برنی ساندرز رسما تایید جو بایدن برای رئیس جمهور

واشنگتن – سن. برنی ساندرز رسما تایید سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن برای ریاست جمهوری پنج روز پس از ورمونت به حالت تعلیق مستقل انتخابات ریاست جمهوری است.

“امروز من درخواست همه آمریکایی ها از من پرسیدن هر حزب دموکرات من درخواست هر مستقل من درخواست های زیادی از جمهوری خواهان به گرد هم می آیند در این کمپین برای حمایت از نامزدی که من تایید” ساندرز گفت: پس از پیوستن بایدن در یک کمپین livestream برای بحث در مورد این بیماری همه گیر کوروناویروس.

ساندرز به پایان رسید انتخابات ریاست جمهوری چهارشنبه گذشته یک روز پس از ویسکانسین اولیه. مبارزات انتخاباتی خود را شروع قوی به عنوان رای گیری اولیه شروع به قرار دادن در نزدیکی یا بالا در سه اولیه رای گیری در حالت مسابقات. بایدن انتخاباتی بود reenergized پس از تسلط پیروزی در کارولینای جنوبی, دوره نقاهت بعد از ناامید کننده ضرر و زیان در این مسابقات و معاون سابق رئیس جمهور ادامه داد: به دندانه دار کردن اولیه برنده است.

گام اول: انجام می شود: در حال حاضر که برنی ساندرز است جو بایدن می شود زودتر از حد انتظار شروع

بایدن این, presumptive نامزد است متوسط بیشتر از Sanders, خود توصیف دموکراتیک سوسیالیستی است. یکی از بزرگترین نقاط درگیری شده است “مدیکر برای همه” که ساندرز به مدت طولانی پشتیبانی می کند. بایدن پشتیبانی نمی کند طرح و گفت و خواهد ساخت در پیشرفت از قانون مراقبت مقرون به صرفه.

“من فکر می کنم مردم در حال رفتن به شگفت زده می شود. ما از هم جدا هستند در برخی از مسائل اما ما بدجور در دیگران” بایدن گفت Sanders. “من قصد دارم به نیاز شما. نه فقط به برنده شدن در این کمپین اما به حکومت.”

هفته گذشته پس از اعلام او حذف شد از سال 2020 ریاست جمهوری اولیه ساندرز به نام بایدن یک “مرد شایسته” اشاره کرد اما او ماندن در انتخابات در بسیاری از کشورهای برگزاری مقدماتی در تلاش برای دندانه دار کردن “را به عنوان بسیاری از نمایندگان به عنوان امکان پذیر است” قبل از کنوانسیون ملی دموکرات ها به “قادر به اعمال نفوذ قابل ملاحظه بیش از مشی این حزب و دیگر توابع.”

بایدن و ساندرز آمد به عنوان یک جبهه متحد دوشنبه. بایدن اعلام کرد که این دو به طور مشترک تاسیس چندین سیاست کاری گروه – از جمله در اقتصاد, آموزش و پرورش, عدالت کیفری, مهاجرت و تغییر آب و هوا. آنها گفت: آنها معتقدند که یک عضو کابینه به تمرکز بر روی بیماری های همه گیر باید تاسیس شود.

“این گروه ها ساخته شده است تا از رهبران متفکر است که کار کرده اند با برنی و برخی از آنها حمایت کرده اند من به عنوان به خوبی می شود.” “و این کار برای آنها به منظور توسعه خلاق ایده های جدید و طرح های پیشنهادی و ما به دنبال به جلو به چرخش که کار به تغییر مثبت برای کشور است.”

جو بایدن بزرگ بعدی تصمیم گیری: انتخاب همسر در حال اجرا

در طول livestream بایدن خواسته ساندرز برای افکار خود را در مورد مسائل خاص که معاون سابق رئیس جمهور باید آدرس به طور خاص با رای دهندگان. بایدن تلاش کرده است برای به دست آوردن حمایت قابل توجهی در میان افراد جوان که تا حد زیادی پشتیبانی ساندرز در اصلی.

“پس چه سیاست و چه سیاست های ما نیاز به آدرس برای نگرانی از این افراد جوان ؟ چون من فکر می کنم آنها قرار داده شده است در پشت هشت توپ بیشتر از نسل ما بود و یا هر نسل در سال های اخیر سابقه” بایدن خواسته Sanders.

“این کاملا درست است, جو, و من خوشحالم که شما آماده هستید به تمرکز بر روی این موضوع آن را درست انجام دهید” ساندرز پاسخ داد. “و این است که نسل جوان و افرادی که در حال تجربه بحران و پس از بحران.”

بیشتر: بایدن woos تردید ساندرز حامیان با طرح های جدید در مدیکر بدهی وام دانشجویی

ساندرز تکرار است که او معتقد است که کالج ها و دانشگاه ها باید کمک درسی رایگان. زمانی که ساندرز خواسته بایدن برای خود آموزش و پرورش, سیاست, معاون سابق رئیس جمهور گفت که او معتقد است که به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس در مکان عمومی, دانشکده ها و دانشگاه ها باید برای همه کم درآمد و خانواده های طبقه متوسط.

“آنها در حال رفتن به صورت یک بار. که در آن آنها می رویم به دریافت پول برای رفتن حتی به ما دانشگاههای دولتی و یا قرض گرفتن که پول؟” بایدن گفت.

بایدن که در بیانیه پایانی خود که او را با ساندرز در طول انتخابات و فراتر از آن.

“من می خواهم به نزدیک کرد و گفت: برنی به عنوان جیل و من به شما گفتم و جین ما عمیقا سپاسگزار برای هر دو شما می شود.” “شما قرار داده ایم منافع این کشور و نیاز به ضرب و شتم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بالاتر از همه چیز و برای آن که جیل و من سپاسگزار هستند.

“ما می دانیم که ما باید مسئولیت زیادی به ملاقات آن انتظار,” او به این نتیجه رسیدند. “ما همچنین می خواهم شما بدانید که من بسیار هیجان زده هستم برای انجام این کار با شما در ماه ها و سال های پیش رو است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>