BHS alumna طول می کشد مرحله به صحبت می کنند در حال رشد در برلینگتون

قبل از Zanevia فروردین کردم تا در صحنه در باتری پارک در برلینگتون او تا به حال به یاد خودش را به کم کردن سرعت.

این نبود اولین بار از صحبت کردن در مقابل یک جمعیت شد اما یک لحظه نادر به صحبت می کنند به یک جمعیت مورد تجارب خود را در حال رشد در ورمونت.

فروردین یکی از ده یا افرادی که صحبت می کرد در تاریخ 20 ژوئن پس از یک راهپیمایی علیه خشونت پلیس و نژادی و بی عدالتی در برلینگتون. تظاهرات شرح زیر است, محلی و ملی تظاهرات پس از کشتن جورج فلوید یک مرد سیاه پوست توسط یک مینیاپولیس افسر پلیس است.

“شما رشد می کنند تا متوجه نیست که فعالیت در حال مبارزه برای خودتان. شما واقعا متوجه این جریان نبرد” گفت: فروردین 18, که در برلینگتون و درگیر شده است در عدالت اجتماعی می کنند در حالی که برای.

“من یک شور و شوق برای نوشتن اما من تو را دیدم هرگز آن را در ارتباط با فعالیت چون من هرگز تا به حال اعتماد به نفس در کار من است.”

قبل از فارغ التحصیلی از برلینگتون دبیرستان در سال 2019 او یک عضو از مدرسه عدالت اجتماعی, اتحادیه اروپا که در آن در کنار دوستان و همسالان او درخواست هیئت مدیره مدرسه به منظور بالا بردن یک زندگی موضوع پرچم. برلینگتون دبیرستان شد دومین مدرسه در کشور به انجام این کار.

از آن پس او شیرجه بیشتر به او چگونه می تواند از نوشتن و صدای خود را به صحبت می کنند به سیاه Vermonters مانند خودش را در میان جمعیت. بسیاری از بار ویلکاکس گفت: این احساس او تا به حال به پایین تن او و یا محدود کردن احساسات خود را به صحبت می کنند در مقابل عمدتا سفید مخاطبان است.

“من همیشه آموزش داده شده است که من نمی تواند عصبانی که من می توانم این احساسات در حال رشد در یک محله” گفت: فروردین که بسیاری از مردم او می دانست که در اطراف او بودند “تغذیه کلیشه از آنچه آن را مانند به سیاه و سفید.”

در طول سال, اما, فروردین اتحاد تکیه بر حمایت او تا به حال از زنان در خانواده است. حتی بیش از یک هزار مایل دور از برخی از بستگان او در میامی که در آن او متولد شد او را نیز در بر داشت مقدار زیادی از اعتماد به نفس از طریق سیاه او نگاه کرد تا از طریق رسانه های اجتماعی.

به دنبال به جلو فروردین برنامه ای برای ثبت نام در یک دانشگاه در شمال کانکتیکات در پاییز. در حال حاضر او را برای کار به عنوان یک تئاتر مشاور اردوگاه امید به یک مدل نقش برای کودکان او با این نسخهها کار میکند.

فروردین امیدوار به ادامه مطلب مراجعه کنید فرصت ها و فضاهای جوان سیاه مردم در برلینگتون و همچنین به عنوان نسل دیالوگ بین سیاه Vermonters که برای زندگی در یک دولت برای یک مدت طولانی و می تواند صحبت می کنند تجارب خود را.

“من واقعا فقط در تلاش برای ایجاد یک پناهگاه امن برای زنان سیاه پوست مثل من” ویلکاکس گفت.

تماس با اتان Bakuli در (802) 556-1804 یا [email protected] او را دنبال کنید در توییتر @BakuliEthan.

این پوشش ممکن است تنها با حمایت از خوانندگان ما. ثبت نام امروز برای یک اشتراک به برلینگتون مطبوعات آزاد.