سیاه زندگی موضوع نقاشی دیواری در ورمونت تخریب با گل نفت

مونپلیه, Vt. (AP) — خرابکاری های زندگی موضوع نقاشی دیواری بود که نقاشی در خیابان در مقابل ورمونت خانه ملت است که تحت بررسی پلیس گفت:.

صدها نفر جمع شده بودند روز شنبه در مونپلیه به رنگ دیواری که گفت: “Black Lives Matter” در زرد نامه ها. اما مونپلیه پلیس می گویند نقاشی بود آغشته با خاک و نفت اوایل روز یکشنبه و گرافیتی شد اسپری در پیاده رو در این نزدیکی هست.

یک عکس منتشر شده توسط پلیس را نشان می دهد گرافیتی با پیام های از جمله “400 میلیون دلار رفته” و “قرار داده و آن را به عقب تماس بگیرید مغلوب ساختن پیشی جستن.” بیانیه ای از پلیس می گوید: نقاشی های دیواری “اشاره مخارج دولت” اما به نظر می رسد کارگردانی در نقاشی دیواری.

ورمونت مجلس Mitzi جانسون بود که در میان کسانی که کمک کرد با این نقاشی را محکوم کرد. [نیازمند منبع] او گفت که مقامات در حال تلاش برای بازگرداندن نقاشی دیواری و مقامات در حال تلاش برای شناسایی عاملان.

“در حالی که از آن آسان است به منزجر و خشمگین خرابکاری از این ناشناس ترسو برای من اقدامات خود را تقویت نیاز به آدرس در نژادپرستی و سفید برتری حق در اینجا در جوامع ما” جانسون از حزب دموکرات در بیانیه ای گفت:.

نقاشی دیواری بود که شبیه به دیگران که رنگ شده اند در نزدیکی کاخ سفید در واشنگتن و در دیگر شهرستانها. آن را به حال شده است توسط شورای شهر تایید شده و پشتیبانی شده توسط رژیم صهیونیستی است. Phil اسکات.

ورمونت نقاشی دیواری برگزار شد در کمتر از یک هفته اعتراض در سراسر کشور موجب مرگ جورج فلوید. فلوید یک دست به دستبند, سیاه, مرد درگذشت, on May 25 بعد از یک مینیاپولیس افسر پلیس فشرده زانو خود را در Floyd گردن.

بیشتر: Black Lives Matter نشانه ساخته شده توسط South Burlington, دبیرستان, دانش آموزان تخریب

این پوشش ممکن است تنها با حمایت از خوانندگان ما. ثبت نام امروز برای یک اشتراک به برلینگتون مطبوعات آزاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im