منازل به قصد سرقت در برلینگتون در طول شیوع کروناویروس: چگونه به نگه داشتن کسب و کار امن

برلینگتون صاحب کسب و کار جو Verga است محکم او شیوه های امنیتی پس از او می گوید خود فروشگاه فروش CBD محصولات برخورد با سارق دو شب در یک ردیف.

Verga که دارای برگ سبز مرکزی گفت: دومین شب او تا به حال خود را به روز رسانی لانه دوربین اشتراک پس از آن می تواند ذخیره ویدئو تا 10 روز به جای سه ساعت. در این ویدئو او نشان داد چند نفر با شکستن در دو شب که در یک نقطه چاشنی کیسه های پر از محصولات خود را.

Verga برآورد او از دست داده حداقل $6,000 از منازل به قصد سرقت اما او هنوز نهایی که محاسبه است. برلینگتون پلیس ساخته شده اند دو بازداشت در ارتباط با حوادث معاون جان مراد گفت.

منازل به قصد سرقت در برلینگتون افزایش یافته است کمی طول بیماری همه گیر در مقایسه با گذشته سال به طور متوسط در طول همان دوره است. از 11 منازل به قصد سرقت در گزارش های ملکه شهر بین ماه های مارس 22 مارس 21, چهار بودند از کسب و کارهای تجاری مراد گفت:

مانند بسیاری از ورمونت کسب و کارهای کوچک Verga کسب و کار در حال حاضر احساس استرس به دلیل جدید کروناویروس بیماری همه گیر. برخی از کسب و کارهای دیگر داشته اند به طور موقت به دلیل رژیم صهیونیستی است. Phil اسکات اجرایی به منظور تعریف ضروری کسب و کار. Verga کسب و کار که باز در دسامبر 2018 شده است ادامه منظقه وانت سفارشات به همان اندازه به عنوان آن می تواند هر دو قبل و بعد از سرقت.

“من واقعا نیاز به این شبیه یک سوراخ در سر” Verga گفت. “من پسر کوچک واقعی کسب و کار کوچک است که متاثر از همه چیز. برای بازیابی از این آن را برای رفتن به یک سخت تلاش است.”

برلینگتون کسب و کار بیشتر آسیب پذیر به منازل به قصد سرقت?

مقدار زیادی از ترافیک پا است که در مرکز شهر برلینگتون می بیند و در طول سال مردم محلی و گردشگران و دانشجویان — چه جذب Verga به باز کردن یک فروشگاه در مرکز شهرستان. که پا ترافیک باعث شده است که دیگر کسب و کار مرکز شهر مانند Danform کفش مطمئن شوید که شیوه های امنیتی بالا به خصوص بعد از ساعت کاری.

Danform مدیر کل درک Hellyer گفت: Burlington فروشگاه امن ترین کسب و کار’ چهار مکان است. این COVID-19 همه گیر باعث شده Danform به برلینگتون و سنت آلبنز شاخه به طور موقت در حالی که آن کولچستر و Shelburne فروشگاه ها باز ماندن برای منظقه وانت.

“من فکر می کنم احتمالا بیشتر مستعد” Hellyer گفت: از برلینگتون فروشگاه. او افزود: “بسیاری از افرادی که در خیابان کلیسا در اواخر شب. ما تا به حال یک سیستم امنیتی وجود دارد پس من فکر می کنم, 2003.”

COVID-19 رسمی نام این بیماری مربوط به کروناویروس که برای اولین بار شروع به تحت تاثیر قرار مردم در پایان 2019.

در آن برلینگتون شعبه Danform دارای یک سیستم زنگ خطر امنیتی است که می فرستد هشدار به Hellyer در گوشی سنسور های فروشگاه ویندوز و یک سیستم دوربین. یک کارمند بررسی در فروشگاه هر روز در طول این بیماری همه گیر. Hellyer گفت Danform نشده تا به حال کسی سعی کنید به زور راه خود را به فروشگاه در حالی که آن بسته شده است.

Verga کشف شده پس از منازل به قصد سرقت که در یک ساخت و ساز خطا با درب که مانع از به طور کامل قفل کرده بود اجازه ورود آسان به فروشگاه. همه آن را در زمان یک یدک کش قوی به آچار درب را باز گفت.

از آن پس Verga نگاه خود را به افزایش اقدامات امنیتی. او تا به حال یک پیمانکار بازسازی درب جم پس از آن بسته تمام راه تغییر فروشگاه قفل و امن دوربین در یک جای بهتر. Verga گفت: او همچنین گرفتن یک نقل قول برای امنیت سیستم هشدار و یک دروازه برای درب نه که او تا به حال قبل از.

افزایش جنایی فرصت در طول همه گیر

افزایش برلینگتون را از منازل به قصد سرقت است که تنها اندک اما هنوز گرفتار برلینگتون اداره پلیس توجه است. تعداد کسب و کارهای تجاری در حال هدف قرار داده است نیز بالاتر از حد معمول — 36 درصد از 11 منازل به قصد سرقت از مارس 22 مارس 21, مراد گفت. در طول یک سال معمولی کسب و کار را هدف قرار داده و توسط سارق 15% تا 30% از زمان موقت رئیس جنیفر موریسون گفته است.

“این چیزی است که ما شاهد افزایش در این لحظه است که به ما می دهد مکث, اما آن است که هنوز رتبهدهی نشده است یک بیماری همه گیر از سرقت است که afflicting ما خوب شهر” مراد گفت.

در حالی که به طور کلی تعداد کم هستند و پلیس بر این باورند افرادی که درگیر در فعالیت های جنایی در حال دیدن یک فرصت با فرماندار “در خانه بمانند امن” سفارش. به طور معمول مراد گفت: تعداد زیادی از مردم در خیابان کلیسا در طول روز خواهد بازداشتن مردم از شکستن را به کسب و کار.

“هنگامی که وجود دارد کمتر چشم و در مورد وجود دارد بیشتر اهداف از فرصت برای کسانی که قصد جنایی,” مراد گفت.

افسران می گذرد هنوز هم در حال گشت در بخشی به جلوگیری از برخی از فعالیت های جنایی مراد گفت.

چگونه کسب و کار می تواند از خود محافظت کنند

مراد توصیه می شود راه های مختلفی که می تواند کسب و کار باقی می ماند امن از فعالیت های جنایی:

  • نصب یک سیستم امنیتی با برخی از نوع زنگ (صوتی یا خاموش) که همچنین سیم به 911 سیستم.
  • نصب دوربین های امنیتی. گاهی اوقات قرار دادن آنها در نظر است یک عامل بازدارنده برای مجرمان بالقوه.
  • مطمئن شوید که کسب و کار’ قفل درب و امن باقی می ماند.
  • بررسی کسب و کار در روز آنها باز نمی شود. برای فروشگاه ها است که به طور موقت بسته شده و این به ویژه مهم است.

اگر خود را برلینگتون خانه و یا کسب و کار شده است burglarized تماس برلینگتون اداره پلیس در 802-658-2704.

تماس با الیزابت موری در 802-651-4835 یا [email protected] او در توییتر دنبال کنید در @LizMurrayBFP.

همه پوشش از coronavirus است که به صورت رایگان ارائه شده به خوانندگان ما. لطفا در نظر حمایت از روزنامه نگاری محلی با اشتراک رایگان ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>