برلینگتون هدف برای 2021 تاریخ شروع جدید برای پرداخت ساختار در گاراژ پارکینگ

پس از گرفتن تایید به اتفاق آرا برای یک به روز رسانی پرداخت ساختار مرکز شهر پارکینگ, Burlington, وزارت کار و تصمیم به عقب نشینی در جولای 1 پیاده سازی.

در حال حاضر این شهرستان معرفی یک Jan. 1, 2021, تاریخ شروع برنامه جدید که از بین بردن دو ساعت و پارکینگ رایگان در محبوب بازار گاراژ اما با یک اعتبار سنجی برنامه.

این نسخهها کار کمیسیون که به تصویب اولیه طرح پیشنهادی در ژوئن 17, بحث جدید تاریخ مورد نظر در جلسه بعدی خود در اواسط ماه جولای.

“ما درک می کنیم این است که یک تغییر بزرگ برای بازدید کنندگان ما به مرکز شهر” Department of Public Works مدیر Chapin اسپنسر گفت: در یک جمعه انتشار اخبار. “اگر چه واقعیت های مالی از COVID-19 بودند کاتالیزور برای این تغییر تاثیر اقتصادی COVID-19 در کسب و کار ما در مرکز شهر نیز دیکته شده که اجرای مدیریت و برنامه ریزی مناسب است. ما خواهد بود با همکاری مرکز شهر تجاری جامعه به اطمینان حاصل شود که این انتقال خواهد بود بدون درز.”

بیشتر: BTV به تعویق انداختن بین بردن دو ساعته پارکینگ رایگان محبوب در بازار گاراژ

هنگامی که قوانین جدید پا زدن در بازار, گاراژ بازدید کنندگان پرداخت خواهد شد $1 در هر ساعت برای اولین بار دو ساعت برای کمک به جبران کاهش اخیر درآمد. تحت یک پیشنهاد اعتبار سنجی برنامه هزینه پارکینگ خواهد بود چشم پوشی اگر کاربران بررسی در با تجار محلی و یا فلچر رایگان کتابخانه سخنگوی وزارت راب Goulding گفت: قبلا در این هفته است.

این Lakeview و خیابان کالج گاراژ ادامه خواهد داد به 2 ساعته پارکینگ رایگان گزینه تحت سیاست جدید. و یک تاجر اعتبار سنجی برنامه برای رستوران و کارکنان خرده فروشی به پارک به صورت رایگان در خیابان کالج و Lakeview گاراژ نیز بر روی میز است.

“حذف دو ساعت به صورت رایگان در بازار تشویق باید قابل اندازه گیری درصد از parkers به دنبال Lakeview و خیابان کالج گاراژ برای دو ساعت رایگان و کاهش فشار بر بازار گاراژ” Padgett گفت. “آن را باید افزایش حجم معاملات کاهش مقدار کارکنان مرکز شهر ‘دوچرخه سواری’ هر چند ساعت و کاهش مقدار بار ما باید به تسهیلات در هر روز است.”

در همان انتشار کارا Alnasrawi, مدیر اجرایی, کلیسا, خیابان بازار گفت: تاخیر شد خبر خوب.

“تجار در کلیسای خیابان بازار هستند خوشحال به شنیدن این که این برنامه خواهد شد نورد بلافاصله” Alnasrawi گفت. “در این بی سابقه ای در برابر ما محلی متعلق به کسب و کارهای کوچک نیاز به بازدید کنندگان ارائه هر انگیزه ای ممکن است به مرکز شهر آمده.”

تماس با الکس Abrami در 660-1848 یا [email protected] او در توییتر دنبال: @aabrami5.

این پوشش ممکن است تنها با حمایت از خوانندگان ما. ثبت نام امروز برای یک اشتراک به برلینگتون مطبوعات آزاد.