خواهر بزرگ مربی ارقام را چگونه می شود وجود دارد برای خواهر کوچک او با وجود همه گیر

جولین Eagan یک مربی بزرگ برادران بزرگ و خواهران از ورمونت آمار آن را بلافاصله با خواهر كوچك Ariannah کارتر یک چهارم گریدر در آکادمی مدرسه در برتلبرو.

“او فقط نوع بچه ای که واقعا طول می کشد در هر فرصت و رشد در انسان ارتباط” ایگن گفت.

Eagan, 47, تصمیم به مشارکت به عنوان یک مربی پس از خود دو پسر بزرگ شد و او در نقل مکان کرد به یک اداری نقش به عنوان اصل Dummerston مدرسه. که یک تغییر بزرگ پس از سالها به عنوان یک معلم.

“من به دنبال یک فرصت برای هنوز تماس مستقیم با دانش آموزان راه من استفاده می شود به” ایگن گفت. “من آن را از دست.”

سپس coronavirus همه گیر رخ داد و برادران بزرگ و خواهران به حالت تعلیق در شخص تماس بین مربیان و mentees.

معلوم Ariannah بود یک نرم افزار در زوم از تجربه خود را با آموزش از راه دور پس از این مدارس بسته شده است.

“او به راحتی نمیفهمد چگونه برای تماس با من با استفاده از همان ابزار آنلاین او آموخته است که برای استفاده به عنوان یک دانش آموز” ایگن گفت. “این سخت است دیدن نیست ، هیچ چیز نمی تواند جایگزین فرد در تماس است اما او مانند یک فرد مثبت است.”

اولین بار آنها بودند چت در زوم Ariannah انجام یک آهنگ برای Eagan همراه در گیتار توسط پدر او. این آهنگ از مجازی نشان می دهد استعداد آکادمی مدرسه انجام داده بود.

“او را دوست دارد به آواز خواندن” ایگن گفت.

و بازی کلارینت که Ariannah را در طول یک مجازی ناهار با Eagan. او انجام بتهوون Ode to Joy.

“او واقعا الهام بخش من به خاطر او انجام بهترین,” ایگن گفت. “او واقعا نتواند مدرسه و بودن با دوستان خود اما او ساخت بهترین از این است.”

بیشتر داستان های شخصی: چگونه Vermonters روبرو هستند و زندگی در coronavirus عصر

تماس دن د Ambrosio در 660-1841 یا [email protected] او را دنبال کنید در توییتر @DanDambrosioVT. این پوشش ممکن است تنها با حمایت از خوانندگان ما. ثبت نام امروز برای یک اشتراک دیجیتال.

همه پوشش از coronavirus است که به صورت رایگان ارائه شده به خوانندگان ما. لطفا در نظر حمایت از روزنامه نگاری محلی با اشتراک رایگان ،

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>