باب واتسون همه ستاره مشت و اجرایی می میرد در 74

توسط دنیس WASZAK جونیور

باب واتسون همه ستاره مشت که شد اولین بار, سیاه, مدیر کل به برنده سری جهانی با نیویورک یانکیز در سال 1996 درگذشت. او 74.

هوستون آستروس برای آنها واتسون بازی اول خود را در 14 فصل به فصل در یک بازی بیس بال حرفه ای پوشا شش دهه اعلام کرد مرگ او شنبه شب. این تیم را با ارائه جزئیات اما پسر کیت در توییتر نوشت که او در هوستون از بیماری کلیوی.

“او همه ستاره در این زمینه و درست پایونیر از این تحسین و احترام هر کس او شده و یا مشغول به کار در کنار” آستروس در بیانیه ای گفت. “باب خواهد شد از دست رفته اما فراموش نکرده است.”

واتسون با نام مستعار “گاو” ساخته شده این همه ستاره تیم در سال 1973 و ’75 ضربه بیش از .300 چهار بار و سوار در حداقل 100 اجرا می شود دو بار در حالی که هدف قرار دادن در وسط Astros’ صف. او همچنین دارای تمایز از نمره 1 میلیون اجرا در تاریخ لیگ در 4 مه سال 1975 در برابر غول سان فرانسیسکو در Candlestick Park.

متولد و بزرگ شده در لس آنجلس واتسون standout در فریمانت بالا و یک عضو از بندر کالج ورزشی سالن از شهرت.

کمیسر راب مانفرد ستایش واتسون به عنوان یک “بسیار انجام شده رقم” و “عمیقا همکار محترم.” او همچنین در ستایش کار خود را با بیس بال تیم امداد که کمک به کسانی که در بیس بال که به آنها نیاز دارید.

“من همیشه به یاد داشته باشید که مثال برجسته است که باب تنظیم برای دیگران” مانفرد در بیانیه ای گفت جمعه.

واتسون نیز تبدیل به یک ضربه بزرگ کردن زمینه برای cameo همراه با چند Astros تیمی در سال 1977 فیلم کمدی “The Bad News Bears در آموزش شکستن.” در یک کلید صحنه واتسون تحویل به یاد ماندنی خط: “هی بیا اجازه دهید بچه ها بازی!”

او همچنین برای بوستون (1979) the Yankees (1980-82) و آتلانتا بریوز (1982-84) در پایان با .295 حرفه ای طور متوسط پنبه حلاجی شده با 184 صفحه اصلی اجرا می شود 989 RBIs و 1,826 اجرا می شود به ثمر رساند در حالی که در درجه اول بازی اولین پایگاه و میدان را ترک کرد. واتسون همچنین آمار .371 در 17 حرفه ای postseason بازی. او اولین بازیکن برای ضربه زدن به چرخه در هر دو لیگ — برای هوستون در سال 1977 و بوستون دو سال بعد.

پس از بازنشستگی به عنوان یک بازیکن واتسون شروع مربیگری و کمک 1988 اوکلند دو و میدانی پیروزی در لیگ آمریکا پرچم به عنوان هدف قرار دادن مربی برای امثال خوزه Canseco و علامت McGwire.

او سیاه و سفید دوم مدیر در تاریخ لیگ — پس از آتلانتا بیل لوکاس (1976-79) — هنگامی که او را استخدام کرد آستروس در سال 1993.

واتسون استخدام شد و به عنوان یانکی’ جنرال موتورز در سال 1995 ساخته شده و پس از آن به شدت انتقاد تصمیم به استخدام جو توره به نیویورک manager. واتسون همراه با تره پیشرو تیم در این زمینه کمک کرد با هم سری جهان-پیروزی تیم ملی در سال 1996.

بازنشسته و از یانکی ها پس از فصل 1997 و برایان Cashman جایگزین او به نیویورک GM. واتسون بعد از آن در خدمت به لیگ اصلی بیس بال است معاون رئیس جمهور مسئول نظم و انضباط و معاون رئیس جمهور از قوانین و در میدان عملیات و مشغول به کار در لیگ دفاتر تا سال 2010.

“باب تاثیر مثبت در بازی ما و کسانی که در تماس با او انجام شد با نهایت صداقت و صمیمیت و تعهد” تونی کلارک مدیر اجرایی اتحادیه بازیکنان در بیانیه ای گفت:.

آستروس افتخار واتسون در ماه مارس اختصاص باب واتسون مرکز آموزش در Astros آکادمی جوانان در هوستون با سابق All-Star در حضور.

واتسون غلبه سرطان پروستات پس از اینکه تشخیص داده شد در سال 1994 شد و یک مدافع برای آگاهی و تشخیص زود هنگام. او اغلب صحبت در کنفرانس ها و سمینارها در مورد تجربه خود را که مورد بحث او در سال 1997 کتاب “زنده ماندن را به نفع خود.” او در برخورد با مشکلات سلامتی دیگر در سال های اخیر است.

“من می دانم که پدر من انجام شده حتی بیشتر از او تا به حال فکر او را به انجام رساندن در زندگی” کیت واتسون گفت هوستون ایستگاه تلویزیونی فاکس 26. “میراث است که او را پشت سر گذاشت تا برای ما یکی از, یکی از های یک برد و او را ترک نمی کند در اینجا نیست پس از انجام همه چیز را که او برای به انجام رساندن در زندگی خود.”

واتسون نیز جان سالم به در برد با همسرش کارول و دختر کلی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im