بل: COVID-19 آقای کنی در تظاهرات بهره برای مبارزه جلوتر

یک سال پیش.

به نظر می رسد بسیار دور دیده می شود از طریق این حال و روز لنز جدید ما درهم و برهم وجود این محصول از یک بیماری عفونی دوست داشتنی ما در سمت راست میکشد.

یک سال پیش. جیسون کنی و خود را متحد اصولگرایان برنده انتخابات نبرد در آلبرتا و پرتاب NDP در گوش خود را در متقاعد کردن مد.

مبارزه نبود حتی نزدیک است. خلق و خوی یکی بود از امید و تغییر و بار بهتر است.

یک سال بعد و رمان coronavirus دارای بسته ما را بسته و ما در یک مسیر بیماری و مرگ انداخته اقتصاد در خندق.

قیمت نفت در مخزن و برتر در مورد مذاکرات گاهی اوقات احساس ضعف “مدیریت بحران بی سابقه ای.”

برتر به ما می گوید که ما در آن هستیم به صورت “بسیار بسیار سخت” و هنگامی که او متوجه شد چه سخت آن فقط ضربه او “مانند یک تن آجر.”

ذهن خود را توسط لیزر متمرکز در ضرب وشتم ناشی از COVID-19 و در اقتصاد که در آن مشکلات شامل اثر ویروس بلکه فراتر از آن است.

ما می توانید ببینید 400,000 بیکار در آلبرتا. به بیکاری تعداد به طور بالقوه می تواند بالای یک و نیم میلیون نفر است. کنی است که به وضوح نا امید.

“به عنوان قدرتمند به عنوان دولت می تواند وجود دارد هیچ اهرم به اندازه کافی بزرگ و یا به اندازه کافی قدرتمند در اختیار ما برای عایق کردن مردم از آنچه در آینده ما از لحاظ اقتصادی.”

بدون تعمیر سریع وجود دارد.

در ضمن این ویروس همچنان وجود دارد.

برتر امیدوار به استراحت بسیاری از محدودیت های این بهار, اما نه همه آنها به عنوان ویروس وجود دارد.

این روزها لیگ برتر می گوید: او طول می کشد هر روز در یک زمان. بله, وجود دارد, برنامه ریزی برای آینده اما او بر هر زمین به عنوان آن می آید.

کنی به خوبی آگاه از بار او خرس و نقش خود را در وحدت آلبرتا را به چالش شکست نامرئی دشمن.

او اذعان داشتن “لحظات احساسی” چند ماه گذشته بتواند عظمت آنچه در چهره او و همه ما است.

او می گوید: “ما نباید نشستن در اطراف در ناامیدی” و بهره باید احساس انگیزه و حتی هیجان زده برای انجام کاری بزرگ چیزی بزرگ هم چیزی برای صرفه جویی در زندگی چیزی برای بازگو یک روز در کتاب های تاریخ.

آقای کنی می گوید: ما باید برخی از شجاعت از کسانی که قبل از ما آمد. آنها را از طریق رفت بسیار سخت تر بار و ساخته شده است آنچه که ما در حال حاضر.

برتر اشاره به “تعهد اخلاقی” از هر کس به گرد هم می آیند و ایجاد “حلقه آهن از دفاع” بین قاتل ویروس و سالمندان به ویژه آسیب پذیر به قدرت مخرب آن.

ما باید به انتخاب و می گوید کنی انجام درست و خوب چیزی که نیاز به “نظم و انضباط و فداکاری بلکه سخاوت و عشق است.”

گاهی اوقات او می شنود و مردم می گویند ما باید فقط اجازه دهید ‘er پاره کردن و همه چیز را به حالت عادی در حال حاضر به دلیل این ویروس فقط بر افراد مسن است.

کنی این نگرش “خیلی سنگدلانه.”

برتر حاضر به قرار دادن رژ لب بر آنچه بدیهی است که بسیار فاسد خوک.

آن می تواند تا یک سال و نیم قبل از قیمت نفت برای بازگشت به سطح معقول.

قبل از روز بهتر خواهد شد آنهایی که بدتر. یک پیروزی کامل در مقابل دشمن ما را نمی خواهد آمد بدون یک واکسن در استفاده گسترده.

“من نمی خواهم کسی در آلبرتا به رها کردن. ما فقط به مردم مستقیم صحبت کنید.”

برتر می گوید: بهره باید بسیار افتخار می کنم از اینکه چگونه به خوبی در استان انجام شده است در این نبرد در برابر این بیماری همه گیر در نتیجه “یک مخزن عمیق از حس مشترک” و توانایی “برای دریافت کار انجام می شود.”

در حالی که اتاوا و چین و سازمان بهداشت جهانی در انکار در مورد ویروس کنی می گوید در آلبرتا “در اولین شایعات عجیب و غریب آنفولانزا در ووهان ما بچه ها شروع به سفارش کوه از تجهیزات و آماده سازی خود ما تست شده است.”

از طریق تمام این برخی از گسل-مکان یاب احساس کنی نه احساسی به اندازه کافی نیست صفحه نمایش قلب خود را در آستین خود را به اندازه کافی.

“آخرین چیزی که من فکر می کنم در مورد این بحران چیزی است که منتقدان من فکر می کنم من. من نمی تواند مراقبت کمتر می گوید:” کنی ذکر یکی از علاقه مندی های خود یک زمان جنگ نخست وزیر بریتانیا.

“وینستون چرچیل رفتن نیست وجود دارد خارج وجود دارد در رادیو و گریان بتا-نر meltdowns به دنبال همدلی است.

“این مسئولیت رهبری در یک زمان مثل این برای نشان دادن قدرت و یقین است.”

او نیاز به هر دو در اندازه کامل در روزها و هفته های آینده منجر به اتهام در یک جنگ هیچ جا در افق در آن بسیار متفاوت روز فقط یک سال پیش.

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>