام امروز برای یک اشتراک به برلینگتون مطبوعات آزاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>