بل: CBE, لاگرانژ — آماده برای یک رامبل

سیاست خون است ، مطمئن شوید که به نظر می رسد مانند ما دیدن خون.

مطمئن شوید که به نظر می رسد مانند کلگری هیئت آموزش و پرورش بهتر و بیشتر infamously شناخته شده به عنوان CBE در حال حاضر به رها کردن دستکش با, برتر, Jason Kenney دولت.

مطمئن شوید که به نظر می رسد مانند آنها در حال حاضر به مخلوط کردن آن با آدریانا لاگرانژ استان را ستون فقرات-از-جراحی از مدارس ایستاده سیاستمدار مصمم به دیدن کلگری عمومی, مدرسه, مدیره آن عمل هم آن خانه و آن جوراب کشیده.

مشکل است. CBE باور آنها مانند تیم هاکی که در آن تصویب است که همیشه بر روی چوب خانه های خود را برای هشت صفحه ای در خانه بهتر و باغ و جوراب خود را از نوع است که همیشه.

لاگرانژ می گوید, هیئت خیانت به اعتماد عمومی با دست زدن به سخت به دست آورده مالیات دهندگان دلار با احترام و حال بیشتر در رابطه با ایجاد امپراتوری از خدمت کودکان است.

او می گوید: فقط-گزارش منتشر شده از سوی برخی از متفکران عمیق پشت او را تا.

و امپراتوری سقوط.

این یکی نمی خواهد به پایین بدون مبارزه. هیچ جای تعجب است. CBE اغلب عمل مانند آنها آزمون به صورت یک نقطه در شورای شهر سالن Cowtown کرملین. آنها واقعا با قرار دادن خود در خود حق است.

درست به شکل CBE می گویند هیچ چیز به اینجا مراجعه کنید. همه آنها سرفه به عنوان یک امتیازی است که یک اتفاقی خط. همیشه وجود دارد اتاق را برای بهبود و آنها را به کار با لاگرانژ.

هیئت مدیره رول آن دفاع با هدف در دادگاه افکار عمومی احتمالا تحقق فایل CBE داستان نیست به خصوص لذت بخش سفر کردن خط حافظه.

اما در اینجا خود را زمین.

هزینه های خود را در خط با دیگر انجمن ها. آنها قوی کنترل مالی. آنها بسیار کارآمد است. برخی از آنچه لاگرانژ می خواهد در حال حاضر انجام می شود. چیزهای دیگر در حال انجام است.

حقوق هستند نه خارج از خط. آنها بی مهارت این موضوع که چه چیزی را در مورد خود مغرور HQ, the money pit با نام مستعار تاج محل یک نام استفاده می شود به خصوص توسط کسانی که به یاد داشته باشید روز هنگامی که CBE تا به حال کمتر از گران قیمت و سلیقه.

و نه نفر از ده نفر با برگزاری یک گواهی تدریس و در CBE حقوق و دستمزد در حال معلمان کلاس درس.

ارتباط اسلحه با CBE هستند مظنونین.

این Notley NDP.

در مورد این زمان در سال گذشته NDP کاشته اولین روزنه در لاگرانژ و آنها اجازه دهید تا پرتاب دارت اگر چه آنها به ندرت ضربه زدن به هیئت مدیره اجازه دهید به تنهایی تا کنون به ثمر رساند سحر و جادو 180.

این Dippers می خواهید لاگرانژ به صرف پول بیشتر و لاگرانژ نمی خواهد تکان دادن و به خاطر او قطع نمی چک تقاضا در مدارس رئیس می شود دشمن عمومی شماره 1 در اکو مجلسی که در آن خشم است و تنها قیمت پذیرش.

پیر-زمان دست استخدام در گزارش بازی را دیده اند این فیلم قبل از هر چند شدت این است که راه را تا این روزها که همه شما باید انجام دهید این است که بنشینید و خود را کفل و نوع توهین و که به نام فعالیت سیاسی.

بله ما دیده ایم این فیلم قبل از.

در حالی که لیگ برتر رالف کلاین قیری و پر طرفدار هر روز به عنوان یکی از بدترین مردم به منظور جلب یک نفس چون مرتکب گناه نابخشودنی برای کسانی که ادعا می کنند به صحبت می کنند برای مردم.

او برای مردم است. دولت خود را منعکس 1999 نسخه از CBE در عقب آن.

آه زوزه! آه فریاد می زند! چه توهین به دموکراسی! رالف, شما در حال رفتن به پرداخت این زمان!

اما یک nosecount یافت بیش از هفت در 10 Calgarians حمایت هیئت مدیره بودن punted و رالف برنده انتخابات بعدی در یک زمین لغزش.

در حال حاضر NDP مذاکرات در مورد لاگرانژ را وحشتناک کاهش است.

یک نسل پیش از این منتقدان در مورد صحبت وحشتناک کاهش و mused چگونه همه چیز بهتر خواهد بود اگر تنها هیئت مدیره مدرسه تا به حال پول بیشتر.

Smilin’ جو Ceci, آلبرتا است یک بار بودجه, رئیس, را می بیند این روز به عنوان یک Wow روز.

ما تا به حال بسیاری از Wow روز با Ceci minding the store, بنابراین من حدس می زنم آن را به نوبه خود. او آمار و ارقام آن را تقریبا مانند لاگرانژ است که به دنبال بهانه ای برای او “رادیکال دستور کار است.”

رادیکال. او باید با استفاده از یک های مختلف dictionary.

لاگرانژ شرکت می ایستد اما آن شش ماه از غم و اندوه در پیش است.

مدارس رئیس می گوید پول نیست یک موضوع است. وجود ندارد به اندازه کافی از آن را به CBE مبارک.

او می خواهد پول بیشتری به رفتن به کلاس های درس. او را برای رفتن به تماشای هیئت مدیره مثل شاهین.

لاگرانژ 19 می خواهد همه چیز ثابت و 50 درصد است منتقل می کند. او می خواهد همه 19 انجام شده توسط Nov. 30.

اگر نه او قرار داده نمی شود شیرین کننده در پیام خود را.

امنا خواهد بود رفته و او را در کسی که کار را انجام خواهد داد.

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.detny.im