برلینگتون تصویب سیاست رسانه های اجتماعی زیر اداره پلیس رسوایی

برلینگتون اتخاذ یک سیاست جدید برای شهرستان کارکنان دوشنبه ماه پس از رسانه های اجتماعی رسوایی را لرزاند اداره پلیس.

حرکت به اتخاذ یک سیاست رسانه های اجتماعی تصویب به اتفاق آرا در شورای شهر. ابتدا در ماه دسامبر پلیس مواجه موشکافی به عنوان اخبار گشوده رئیس براندون Del Pozo و اقدام رئیس پلیس Jan رایت با استفاده از حساب های رسانه های اجتماعی تحت نام های مختلف به اظهار نظر در امور عمومی. دو استعفا از مواضع خود.

بیشتر: چگونه رسانه های اجتماعی رسوایی منجر به برلینگتون پلیس معاون Jan رایت به استعفا

این سند شامل جزئیات بیشتر در مورد چگونه به حرکت شخصی حساب های رسانه های اجتماعی و مشاوره برای سر گروه.

چه در برلینگتون جدید رسانه های اجتماعی سیاست ؟

هدایت اشاره کرد یک کارمند فعالیت شخصی می تواند تاثیر برلینگتون به عنوان یک شهر است.

“اگر کارکنان خود را شناسایی به عنوان شهر کارکنان و یا موقعیت است که شناخته شده به عموم آنها باید اطمینان حاصل شود که خود را در پروفایل و مطالب مرتبط (حتی اگر آنها از شخصی و رسمی نیست و طبیعت) را نقض نمی کند, سیاست و یا روش های از شهرستان” سیاست متحده است.

هدایت می پرسد کارکنان می شود روشن است که هر گونه نظرات و اطراف شهر کسب و کار خود هستند و که کارکنان نمی عمدا غلط است که آنها را از طریق حساب های شخصی برای نفوذ در مردم در شهر مهم است.

این شهر همچنین می پرسد مردم به خودداری از پست ها با “محتوا است که به عنوان قلدری و یا تهدید خشونت که در اثر آسیب رساندن به, توهین, اهانت آمیز و یا اهانت به دیگران از جمله همکاران و یا کارمند می داند که به غلط به ضرر دیگری شهرت.”

سر گروه در حال هدایت به استفاده از رسانه های اجتماعی شخصا به عنوان راه اصلی برای رله “شهر کسب و کار و یا جهت” و یا برقراری ارتباط حساس شهر کسب و کار بدون تایید دفتر شهردار.

کارکنان که نقض این سیاست می تواند موضوع را به اخراج.

همچنین نگاه کنید به: Burlington شهردار به حالت تعلیق درآورد رئیس پلیس جستجو برای 1 سال

تماس با Maleeha سید در [email protected] یا 802-495-6595. او در توییتر دنبال کنید @MaleehaSyed89.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>