روشن کردن خانه خود را با چلپ چلوپ از رنگ جدید

ما همه گیر شده است در داخل بیش از حد معمول به تازگی و به تازگی بسیاری از ما احساس دیوار در حال بسته شدن در.

زمان برای روشن کردن همه چیز با یک چلپ چلوپ از رنگ جدید می گوید: Benjamin Moore رنگ و طراحی متخصص شارون Grech.

“تزئین خانه خود را یک فرصت برای ایجاد یک راحت و استقبال محیط زیست به همین دلیل است که رنگ رنگ شما انتخاب می کنید بازی نقشی اساسی در تنظیم تن آن انرژی پایه یا بی سر و صدا می گوید:” Grech. “رنگ اساسی برای هر فضا و انتخاب یک محصول با کیفیت و با بی رنگ و پایان اجازه خواهد داد که شما را به احساس اعتماد به نفس است که خانه خود را نگاه و احساس را شیک و طول عمر است.”

آیا خانه شما, معاصر, در اواسط قرن, مدرن, یا, سنتی, تنها چند رنگ ها ثابت کرده اند که بی انتها و قادر به تکمیل چنین تنظیمات متنوع آبی و خاکستری و سفید می گوید Grech که سهام خود را راهنمایی در مورد چگونه برای تزئین خانه خود را با محبوب ترین بنجامین مور رنگ.

آبی: همه چیز در مورد پایه

“مجموعه مرحله با اشباع سایه ای از آبی و سازمان دیده بان خود را دکور را در کانون توجه است. غنی آبی می افزاید: هر دو عمق و ثبات به فضای خود را در حالی که همزمان با اضافه کردن یک نامحسوس افزایش به دیگر رنگ های خنثی در فضای خود می گوید:” Grech. “آبی همه کاره است و آن را زمینه مناسب برای رنگ های دیگر و هر سبک دکور. این که آیا شما یک ظاهر طراحی فضای خود را با آب گرم و طبیعی و یا پس از اتمام peppering مدرن metallics عمیق گسترده آبی را پیچیده کرد.”

خاکستری: ترکیب و مطابقت

“نگاه جدید برای خاکستری است که آن را مخلوط با ساير undertones لایه بندی در ته رنگ سایه و پس از اتمام. جاذبه به این نگاه ظریف و ظرافت است که نتایج حاصل از جفت سرد و گرم undertones با بافت و شین می گوید:” Grech. “از غنی لایه پارچه و چوب patinas به براق شیشه ای و براق سرامیک خاکستری اجازه می دهد تا دیگر مواد و رنگ را به کانون توجه است.

“گرم و سرد و یا نور و یا تیره و خاکستری و دودی آرامش و پختگی است.”

سفید: از نو خلق کردن, دوباره تجدید

“طراوت اثر سفید اجازه می دهد تا شما را به دوباره اختراع فضایی خود را بارها و بارها در حالی که یکپارچه مطابق با خود را در حال تغییر چشم انداز. آن نیز به عنوان کامل بوم خالی برای هر رنگ و دکور داستان ایجاد جریان از یک فضا در خانه خود را به آینده می گوید:” Grech. “سفید پر شده است امکان آن را به عنوان توازن طرح جسورانه کمک یک اثر آرام بخش و در هر اتاق و مکمل پاک دکور مینیمالیستی. سفید نهایی رنگ ساخته شده است به مقاومت در برابر آزمون زمان و انتقال یکپارچه از یک فضا به آینده.”

راهنمایی برای انتخاب رنگ مناسب برای فضای خود را آنلاین در دسترس هستند www.BenjaminMoore.ca, @BenjaminMooreCA و www.facebook.com/benjaminmoorepaints.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im