BTV شورای شهر برای رای دادن بر کاهش بودجه به نیروی انتظامی: فعالان اجرای قانون وزن در

برلینگتون (ابهامزدایی) را در شورای شهر است که با توجه به بودجه مالی سال 2021 که شامل کاهش قابل توجهی به برلینگتون اداره پلیس را بودجه.

چندین طرح در جدول دوشنبه شب از جمله قطعنامه از مترقی شهرستان نمایندگان را کاهش دهد که نیروی انتظامی 30 درصد از طریق ساییدگی و بودجه پیشنهادی شهردار توسط Miro Weinberger که قطع بخش بودجه بیش از 10٪.

شهردار بودجه همچنین شامل 1 میلیون دلار از صندوق برای عدالت نژادی و هزینه 250.000 دلار صندوق برای ایمنی عمومی تحول است.

سازمان دیده بان جلسه شورای شهر در زیر:

برلینگتون مدیره مالیه که شامل Weinberger و چهار نمایندگان توصیه می شود Weinberger پیشنهاد بودجه به شورای شهر برای بررسی در اوایل دوشنبه شب. کامل شورا تا به حال ساخته شده است تصمیم نهایی در این بودجه از 8:30 p. m. دوشنبه.

بحث بر برلینگتون اداره پلیس بودجه را تشدید کرده است پس از مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس. فلوید یک مرد سیاه و سفید درگذشت و پس از یک افسر پلیس به زانو در پشت گردن خود را در حالی که او را بر روی زمین. فلوید مرگ و میر ناشی از سیاه و سفید و قهوه ای آمریکایی ها را برانگیخت تماس در سراسر کشور برای پلیس اصلاحات و defunding.

بسیاری از آنها وزن در انواع نژادی عدالت و پلیس اصلاحات برلینگتون ، در اینجا برخی از ذینفعان اصلی را قرار داده است كه:

ورمونت نژادی عدالت داد

ورمونت نژادی عدالت داد — یک سازمان است که با تمرکز بر پیاده سازی سیستمیک نژاد پرستی و ایجاد اثرات مستقیم در سراسر طیف گسترده ای از مسائل — حمایت برای جابجایی وجوه به دور از پلیس و نسبت به امنیت عمومی جایگزین. Weinberger گفت: او با این گروه قبل از قرار دادن چهارم نهایی بودجه پیشنهادی.

این اتحاد در حمایت از یک نژادی عدالت قطعنامه ای که معرفی شد توسط مترقی شهرستان نمایندگان جمعه. این گروه گفت که این قطعنامه همراه با Weinberger پیشنهاد بودجه نشان دهنده “یک گام مهم در جهت درست” در پرداختن به یک لیست از خواسته های این گروه ساخته شده است.

اتحاد بوده است در دفاع از طرح خود را برای تبدیل زندگی از سیاه و قهوه ای زندگی مردم در ورمونت به نام Operation Phoenix R. I. S. E. ابتکار عمل را مخفف می ایستد:

 • بازسازی امنیت عمومی.
 • اجرای توانمندسازی فرهنگی.
 • تامین فرصت های برابر.
 • گسترش نژادی سهام شمول و متعلق.

این گروه ساخته شده است که یک سری از خواسته های به شهرستان برلینگتون نمایندگان از جمله:

 • خواستار بر شهردار و یا شورای شهر اعلام نژادپرستی citywide بهداشت بحران است.
 • خواستار بر شورای شهر برای ایجاد یک نیروی کار به نظر یک عذرخواهی و یک پیشنهاد برای پرداخت غرامت برای نقشی که Burlington, بازی های برگزار شده است در اموال برده داری.
 • خواستار برلینگتون “را اخلاقی بیانیه با اولویت ریشه کنی نژادپرستی سیستماتیک در ایجاد بودجه است.”
 • تماس در شهر برلینگتون برای پیوستن به نژادی عدالت داد در اجرای عملیات ققنوس R. I. S. E.

این گروه خواسته است که هر کدام از آنها خواسته است قبل از ملاقات بودجه عبور می کند.

مترقی نمایندگان شهرستان

مترقی شهرستان نمایندگان را مطرح نژادی عدالت قطعنامه که شامل یک کاهش 30 درصدی ماموران پلیس از طریق ساییدگی در میان دیگر اصلاحات پیشنهاد شده است.

این نمایندگان که بانیان این قطعنامه ها بخش 1 عضو شورا Zoraya هایتاور بخش 2 عضو شورا حداکثر تریسی بخش 3 عضو شورا برایان کاج بخش 8 عضو شورا جین Stromberg مرکزی منطقه عضو شورا Perri فریمن و شرق منطقه عضو شورا جک هانسون.

در علاوه بر این به کاهش نیروی انسانی است که کاهش تعداد افسران از 105 به 74 قطعنامه:

 • اعلام نژادپرستی citywide بهداشت بحران است.
 • Reallocates پول آزاد تا از کاهش تعداد افسر پلیس به تعدادی از امنیت عمومی جایگزین و اجتماعی و اقتصادی و نژادی طرح های عدالت.
 • می پرسد این شهرستان به فسخ قرارداد بین Burlington منطقه مدرسه و برلینگتون اداره پلیس توسط بهار ترم 2021. قرارداد را فراهم می کند دو مدرسه منابع از افسران اداره پلیس.
 • خواستار مشترک مشروط شورای شهر امنیت عمومی کمیته و پلیس کمیسیون برای شروع یک تحقیق چگونه برای ساخت یک خانه سالم و امن جامعه و نهادهایی که مورد نیاز برای رسیدن به این هدف علاوه بر کامل عملیاتی و ارزیابی عملکرد از برلینگتون اداره پلیس.
 • مستلزم آن است که کارکنان شهرستان تحت آموزش دو بار در هر سال است که کشف ریشه اثرات و راه حل های سیستمیک ظلم و ستم و نژادپرستی.
 • ایجاد یک نیروی کار را در نظر بگیرید عذرخواهی و یا غرامت برای نقش برلینگتون در اموال برده داری.
 • به برلینگتون پلیس کمیسیون دسترسی به تمام شکایات مربوط به افسران پلیس اجازه می دهد تا کمیسیون به درخواست اضافی برای جمع آوری داده و به آنها این قدرت را تایید انضباطی تصمیم گیری از افسران.

شهردار Miro Weinberger

Weinberger بودجه را کاهش می دهد اداره پلیس را تخصیص بیش از 10% ساخت 1.3 میلیون در کاهش و 800.000 دلار در صندوق تخصیص مجدد.

Weinberger گفت: در یک کنفرانس خبری جمعه بعد از ظهر که او را پشتیبانی نمی کند افسر کاهش پیشنهاد در نژادی عدالت قطعنامه در حال حاضر, اما اضافه کرد که او باز به بحث بیشتر. او توصیه می شود استخدام یک شخص خارجی و یا گروه برای انجام عملیاتی بررسی برلینگتون اداره پلیس. این امر می تواند برای پرداخت از طریق $250,000 پلیس انتقال صندوق در بودجه پیشنهادی خود را به او گفت.

Weinberger گفت که او نگران بود, در این نقطه, درباره سقوط به زیر 85 افسران. مطابق با برلینگتون افسران پلیس انجمن, قرارداد, با, شهرستان, رسیدن به سطح نیروی انسانی از 80 افسران را آغاز کند “اورژانس نیروی انسانی” آستانه است که تاثیر می گذارد:

 • جامعه مبتنی بر پلیس و دیگر شیوه های فعال.
 • زمان پاسخ به طور کلی و پاسخ به غیر تهدید کننده زندگی می نامد.
 • وجود تخصصی افسران مانند خشونت خانگی پیشگیری افسر دانشکده منابع افسران جامعه امور و واکنش اضطراری افسر. این موقعیت را به یاد می آورد گشت.

برلینگتون افسران پلیس انجمن

افسران پلیس اتحادیه خواست شورای شهر برای جلوگیری از کاهش police department بودجه فراتر از Weinberger پیشنهاد کاهش است. در بیانیه روز دوشنبه پلیس اتحادیه گفت: از آن حمایت پلیس اصلاحات اما گفت: نمایندگان باید در نظر پلیس ورودی.

این اتحادیه گفت: تقاضا در اداره پلیس باید کاهش یابد قبل از اینکه تعدادی از افسران پلیس را می توان کاهش می یابد.

“به برلینگتون اداره پلیس است که در حال حاضر understaffed” این اتحادیه اعلام کرد. “کاهش تعداد رتبه و فایل افسران در خیابان برای اولین بار بدون کاهش تقاضا برای خدمات پلیس را بی خطر زندگی آسیب پذیر در جامعه ما و از افسران پلیس که کار آن است که برای حفاظت از آنها.”

این اتحادیه افزود: “مردم باید قضاوت بر اساس رنگ پوست خود را. برلینگتون افسران پلیس باید در نظر گرفته و بر اساس اقدامات خود را نه بر اساس واقعیت برخی دیگر از افسران باید عمل ظالمانه. مردان و زنان از Burlington, افسران پلیس,’ انجمن اختصاصی خدمتگزاران مردم نه تبادل نظر نژادپرستان.”

برلینگتون آتش نشانان انجمن

به برلینگتون آتش نشانان’ union رئیس جمهور در نامه ای به شورای شهر بیان کرد که کاهش کارکنان اداره پلیس می تواند تحت تاثیر قرار چگونه آتش نشانان انجام کار خود را. آتش نشانان و افسران پلیس اغلب پاسخ برای صحنه های با هم اگر مداوم خطر برای امنیت عمومی اما اورژانس خدمات پزشکی مورد نیاز است.

بلیک خواست شورای شهر به اطمینان حاصل شود که هر گونه کاهش نمی توانست پیامدهای سراسر این شهر امنیت عمومی زیرساخت ها است.

“برخی از ما سخت ترین و آسیب زا تماس شامل شرایطی است که اعضای ما در معرض خطر اگر یک افسر پلیس بود و نه در صحنه” نوشت: رئيس جمهور اتحادیه Kyle بلیک.

او افزود: “ما غرور خودمان را در چگونه به سرعت ما قادر به گرفتن بر روی صحنه و ارائه مراقبت از بیمار و ما نگران است که بیماران و کسانی که در بحرانی نیاز به توجه پزشکی ممکن است تجربه تاخیر در مراقبت و نتایج ضعیف اگر ما نمی توانیم این صحنه به سرعت ساخته شده و امن توسط پلیس است.”

این داستان به روز خواهد شد.

تماس با الیزابت موری در 802-651-4835 یا [email protected] او در توییتر دنبال کنید در @LizMurrayBFP.

این پوشش ممکن است تنها با حمایت از خوانندگان ما. ثبت نام امروز برای یک اشتراک به برلینگتون مطبوعات آزاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im