آماده برای بازار مسکن را بازگشایی

ما می شنویم خیلی هر روز در مورد تصمیم گیری بر اساس آمار و اطلاعات. در اینجا یک واقعیت برای شما: تقاضا برای خانه های در حال افزایش است.

با توجه به جنوب کالیفرنیا املاک و مستغلات شماره گورو استیون توماس’ گزارش روز مسکن, تقاضا برای خانه های در اورنج کانتی است تا 9 درصد از نقطه کم دو هفته پیش.

در حالی که ماندن در خانه و سفارشات هنوز برداشته شده است, ما همه پیش بینی شل شدن خیلی زود و مجرب و با انگیزه خریداران در حال استفاده از خدمات ضروری تعیین اعطا شده به صنعت املاک و مستغلات و خرید خانه دوباره.

کلمه در خیابان است که وجود دارد بسیار مقید کردن تقاضا است که هنگامی که ما رسما می تواند خانه را ترک دوباره بازار مسکن در حال رفتن به حرکت به سرعت.

چگونه می تواند به شما اقامت پیش از منحنی به عنوان یک فعال homebuyer امروز ؟

1. دریافت منابع مالی خود را به منظور.

فایل خود را 2019 مالیات بر درآمد بازگشت اگر شما انجام داده اند بنابراین در حال حاضر. تماس با وام دهنده خود را دریافت و درخواست وام خود را ارائه شده و وام خود را قبل از تصویب نامه در دست است.

سپس یک گام بیشتر است. دریافت یک نامه قبل از تصویب در $5,000 افزایش است. برای مثال اگر هدف شما از خرید قیمت $750,000 باید وام دهنده خود را تولید 10-15 نامه با تایید خرید قیمت $735,000, $740,000, $745,000, $750,000 و….

که راه شما دسترسی فوری به یک نامه که مطابق با قیمت در خانه شما ممکن است پیشنهاد برای خرید. این یک کسب و کار روی حیله و تزویر از آنجا که اکثر فروشندگان درخواست قبل از تصویب نامه قبلی به شما اجازه دیدن خانه در فرد است. سه ماه پیش خود را قبل از تصویب نامه شده اند که انتظار می رود با خود را ارائه دهد. در حال حاضر آن است که انتظار می رود قبل از اینکه شما حتی می توانید مجموعه ای از پا در داخل.

داشته باشیم به نکته دست خود را به فروشندگان با یک مقدار بیش از حد بالا اولیه خود را مذاکره و موقعیت. نماینده خود را می تواند به شما کمک کند با یک استراتژی مناسب در اینجا.

2. بررسی تمام پتانسیل های خانه های که ممکن است در یک مسابقه برای شما با استفاده از تمام منابع آنلاین شما می توانید پیدا کنید.

در این زمان محدود شرایط اکثر خانه لیست را بیش از مقدار معمول از اطلاعات ذخیره شده آنلاین – مانند 3D تورهای مجازی باز, خانه, طبقه, طرح مالیات بر اموال و هوا اطلاعات. این زمان به کلیک بر روی هر لینک, دکمه, زبانه, و دلبستگی و ببینید چه چیزی شما می توانید در مورد خانه های که درخواست تجدید نظر به شما.

3. باید همه خود را شخصی حفاظت تجهیزات آماده و در انتظار.کار کردن تدارکات قبل از اینکه شما در ماشین برای دیدار با نماینده خود را در خانه برای اولین بار در تور خود را.

به عنوان پیشرو مقامات بهداشتی را به ما بگویید ویروس رفته است. آن است که هنوز هم در خارج وجود دارد و ما باید همه مراقب باشید برای محافظت از خودمان و دیگران است.

اما با اقدامات احتیاطی مناسب شما می توانید کار انجام می شود با خیال راحت.

لسلی سارجنت Eskildsen است یک عامل با ملک یک گروه. او را می توان در 949-678-3373 یا [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>