Beansie اتوبوس در برلینگتون – اما با COVID-19 محدودیت البته

با خیلی از ضربت سخت زدن در جهان در حال حاضر, اخبار که یکی از برلینگتون مناسک بهار بازگشت خواهد بود و استقبال با سلامتی بسیاری است.

به عنوان جمعه Beansie اتوبوس برگشت است.

با همه چیز این روزها که می آید با یک COVID-19 گرفتن. این مواد غذایی سریع اذوقه رسان است که alights هر بهار در لبه باتری پارک در نزدیکی برلینگتون اداره پلیس در شمال خیابان اشاره کرد پنج شنبه در یک Facebook پست که وجود خواهد داشت یک چند در این سال است.

بیشتر: Takeout همبرگر توسط خلیج از Rozzi را Lakeshore میخانه و رستوران در کولچستر

بیشتر: چرا از takeout برگر منو در Grazers در ویللیستن

“هنگامی که شما می آیند به اتوبوس لطفا باقی می ماند در ماشین خود را تا زمانی که شما آماده هستند به منظور” به Facebook پست می خواند. “هنگامی که شما آماده هستند به محل سفارش خود را لطفا اقدام به سفارش خط. ما توصیه می کنیم تنها یک نفر در هر خانواده/به سفارش. پس از سفارش قرار داده شده است, شما ممکن است به وسیله نقلیه خود را و یا ایستادن در 6 پا فاصله منطقه برای انتخاب کنید تا.”

کارکنان داخل اتوبوس را به پوشیدن ماسک و دستکش و پاکسازی منطقه اغلب با توجه به پست.

“فقط یک یادآوری پارک بازی سازه ها هنوز بسته است و این تنها از” پست خوانده شده. “این نمی تواند یک گردهمایی اجتماعی است.”

Beansie را شناخته شده برای هات داگ و پنیر موزارلا چوب و همبرگر از جمله بیکن چیزبرگر خدمت در یک دونات — تجلیل سالگرد 75 هنگامی که آن را باز 2019 فصل در ماه آوریل گذشته. کریس و Tammy Corron تنها پنجم صاحبان این رستوران سه چهارم از یک قرن است.

“مردم آن را دوست دارم” کریس Corron گفت: Burlington مطبوعات آزاد در سال گذشته است. “مردم با آمدن به اینجا را برای همیشه.”

تماس برنت Hallenbeck در 660-1844 یا [email protected] دنبال برنت در توییتر در www.twitter.com/BrentHallenbeck.

لطفا در نظر حمایت از ما coronovirus پوشش محلی و روزنامه نگاری با اشتراک رایگان ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>