آبفا-Fairfax سافت استار Taylor Mitchell نتواند در junior فصل به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس

Taylor Mitchell می خواهد به اولین کسی که در خانواده اش به بازی در سطح دانشگاهی.

این BFA-Fairfax سافت استار قرار بود به یکی از ایالت ترین ترس بازگشت کوزه این بهار و در این سال او junior کشته شد و این مهم یکی برای جلب توجه از استخدام که مشتاق به زمین دبیرستان مرتکب.

اما این مسیر در حال حاضر شده است به تعویق افتاد پس از ورمونت مديران انجمن آوریل 30 تصمیم به لغو 2020 فصل به علت بیماری همه گیر کوروناویروس.

بیشتر: VPA لغو high school sports برای فصل بهار به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس

“قطعا سال سوم بزرگ سال و هر گونه آمار شما می توانید جمع آوری — جلوگیری از هر گونه آسیب های پیش بینی نشده — این می شده اند یک سال برای او” Fairfax مربی گری Witalec گفت. “این یک بد شانسی اما مهم نیست اگر آن را یک ماده از کجا و چه بهترین جا. او تعدادی از مدارس علاقه مند به او.”

میچل این تیم آس رفت 14-2 در سال 2019 منجر گلوله به بخش سوم بازی قهرمانی برای دومین سال متوالی. او وارد 161 strikeouts به همراه داشت و فقط پنج قدم به قدم با 1.68 به دست آورده-اجرای متوسط است. او ضربه زد .430 در صفحه با 28 RBIs در 19 بازی.

در عنوان بازی میچل در زمان شکست با وجود 14-strikeout بدون راه رفتن عملکرد.

“من واقعا امیدوار بود در واقع به نفع خود قهرمانی در این سال” میچل گفت. “من درک می کنم که چرا (هیچ فصل) برای نگه داشتن مردم در امن و سالم اما این باعث نمی شود آن را صدمه دیده است هیچ کمتر نیست که در یک فصل است.”

بیشتر: Mitchell تبادل گرند اسلم قدرت فیرفکس

بیشتر: White River Valley بهترینها آبفا-فیرفاکس برای D-III و سافتبال عنوان

زندگی بدون سافتبال گرفته است عوارض عاطفی در Mitchell که با تشکیل یک عشق بزرگ برای ورزش در سنین پایین.

“این یکی از سخت ترین دوره های من شده است از طریق” گفت: Mitchell زندگی می کند که در فلچر. “من همیشه باید سافتبال به در تکیه اگر من تاکید شد و یا با داشتن یک زمان سخت در مدرسه است.”

بیشتر: “آنها هیجان زده بودند.’ تغییرات در زندگی برای CVU مربی خانواده بدون بیس بال

و با هیچ فرد آموزش برای بقیه سال تحصیلی میچل دست رفته “قابلیت اتصال به در مدرسه به طور منظم به کار در استخدام و دانشگاه, روند انتخاب,” Witalec گفت.

“متاسفانه هر دو از جنبه های آن شده اند, کنار, در حال حاضر,” گفت: Witalec همچنین Franklin County school دستیار مدیر ورزشی و مدیر.

میچل همچنین باید وزن یک فرصت برای یک کالج در اوایل برنامه در کلارکسون یکی که سر او را به شمال ایالت نیویورک در سال آینده — معنی دبیرستان حرفه ای خواهد بود.

“من باید به انتخاب عاقلانه” میچل گفت.

تبدیل شدن به یک عضو از ورمونت تیم اول دانشگاه یا دانشکده خودی Facebook گروه در https://bit.ly/2MGSfvX.

تماس با الکس Abrami در 660-1848 یا [email protected] او در توییتر دنبال: @aabrami5.

این پوشش ممکن است تنها با حمایت از خوانندگان ما. ثبت نام امروز برای یک اشتراک به برلینگتون مطبوعات آزاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im