ساحل, بد شانسی: تاریخ و نجات دهنده برنامه های لغو شده در سراسر LA County, مهر و موم ساحل

این یک مراسم از تصویب اتفاقی است که در امتداد جنوب کالیفرنیا سواحل دهه راه را برای جوانان به یادگیری ایمنی آب مهارت و صرف تابستان خود را تحت پوشش در شن و ماسه و دریا شور.

اما در این سال تبدیل به یک ساحل بد شانسی از تابستان است.

  • مهر و موم ساحل Junior نجات غریق جشن پایان هفت هفته برنامه تابستان با یک کرم اصلاح مبارزه بر روی شن و ماسه شمال اسکله در سیل بیچ, CA, روز پنج شنبه, جولای 26, 2018. مراسم سالانه به نبرد خوانده شده را علامت به آخرین روز از تاریخ سپاه پاسداران است. این برنامه نمی خواهد رخ می دهد در سال 2020 با توجه به coronavirus نگرانی. (عکس از جف Gritchen اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

  • مهر و موم ساحل junior نجات غریق پرش از ضلع جنوبی اسکله طول نهایی بعد از هفت هفته برنامه است. این برنامه نمی خواهد رخ می دهد در سال 2020 با توجه به coronavirus نگرانی. (عکس از جف Gritchen اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

  • شرکت کنندگان در مهر و موم ساحل Junior نجات غریق برنامه انجام جک پریدن در ساحل درست در جنوب این مهر و موم در ساحل اسکله در اوایل صبح روز سه شنبه June18, 2019, در مهر و موم در ساحل. این برنامه نمی خواهد رخ می دهد در سال 2020 با توجه به coronavirus نگرانی. (عکس از علامت Rightmire اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

  • صدا

    گالری خواهد شد درثانیه

  • Junior نجات غریق خط تا قبل از buddying و شنا تحت ظهر منهتن ساحل اسکله در دوشنبه Aug. 5, 2019. لس آنجلس نجات غریق نمی خواهد نگه داشتن آن junior سپاه پاسداران در این تابستان به دلیل coronavirus نگرانی.
    (عکس توسط Scott Varley روزانه نسیم/SCNG)

  • ساحل طولانی Junior نجات غریق, بچه ها و پدر و مادر شرکت در اسکله پرش در حدود 20 فوت کردن بلمونت یادبود سربازان اسکله در ساحل طولانی در روز جمعه 13 ژوئیه 2018. معلوم نیست اگر این برنامه ادامه خواهد داد در این تابستان. (عکس از بریتنی موری مطبوعات تلگرام/SCNG)

لس آنجلس آتش نشانی نجات غریق که به میزبانی دبیرستان نجات غریق برنامه برای بیش از 90 سال و مهر و موم در ساحل دریایی ایمنی بخش در این هفته اعلام کرد که آنها در حال لغو این سال تاریخ و نجات دهنده برنامه است.

سازمان های دیگر, اما, نمی, پرتاب در حوله ساحل فقط رتبهدهی نشده است.

هانتینگتون بیچ, نیوپورت بیچ, San Clemente و پارک دولت هنوز تمام ارزیابی این که آیا آن را ممکن است به تغییر خود junior نجات غریق برنامه برای تابستان, مقامات گفت: با نهایی تعیین نشده است.

ساحل طولانی این برنامه که به طور معمول به تساوی یک برآورد 600 کودکان و نوجوانان نیز هنوز در حال ارزیابی شده است.

“ما هنوز هم که تصمیم نهایی هنوز” ایمنی دریایی رئیس گونزالو مدینه گفت. “ما هنوز در حال نگاه کردن به داده ها و بهترین شیوه های از در سراسر سازمان های دیگر. وجود دارد یک زن و شوهر دیگر سازمان های که در حصار و دیدن اگر آنها می توانید آن را ایمنی زیر دستورالعمل CDC.

“در نهایت جهت در حال رفتن به می آیند از ما افسر بهداشت اما ما هنوز به دنبال در اطلاعات و علم است و اگر ما می توانید آن را انجام دهید” مدینه گفت: “به رسمیت شناختن برنامه نویسی است و بخش مهمی از احساس عادی.”

در مهر و موم ساحل کوچک کارکنان در عجیب و جالب شهر ساحلی بازی های برگزار شده به این تصمیم به عنوان تاریخ شروع تاریخ 15 ژوئن با نزدیک شدن سرهنگ کریس و پیرس گفت.

مهر و موم ساحل Junior نجات غریق برنامه وجود داشته است از سال 1985 طراحی شده برای “تاکید بر اهمیت ایمنی و احترام و رفاقت” در حالی که آموزش و اقیانوس نجات غریق مهارت های از قبیل کمک های اولیه و رقابت است.

“می گویند ما خوشحال کتمان حقیقت است” پیرس گفت. “هنگامی که بچه ها در تاریخ و نگهبانان آنها در حال یادگیری زیادی در مورد اقیانوس و چگونه به راحتی در اقیانوس … امیدوارم این یک معامله موقت و ما به عقب بر گردیم به آن است.”

به طور معمول 300 نفر از کودکان و نوجوانان ثبت نام برای برنامه های کوچکتر عملیات در مقایسه با لس آنجلس که در آن حدود 4,300 نشان می دهد تا در طول ماه های تابستان به یاد نجات بخش مهارت.

لس آنجلس را junior نجات غریق برنامه ها – که دهانه در سراسر سواحل جنوبی خلیج تا زوما ساحل – برنامه ریزی شد به پا زدن کردن در 22 ژوئن.

“این دشوار است. تاریخ و نجات دهنده برنامه های برخی از جنبه های سرگرم کننده تر از کار ما” گفت: Pono بارنز سخنگوی لس آنجلس آتش نشانی نجات دهنده را بدست آورد. “ما به آموزش نسل بعدی از پتانسیل نجات غریق. این یک راه بسیار خوبی برای ارتباط با جامعه.

“این یک بد شانسی برای دیدن آن را به اتفاق می افتد در این تابستان.”

این تصمیم با راهنمایی این شهرستان در بخش بهداشت عمومی پس از بحث در مورد اینکه آیا رهبری می تواند تغییر برنامه ها – اما آن عملی نیست بارنز گفت.

“ما نمی خواهید به قادر به محافظت از هر دو شرکت کنندگان و همچنین کارکنان و یا اطمینان از ما بودند رفتن به قادر به نگه داشتن آنها را از قرار گرفتن در معرض,” او گفت:.

بارنز و پیرس هم رفت و از طریق تاریخ و نجات دهنده برنامه های شکل گیری خود را به آرمان های حرفه ای در سن جوان است.

بارنز به یاد روی علاقه به paddleboarding و پرچم ساحل نژادها به عنوان یک بچه. او آغاز شده و بعد از بسیاری از او در سال دوم دبیرستان تحت فشار قرار دادند که برای پیوستن به او خواهر کوچکتر.

او مربی دن بارتلت است که هنوز هم یک نجات غریق برای این روز به کمک شکل خود را lifeguarding حرفه ای.

“من نمی توانست بهتر مربی” بارنز گفت. “داستان من نیست فقط یکی مانند آن. وجود دارد تن از چیزی که به یاد داشته باشید خود را می بینند.”

با توجه به 2011 مقاله “تاریخچه ای از تاریخ Lifeguarding” توسط دیرین لس آنجلس نجات غریق باب Burnside که فوت در سال گذشته وجود دارد حدود 35,000 junior نجات غریق در سراسر کشور است.

Burnside نوشت که قدیمیترین سند و شواهد از شروع تاریخ و نجات دهنده برنامه آمد شیکاگو در سال 1919 به عنوان یک راه برای به دست آوردن اضافی در ساحل.

“آنها هشدار چند نجات غریق در وظیفه زمانی که آنها کشف هر گونه مشکلات. به عنوان یک پاداش برای خدمات junior نجات غریق که در آن داده شده تنه و تی شرت و تا به حال این فرصت را به استفاده از تمام نجات غریق تجهیزات اضافی برای آموزش” Burnside گفت.

در سال 1927 در شهر لس آنجلس ساحل نجات غریق تاسیس اولین junior نجات غریق برنامه در کالیفرنیا آموزش در مرکزی در ساحل ونیز.

طولانی نیست پس از لس آنجلس نجات غریق جیم Neves, آشنایی با شهر عملیات با نزدیک شدن به رئیس در آن زمان با ایده قرار دادن با هم یک تمرین و مهارت آب برنامه برای کودکان که در حال بازی در ساحل … “و بدین ترتیب دوم ثبت ساحل junior نجات غریق برنامه در سواحل غرب آغاز شده بود در Hermosa ساحل اسکله.”

اما حتی قبل از آن وجود دارد غیر رسمی تاریخ و نجات دهنده برنامه است. یک تصویر را نشان می دهد یاد surfer و نجات غریق جورج Freeth که در سال 1919 احاطه شده توسط یک گروه از جوانان در شن و ماسه.

یاد surfer و نجات غریق جورج Freeth دیده می شود با جوانان در ساحل, طولانی قبل از رسمی تاریخ و نجات دهنده برنامه وجود داشته در جنوب کالیفرنیا. Freeth در گذشت او در سال 1919 و رسمی junior نجات غریق برنامه شروع نمی شود تا سال 1927. (حسن نیت ارائه میدهد عکس از لس آنجلس آتش نشانی نجات غریق)

“عجالتا گفت:” ما در حال رفتن به نوبه خود شما را به کودکان و نوجوانان است که به ما کمک کردن … بیا پایین و قطع و ما شما را به کار'” بارنز گفت.

برنامه امروز نه فقط برای, ساحلی, بچه ها, اما همچنین یک راه برای داخلی جوانان برای دریافت یک طعم و مزه از ساحل زندگی است.

“فقط به اند که دسترسی به اقیانوس ما آن را مسلم در اینجا در امتداد ساحل” بارنز گفت. “همین دلیل است که ما ارائه می دهیم این برنامه برای همه است. در ویل راجرز و زوما ما اتوبوس بچه ها از داخلی به برنامه و انجام کمک هزینه تحصیلی به عنوان به خوبی.”

بارنز گفت که این گروه ممکن است سعی کنید و آمد تا با یک مجازی برنامه ای است که آموزش در مورد زندگی دریایی و چگونه از به رسمیت شناختن چه rip فعلی به نظر می رسد.

پیرس گفت: بسیاری از افراد قابل درک است که در این سال برنامه بود به حالت تعلیق درآمد.

“به آن را انجام دهد در این سال دشوار است. ما تا به حال مقدار زیادی از حمایت برخی از مردم ناراضی و کسانی که درک کنند که چرا ما در حال انجام آن است و آنها در حال حمایت از تصمیم گیری ما,” او گفت:. “امیدوارم سال آینده ما خواهد بود بزرگتر و قوی و بهتر از همیشه است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im