برلینگتون مسیر دوچرخه سواری اینچ نسبت به ارتقاء وجود coronavirus

ساخت و ساز خواهد شد در هفته آینده به بازسازی برلینگتون محبوب مسیر دوچرخه سواری شهرستان, برنامه ریزان می گویند — هر چند کار آغاز خواهد شد به آرامی با توجه به محدودیت های اعمال شده توسط coronavirus.

کوچک و نازک پراکنده خدمه آغاز خواهد شد توانبخشی کار در یک طوفان-ضرب و شتم بخش از Greenway بین پرکینز اسکله و فاضالب تصفيه گفت: جان Adams-Kollitz یک هماهنگ کننده پروژه در برلینگتون پارک های تفریحی و اسکله.

دسترسی به آن کشش از مسیر باقی خواهد ماند و خارج از مرزهای طول ساخت است.

چالش هایی که تا قبل COVID-19 Adams-Kollitz اضافه خواهد شد به احتمال زیاد تاخیر اتصال کامل به Greenway جنوبی می رسد تا 2021.

طوفان شدید سیستم در هالووین 2019 در صدر یک رکورد مرطوب اکتبر بالا بردن دریاچه چاپلین را از سطح آب حدود دو پا. طوفان scuttled تقویت کار در کشش از بلانچارد ساحل به پرکینز اسکله است که به خصوص در معرض باد رانده امواج.

خدمه باید صبر کنید تا زمانی که در اواخر تابستان یا اوایل پاییز و زمانی که سطح دریاچه به طور معمول قطره به بازگشت به کار.

واکر و دوچرخه سواران در ضمن باید ساخت و ساز دور زدن بر روی شهر و خیابان و پیاده رو, خوب, داخلی, یکی از مسیر دیدنی ترین مناظر.

برنامه های در حال انجام برای ساخت موقت دوچرخه لین در مسیر جریان انحرافی در خیابان کاج, Adams Kollitz گفت: به عنوان بخشی از یک پروژه مشترک با شهرستان بخش عمومی و آثار آن داوطلب پیاده روی-دوچرخه و حمل و نقل شورای غیر انتفاعی محلی در حال حرکت است.

Greenway علاقه مندان ممکن است متوجه تحولات دیگر در کنار اسکله بهار از طریق سقوط:

  • Amtrak برنامه به فروشگاه قطار آن در آینده خدمات مسافر نیاز به بخشهایی از این مسیر منتقل می شود بین افرا و خیابان.
  • ضخامت ایستاده از خاکستر درختان در پرکینز اسکله playground — در معرض تخریب سریع توسط زمرد خاکستر سوراخ — خواهد بود لاغر و جایگزین با متنوع تر و انعطاف پذیر مجموعه ای از درختان بومی.

دیگر برنامه های بلند مدت برای ارتقاء Greenway گذشت بیشتر در جنوب نسبت Redrocks پارک جنوبی برلینگتون منتقل شده اند به پشت رایتر با توجه به عدم اطمینان بیش از شهرستان امور مالی در COVID-19 گیر با توجه به یک پارک تفریحی و اسکله بولتن.

بیشتر: کروناویروس در ورمونت: تفریح و سرگرمی مسیرهای شلوغ به سر مردم خارج برای ورزش

تماس با جوئل بنر بیرد در 802-660-1843 یا [email protected] او را دنبال کنید در توییتر @VTgoingUp.

همه پوشش از coronavirus است که به صورت رایگان ارائه شده به خوانندگان ما. لطفا در نظر حمایت از روزنامه نگاری محلی با اشتراک رایگان ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>