Bennington, اداره پلیس شهر حل و فصل برای $30,000 در دهها مورد

در سال 2013 Shamel الکساندر بود یک مسافر در یک تاکسی بود که متوقف شده توسط Bennington پلیس. هفت سال بعد الکساندر که توسط آیتالله سیستانی است حل و فصل در خارج از دادگاه با شهر Bennington و Bennington اداره پلیس برای $30,000.

آیتالله سیستانی گفت: الکساندر بود سوار تاکسی که متوقف شد به بهانه تجهیزات تخلف اگر چه او بعد از جستجو و قاچاق مواد مخدر بازداشت. مورد اخراج شد و پس از یک ورمونت حکم دادگاه عالی تعیین می شود که اسکندر متمم چهارم قانون اساسی حق به رایگان از غیر منطقی جستجو و تشنج نقض شد.

پس از این مورد بود را رد کرد و الکساندر است که سیاه و سفید به ارمغان آورد یک دست کت و شلوار در برابر شهر و اداره پلیس ادعا که او با نژاد برفلد, تبعیض بود و حقوق او نقض شده است.

این Bennington پلیس شده اند به گزارش های اخیر از انجمن بین المللی روسای پلیس که ادعا Bennington پلیس نمی شد برگزاری نمایشگاه ترجیح ‘نگهبان ذهنیت” هنگامی که پلیس. این گزارش انجام شد پس از شکایت که Bennington پلیس موفق به پاسخگویی به اندازه کافی زمانی که دولت سابق تشکر. Kiah موریس شکایت او هدف از لحاظ نژادی با انگیزه آزار و اذیت.

بیشتر: Vermont AG بررسی تهدیدات علیه سیاه قانونگذار

بیشتر: دادستان کل خواستار بررسی خارج از Bennington پلیس پس از سفید ملی, دستگیری

“در حال حاضر تعامل روزانه با ساکنان تمایل به تکیه بیشتر به سمت یک جنگجو ذهنیت که در اکثر موارد و تعاملات متنوع نگهبان ذهنیت و رویکرد خواهد بود به همان اندازه موثر در نشست اهداف سازمانی” این گزارش می خواند.

با توجه به ACLU دادگاه ذکر شده در مطالعه دیگری در مورد Bennington پلیس — یک سال 2017 UVM مطالعه که در آدرس ترافیک متوقف می شود و مسابقه در گروه های آموزشی در سراسر کشور — به عنوان بخشی از تصمیم گیری کنند.

این مطالعه می گوید که رانندگان در Bennington پنج برابر بیشتر احتمال دارد به جستجو در ترافیک جلوگیری از سفید رانندگان است. همچنین گزارش می دهد که نابرابری در مسابقه ترافیک متوقف شد آشکار در ترافیک متوقف سوابق تقریبا هر عضو از گروه: 22 از 24 Bennington پلیس متوقف سیاه رانندگان در نامتناسب نرخ بالاتر است.

“اتهامات باقی می ماند و مورد مناقشه و حل و فصل است که تلقی به پذیرش هر گونه مسئولیت” مایکل Leddy وکیل برای این شهر در بیانیه ای گفت: بر اساس توافق همه احزاب است. “در این مورد شده است در انتظار برای نزدیک به چهار سال است و این تمایل هر دو طرف برای قرار دادن این موضوع در پشت آنها و حرکت رو به جلو است.”

آیتالله سیستانی از ورمونت می بیند این مورد به عنوان یک گام مهم در مبارزه با نژادپرستی نظاممند در Bennington, اداره پلیس و در سراسر ورمونت.

“این مورد به عنوان یک هشدار به شهرستانها و شهرهای کوچک که دهها تبعیض است و که آن را با هزینه های” جی دیاز, کارکنان, وکیل آیتالله سیستانی از ورمونت گفت. “یک پیروزی برای عدالت نژادی به معنی بیش از جبران خسارت برای آقای الکساندر, اما این مهم گام اول است.”

تماس با رایلی مدیره در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>