Black Lives Matter نشانه ساخته شده توسط South Burlington, دبیرستان, دانش آموزان تخریب

یک زندگی موضوع ثبت بنا در محوطه South Burlington منطقه مدرسه است تخریب شده است و پلیس در حال بررسی این حادثه به عنوان یک مظنون به جرم و جنایت نفرت.

آسیب به نشانه کشف شد شنبه صبح. کاهش کلمات “Black Lives Matter” و مرتبط با آرم تقریبا کامل برش از ثبت نام, South Burlington, پلیس گفت:.

نشانه ای قرار داده شده بود در منطقه زمینه را در دورست خیابان توسط یک گروه از دانش آموزان از فردریک تاتل مدرسه که ایستادگی در برابر نژادپرستی, پلیس گفت:.

“این قانون است که به سادگی قابل سرزنش و یک تصویر واضح و روشن از نژاد پرستی در جامعه ما” South Burlington پلیس نوشت: در انتشار اخبار. “این عمل بزدلانه بریدگی عمیق با ما سیاه و قهوه ای اعضای جامعه است و عمیقا نگران کننده داده رویدادهای جاری در این کشور است.”

شهرستان, مدیر, Kevin Dorn همچنین تکرار این مسئله در بیانیه ای گفت: “این نوع از جرم و جنایت هیچ جایی در جامعه ما است. آموزان در مدرسه یک راست به صدای آنها را شنیده و نه به حمله بود در این راه.”

داستان های مرتبط: Black Lives Matter: Burlington جمعیت تظاهرات جورج فلوید, راهپیمایی به پلیس پارکینگ

این تحقیقات در مراحل اولیه است اما پلیس در حال جمع آوری ویدئو و مشاوره با ورمونت وزارت امنیت عمومی را به آزمایشگاه پزشکی قانونی. این گروه قصد دارد به گزارش این حادثه به هر دو Chittenden County وکیل دولت و ورمونت دفتر دادستان کل است.

پلیس اصرار کسانی که با اطلاعات در مورد این حادثه به تماس با گروه در 802-846-4111.

تماس با الیزابت موری در 802-651-4835 یا [email protected] او در توییتر دنبال کنید در @LizMurrayBFP.

این پوشش ممکن است تنها با حمایت از خوانندگان ما. ثبت نام امروز برای یک اشتراک به برلینگتون مطبوعات آزاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im