Black Lives Matter: داوطلبان رنگ نقاشی دیواری در خیابان اصلی در برلینگتون

گروه نقاب داوطلبان تبدیل خیابان اصلی روز یکشنبه از عروق, برای, ترافیک ورود و خروج از مرکز شهر برلینگتون به بوم خود برای بیانیه ای از عدالت اجتماعی است.

داوطلبان مانند 8 سال Faiza جعفر در زمان برلینگتون شهرستان نمایندگان خود را دعوت به کمک به رنگ سیاه زندگی موضوع نقاشی دیواری.

چرا او آمده از South Burlington به کمک نقاشی دیواری?

“سیاه و سفید زندگی می کند مهم نیست و من سیاه” Faiza گفت.

شهرستان و نمایندگان به اتفاق آرا قطعنامه ای را در روز دوشنبه به ایجاد دو بلوک خیابان نقاشی. در ماه ژوئن مونپلیه شورای شهر نیز به تصویب نقاشی از یک شبیه نقاشی دیواری در مقابل خانه ملت. رژیم صهیونیستی. Phil اسکات ابراز حمایت از این بیانیه است.

Faiza مشغول به کار در نورد رنگ بین خطوط این نامه در “سیاه و سفید” به عنوان خواهر بزرگتر و برادر کوچکتر نگاه کرد. او در نهایت دست غلتک رنگ به او و خواهر و برادر و پریدن در چند بار برای کمک به برادر طارق دوباره پر کردن غلتکی.

سحر فیتزجرالد از برلینگتون کار کرده چند نامه از جعفر خواهر و برادر. او گفت که او به طور داوطلبانه در همبستگی با او 16 ساله است که با در نظر گرفتن یک تماس تلفنی تنها فراتر از ضبط کردن نقاشی منطقه است.

بیشتر: سیاه Vermonters به اشتراک گذاری داستان در مورد زندگی در کوه سبز دولت

فیتزجرالد که سفید گفت که او تا به حال شناخته شده نیست دخترش احساس نژادی و بی عدالتی است چرا که او تا به حال همیشه به فکر شهر خود شد و متنوع است. دخترش هیلی واکر باز کرد تا به او در مورد تجربه خود را از بودن در پس از جورج فلوید را مارس 25 مرگ پس از یک مینیاپولیس افسر پلیس kneeled در گردن او برای حدود 9 دقیقه است.

“من هرگز نمی خواهد می دانم آنچه در آن مانند به سیاه” فیتزجرالد گفت.

او توضیح داد که هیلی بزرگ بدون دیدن سیاه, بالغ, نقش مدل در مدرسه و نیز اینکه تنها شخص سیاه و سفید در یک اتاق. هیلی با این نسخهها کار برای حمایت از عدالت اجتماعی با شروع یک اتحادیه اجتماعی در مدرسه او را.

هانا Vickery, 25 سنت آلبنز کار کرده در پایان دیواری نزدیک به سنت پل و خیابان است. او شنیده بود در مورد این رویداد که صبح امروز در Facebook.

“این واقعا سرد به معنای واقعی کلمه چیزی ملموس” Vickery گفت.

بیشتر: “چه می توانم انجام دهم؟’: استو بومی بازگشت به ورمونت فعال می شود در جامعه

او گفت که اقدام در برابر نژادی و بی عدالتی است که برای او مهم است. فراتر از کمک به با نقاشی دیواری, او می نویسد: به اداره پلیس به پرس و جو در مورد برنامه های خود را به انجام ضد نژادپرستانه آموزش. او گفت که او نیز تلاش می کند به نماد مشارکت مردم در رسانه های اجتماعی پست.

تماس با امیلی Stigliani در 802-660-1897 یا [email protected] در توییتر دنبال کنید: @EmilieStigliani.

این پوشش ممکن است تنها با حمایت از خوانندگان ما. ثبت نام امروز برای یک اشتراک به برلینگتون مطبوعات آزاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net