Beutner: هیچ دانشجویان در محوطه دانشگاه که الاییواسدی شروع مدرسه در پاییز

زمانی که حدود 700,000 دانش آموزان از لس آنجلس Unified School District سر کلاس در پاییز سال تحصیلی آغاز خواهد شد به طور کامل با آموزش از راه دور با توجه به سرپرست Austin Beutner در طول یک هفته به آدرس والدین و مربیان در روز دوشنبه, جولای 13.

“علم است راهنمای ما” Beutner گفت. “(سقوط کلاس) شروع خواهد شد و با دانش آموزان در مدرسه و امکانات. بهداشت و ایمنی از همه در جامعه چیزی است که ما می آید.”

این خبر یک هفته پس از معلم اتحادیه نام را برای این منطقه به قراضه برنامه ای برای یادگیری ترکیبی مدل — در-فرد و فاصله یادگیری آنلاین — در حمایت از یک راه دور-آموزش تنها مدل.

این برنامه تنها مقدماتی از منطقه است. روز دوشنبه Beutner قرار داده است که ایده به بقیه گفت: این منطقه ساخته شده بود تصمیم حداقل برای چگونه کلاس آغاز خواهد شد در پاییز. وجود دارد هیچ گفتن که شیوع کروناویروس موجود خواهد بود به اندازه کافی برای شروع به آوردن کودکان به کلاس درس Beutner گفت: تاکید بر این که علم و تعداد مورد, می, راهنمای تصمیم گیری.

در حالی که اذعان تحت تاثیر این بیماری همه گیر است که با داشتن در یادگیری برای بسیاری از کودکان Beutner گفت: مهم ترین چیز بود که سلامت و ایمنی است. برای کسانی که نا امید با یادگیری خط ارائه شده توسط منطقه در بهار Beutner متعهد به حمایت اضافی.

“این را نمی توان اندازه گیری به دلار و سنت” Beutner گفت. “یک آموزش و پرورش خوب است راه خروج از فقر است. کودکان باید در مدرسه به بهترین شکل ممکن آموزش و پرورش است.تعهد ما به دانش آموزان و خانواده ها این است که به ارائه بهترین آموزش ممکن است در کلاس درس آنلاین یا در مدرسه است.”

لس آنجلس در حال حاضر در وسط یک دوم افزایش coronavirus عفونت با بیش از 2100 نفر در حال حاضر در بیمارستان بستری با ویروس و نزدیک به 4000 نفر داشتن درگذشت تا کنون پس از همه گیر آغاز شد.

اگر چه کودکان در میان کسانی که با حداقل ریسک برای تبدیل شدن به طور جدی بیمار از coronavirus Beutner گفت که او مایل نیست قربانی ایمنی و بهداشت از مربیان بسیاری از آنها — مثل خودش — در یک بیشتر آسیب پذیر دسته.

دیگر مدارس سراسر جنوب کالیفرنیا بیش از حد شده اند از تدوین برنامه ای برای بازگشت به کلاس در پاییز. بسیاری از پیشنهاد مدل هیبرید در خط با شهرستان توصیه و تا کنون شبیه به آنچه الاییواسدی رو زودتر در حالی که در انتظار به روز رسانی دستورالعمل از L. A. عمومی کانتی در بخش بهداشت و درمان و اداره آموزش و پرورش.

حفظ فاصله فیزیکی در مدرسه و پوشیدن ماسک های صورت نمی تواند به اندازه کافی در این زمان Beutner گفت.

“نه زمانی که خاموش پخش می تواند در محوطه دانشگاه” Beutner گفت.

Beutner گفت: “کلید اصلی برای بازگشت به مدارس خواهد بود با داشتن یک سیستم قوی در محل برای تست و تماس با ردیابی. برای پوشش آزمون برای دانشجویان و کارکنان و اعضای خانواده به صورت منظم Beutner گفت: این امر هزینه حدود $300 در هر دانشجویی که برای آن منطقه هنوز نمی خواهد پرداخت.

با توجه به اظهارات رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و مقامات فدرال که بودجه می تواند نکردن به مناطق که باز نمی شود و کلاس های حضوری در پاییز Beutner تشبیه آن به یک “افسانه است.”

“در حالی که Dorthy و جادوگر شهر اوز ممکن است باید گفت ‘شیر پاشنه خود را با هم سه بار و وجود دارد هیچ جایی مانند خانه’ آن را که آسان نیست” Beutner گفت. “دولت فدرال می تواند کمک به ارائه بودجه مدارس نیاز دارند.”

در منطقه دیگری از تهی دست تعهدات تا کنون در همه گیر Beutner گفت الاییواسدی ارائه 45 میلیون وعده های غذایی برای دانش آموزان و بزرگسالان است.

“این یک نگرانی بزرگ است که هیچ کدام از بخش های دیگر دولت در حال حمایت از این تلاش ها به سطح است که مدارس باید” Beutner گفت.

در میان نزدیک به 700 ، 000 دانشجويان در الاییواسدی — کشور دومین school district — 80 درصد از دانش آموزان در خانواده زندگی می کنند در نظر گرفته شده در زیر سطح فقر. نظرسنجی نشان داد که بیش از 50 درصد از دست داده و کار با توجه به همه گیر Beutner گفت.

ثبت نام برای Localist ما روزانه ایمیل خبرنامه با داستان ها مربوط به جایی که شما زندگی می کنند. مشترک شدن در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de