#BlackOutTuesday: چگونه ورمونت در حال پیوستن به در و به همین دلیل برخی می گویند این کافی نیست

رسانه های اجتماعی تماس برای ایستادن در همبستگی با آمریکایی ها برداشت توجه برخی از ورمونت کسب و کار. نه هر کس است در هیئت مدیره با توجه به آن کافی در پرداختن به نژادپرستی نظاممند.

#BlackOutTuesday سرچشمه در صنعت موسیقی را به حالت تعلیق کسب و کار در پی ملی ناآرامی به علت مرگ جورج فلوید. یک افسر پلیس در مینیاپولیس فشرده زانو خود را به گردن فلوید بود که آفریقایی آمریکایی برای بیش از هشت ساعت در حالی که فلوید نشان داد او نمی تواند نفس بکشد. مرگ او موجب تظاهرات در سراسر کشور دعوت کردن خشونت پلیس علیه سیاه آمریکایی است. یکی دیگر از پاسخ به Floyd مرگ است که فعالیت های آنلاین در رسانه های اجتماعی از جمله #BlackOutTuesday برچسب.

ورمونت کسب و کار و سازمان های ارسال شده کاشی های سیاه و سفید در خوراک خود را با تغییر پیام بازتاب پشتیبانی می کند. مثالها عبارتند از:

  • Shelburne موزه.
  • Skirack.
  • بیرد مزرعه.
  • برلینگتون کشاورزان’ بازار است.
  • شرکت زیرزمینهای.

در علاوه بر این به کسب و کار افراد در حال hashtagging عکس از کاشی های سیاه و سفید در حساب های شخصی خود.

چرا برخی در حال گرفتن شماره با #BlackOutTuesday

مختصر و مفید از هشتگ کاستی ها بودند کاوش در ایالات متحده آمریکا امروز برای پیروزی بخش صبح روز سه شنبه.

یک موضوع شامل افرادی نوشتن #BlackLivesMatter “به طور معمول استفاده می شود به عنوان یک ابزار برای معترضین به برقراری ارتباط اطلاعات از طریق رسانه های اجتماعی.” این می تواند آن را دشوار برای کسانی که به دنبال اطلاعات در مورد اقدامات فراتر از #BlackOutTuesday.

موضوع دیگری حول محور کلی اثربخشی برچسب: “وجود دارد استدلال که در حال حاضر بیش از هر زمان دیگری است که ارتباطی نباید ‘سیاه,'” پست بخوانید.

Vermonter Candace تیلور استفاده او Instagram حساب به آدرس هشتگ اشاره کرد او سیاه است و حاضر به سکوت. در عنوان او گفت: مردم را به نگه داشتن خود را “نمایشی هشتگهای و تاکتیک است.”

تماس با Maleeha سید در [email protected] یا 802-495-6595. او در توییتر دنبال کنید @MaleehaSyed89.

این پوشش ممکن است تنها با حمایت از خوانندگان ما. ثبت نام امروز برای یک اشتراک به برلینگتون مطبوعات آزاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>