آبفا-St. Albans’ دن الیس است که مطبوعات آزاد’ آقای هاکی برای سال 2020

آنچه دن الیس اضافه شده به عنوان دستیار کاپیتان برای آبفا-St. Albans هرگز دور در آوازی و سبک رهبری. او یکی ندارد. بلکه در بازی روز الیس را نشان می دهد تا دو ساعت قبل از جن رها شروع به عقب نشینی خود را به تنهایی.

“من واقعا از صحبت کردن با کسی” او توضیح داد. “من برای خودم نگه دارید و در حالت بازی.”

او می خواهم پر کردن تلفن خود را در داخل قفل خود را — بدون حواس او را پرت. پس از آن او می خواهم گرفتن یک توپ چوگان سرپهن و راه اندازی در نزدیکی یک خالی دیوار شلیک گوی به خود را برای گرم کردن دست خود و با سنگ تیز کردن رفلکس خود را. چوگان سرپهن توپ کار می کرد بهترین الیس در بر داشت. که معمولا به طول انجامید یک ساعت قبل از او می خواهم صعود به goaltending دنده و برای دیگری 10 دقیقه.

شلوغی از pregame رختکن صحنه انجام شده و در اطراف او.

“است که یک دروازه بان چیزی که برای اکثر بچه ها کمی آرام کمی خود را به” BFA مربی توبی Ducolon گفت.

حجم واقعی از الیس آمد که Bobwhites در زمان یخ های انجام نگرفته اما قابل لمس رگه رقابتی که به او اجازه تبدیل به دولت stingiest netminder و این فصل آقای هاکی روی یک عنوان اعطا شده توسط مطبوعات آزاد در هر سال به ورمونت بالا high school boys بازیکن هاکی.

“الیس در پایان کسی که می تواند بازی در حال تغییر موجب صرفه جویی در بازی به نظر آسان در واقع نوع سرعت بازی پایین” Ducolon گفت. “سرعت بازی خیلی آسان بود برای او به عنوان یک ارشد من فکر می کنم آن را فقط آشکار او مسلط بازیکن.”

بیشتر: آبفا-St. Albans طوفان گذشته استو 4-1 برای 19th, پسران هاکی قهرمانی کشور

اعداد به بالا که ادعا می کنند: 346 موجب صرفه جویی در 357 عکس رو به صورت متناوب تقریبا-فراتر از اعتقاد .969 صرفه جویی در صد که backstopped این Bobwhites’ 19-4 اجرای خود را از 19 بخش من قهرمانی کشور.

الیس نیز اشغال نادر لوتی برای آبفا دولت winningest برنامه به عنوان یک چهار سال استارت در هدف.

“ما تا به حال بچه ها توسعه و سزاوار آن است. اما شما برگردید … من فکر نمی کنم ما تا به حال چهار سال استارت در آبفا و که ممکن است تا کنون” Ducolon گفت. “ما تا به حال بچه ها شکوفه دیر اما نه برای چهار سال متوالی.”

الیس bookends آبفا حرفه ای با مسابقات قهرمانی کشور

وقتی که الیس کردم آبفا کار به عنوان یک 5-پا-8 rookie او نبود که به دور از خود طعم goaltending یک شرکت-خنده دار آخر هفته تابستان هاکی وقتی حدود 40 گل در چهار بازی, او گفت:. که فصل به پایان رسید با یک تاج بیش از حد.

به عنوان یک ارشد چهار اینچ بلندتر می خواهم به معنای واقعی کلمه رشد به نقش.

“من بسیار خوش شانس (Ducolon) به عنوان مربی به من فرصت گفت:” الیس آبفا را پنجم آقای هاکی honoree. “من واقعا فکر می کنم در مورد آن. من همیشه ترس از دست دادن آن است.”

“متوجه می شوند که در حال حاضر فقط باعث می شود من آن را از دست ، آن می رود با راه بیش از حد سریع است.”

Ducolon تا به حال ستایش بالا برای دقت الیس امر به goaltending صنایع دستی توانایی های خود را به آهنگ جن از هر نقطه و قابلیت اطمینان است که باعث ایجاد حس آرامش او را به تماشای بازی.

“او نه فقط توقف جن او را می بیند مرد در سمت دور او می بیند که همه چیزهای” دیرین آبفا مربی گفت. “او تنفس جن. زمانی که جن به او سوت.”

هر دو از این زمستان را به بازی در برابر قوس رقیب اسکس شد بازی به تیغ نازک حاشیه — اولین 2-0 بازی, ویژه, دو گل در یک بازی قدرت دوم شد 1-0 شیب.

اورلئانز مربی کریس خط گفت: الیس دلیل بود آبفا باقی مانده در هر دو.

“او را زرق و برق دار … او را بسیار positionally صدا و نمی دهد تا مقدار زیادی از ریباند” خط گفت. “او باعث می شود که موجب صرفه جویی در او را و در بسیاری از اوقات باعث می شود آنهایی که او نباید. که واقعا همه چیز شما همیشه می تواند برای درخواست در یک goaltender.”

وقتی پرسید که برای رای دادن به عملکرد خود در این سال — قهرمانی پر زرق و برق آمار و الیس’ نگاهی بود: “این می تواند بهتر بوده است.” او اعتبار خود را از هم تیمی های خود را برای موفقیت و توضیح او احساس او می تواند بدست آبفا که بسیار نزدیک به کمال با یک بازی در اینجا و یا وجود دارد.

“من همیشه به آن نگاه مانند چه می توانم انجام داده اند که برای دریافت اضافی ذخیره اضافی shutout. اما معلوم شد خوب در پایان خاطر تیم” الیس گفت. “همه من موجب صرفه جویی شد چرا که تیم من بود که همیشه در پشت درب پسر مسدود کردن عکس انجام آنچه در آن طول می کشد. آنها می خواهم به من آسان عکس.”

تماس با آستین Danforth در 651-4851 یا [email protected] او را دنبال کنید در توییتر @eadanforth.

این پوشش ممکن است تنها با حمایت از خوانندگان ما. ثبت نام امروز برای یک اشتراک دیجیتال.

آقای هاکی برندگان

2020: دن الیس آبفا-سنت آلبنز

2019: یونس Janaro, Essex,

2018: رایان جوان, Essex,

2017: دنور هیت, Spaulding

2016: مت Needleman, آبفا-سنت آلبنز

2015: Erik کوتاه, Essex,

2014: Matty Cuce, کولچستر

2013: تامی Royer, South Burlington,

2012: Mike Schreiner, آبفا-سنت آلبنز

2011: Robbie Dobrowski, چاپلین دره

2010: جیک Orr, Essex,

2009: Trevor پولاک, با مته سوراخ کردن و برتون

2008: بن مروارید, Essex,

2007: Jason اولسونراتلند

2006: علامت Collins, آبفا-سنت آلبنز

2005: Brendan Van Tuinen, هارود

2004: Brett Leonard, South Burlington,

2003: Ryan ون Lindsey Sprouse ✨ Hartford,

2002: Jon روز, چاپلین دره

2001: جو Galdi, Essex,

2000: مارک راسل, Essex,

1999: لو DiMasi, Burlington,

1998: بن Letourneau, Burlington,

1997: Keith موریس, Spaulding

1996: Lee Godbout, کولچستر

1995: Luke Davignonبرنج

1994: Mike خلیجبرنج

1993: جاستین مارتین, Essex,

1992: Kyle Lanfear, آبفا-سنت آلبنز

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>