برلینگتون گروه خشن فرانسیس فراهم می کند ‘مراقبت فوری’ در طول COVID-19-بحران بهداشتی

جدید, خشن, فرانسیس آلبوم به نام “مراقبت فوری” یک عنوان است که برای تلفن های موبایل به خصوص به موقع در میان بهداشت عمومی بیماری همه گیر.

“ما نوشت: این آهنگ در حالی که کمی پیش قبل از همه این اتفاق افتاده است” خواننده Bobby Hackney جونیور گفت: در یک مکالمه تلفنی روز شنبه از خانه اش در شمال از برلینگتون. “برخی از اشعار و موضوعات آهنگ ها مطابقت با آنچه اتفاق می افتد در حال حاضر.”

Hackney گفت: به عنوان آهنگ از برلینگتون راک گروه سوم آلبوم “در مورد چگونه بسیاری از افراد بیمار وجود دارد بیش از حد واهمه به دریافت کمک کند.” (“من بیش از حد ضعیف برای رفتن به صفحه اصلی/ضربان قلب من مثل یک مترونوم/من نیاز به یک درمان است اما من به آن نیاز دارید سریع/من فکر نمی کنم که من از گذشته خواهد شد”). آهنگ های دیگر در میان هفت در مینی آلبوم مقابله با محیط زیست است که می ایستد به بهبود بسیاری از مردم holing تا در خانه های خود را در طول COVID-19 بحران است.

“این یکی از چیزهای مثبت از هر کس که در داخل و quarantining,” Hackney گفت. “این به این سیاره کمی استراحت.”

بازی بیدار شدن ویندوز این آخر هفته

“مراقبت فوری” می آید دیجیتالی جمعه شروع آخر هفته که همچنین لگد کردن سالانه بیداری ویندوز جشنواره در وینوسکی. قبل از رویداد امسال لغو شد در اواسط ماه مارس, خشن فرانسیس بود که با توجه به سرمقاله روزنامه محلی در این جشنواره که تا به حال برنامه ریزی اعمال تور ملی از جمله آینده سلیمان و صبحانه.

Hackney گفت, خشن, فرانسیس نیست برنامه ای برای انتشار “مراقبت فوری” تا تابستان یا پاییز اما سرعت این انتشار دیجیتال در نور COVID-19-مربوط sequestering. باند بازی آهنگ از آلبوم در آن Feb. 28 نمایش در ArtsRiot در برلینگتون و انجام داده اند تا دوباره در بیداری ویندوز.

“همه نوع ماندم, به در خانه همه را بر روی تلفن خود را, همه را در کامپیوتر خود به دنبال چیزی برای گوش دادن به,” او گفت:. “هر چیزی که شما به اشتراک گذاری است که فقط به عنوان مهم به عنوان زمانی که شما می بینید یک گروه زندگی می کنند. عملکرد در ضبط.”

عضو همگرا تولید آلبوم

ساخت “مراقبت فوری” — به عنوان آلبوم مثل آهنگ ها برنامه ریزی شده بود قبل از همه گیر — به دنبال روند متفاوت از آن دو پیشینیان با توجه به Hackney. به جای انجام این کار معمول و ضبط آلبوم خود را در بیت و قطعات در چه Hackney به نام “بلند و کشیده کردن فرآیند” خشن فرانسیس استخدام, تولید کننده, Kurt Ballou بوستون-منطقه هاردکور-گروه پانک همگرا.

خشن فرانسیس — Hackney برادران Urian (درامز) و جولیان (گیتار) و نوازنده باس دن Davine — دو روز را صرف با Ballou در Davine ضبط استودیو به پخش کردن آهنگ است. (گیتاریست پل Comegno نیز درگیر است اما دیگر با این گروه با توجه به Hackney.)

“ما می خواستیم برای ضبط این لحظه در زمان و آن را در فقط چند روز” Hackney گفت.

چرا که او یک دوست از گروه Ballou قادر به ارائه نقد صادقانه که Hackney گفت: ساخته شده “مراقبت فوری” قوی تر است. “واقعا خوب بود به کسی که به ما بگویید, ‘هی شما از لحن وجود دارد, شاید شما می توانید یک کمی بهتر'” Hackney گفت.

“مراقبت فوری” است که به عنوان انرژی بالا و, به عنوان نشان فوری مانند فرانسیس همیشه است. طرفداران هر چند ممکن است متوجه برخی از تغییرات.

“این اولین رکورد که در آن همه آهنگ ها در این آلبوم کمی بیشتر منسجم” Hackney گفت. “وجود دارد یک کمی بیشتر مینیمالیسم بیشتر به یک شیار و پرنیان را برای کل آهنگ و چسبیده با آن است. آن را کمی بیشتر تصفیه شده ما آلبوم های دیگر برای اطمینان حاصل کنید. اما این ضرورت و این انرژی است که هنوز هم وجود دارد.”

این آلبوم خواهد آمد در اشکال فیزیکی “هنگامی که ما می توانید بازی را دوباره زنده” با توجه به Hackney تخمین می زند که نمی توان آن را تا سال 2021 که خشن فرانسیس تور دوباره. حتی اگر کوچکتر نشان می دهد شروع به اتفاق می افتد در این سال که در آن مردم می تواند به حفظ اجتماعی فاصله که نه فرمت مناسب برای Hackney را تاب باند.

“آن OK را برای مردم به mosh دوباره,” او گفت:.

تماس برنت Hallenbeck در 660-1844 یا [email protected] دنبال برنت در توییتر در www.twitter.com/BrentHallenbeck.

بیدار شدن ویندوز در خانه

لغو 2020 بیداری ویندوز جشنواره را به عنوان بسیاری از حوادث زندگی می کنند انجام داده اند در هفته های اخیر حرکت آنلاین. برگزارکنندگان جشنواره اعلام کرد دوشنبه شب که آنها را “یک آخر هفته, اجتماعی دور, حوادث در حال وقوع در سراسر وب” با این برنامه به توان پنج شنبه اعلام کرد.

برای کسب اطلاعات بیشتر: facebook.com/WakingWindows

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>