‘نبرد شمالی’ رفتن برای سواره نظام کانادا رقبای

جی Wheeldon خوشحال به دریافت “یکی دیگر از گزش در گیلاس.”

همانطور که خود سکس روباز برادر و هم تیمی های خود از سواره نظام FC پس از شنیدن که کانادا قهرمانی است — تا حدودی شگفت آور — برو این تابستان و پاییز.

با برنامه ای برای بازگشت از مردان حرفه ای فوتبال در آمریکای شمالی با خیال راحت در جریان فوتبال کانادا اعلام کرد که این روز را در سال 2020 نسخه از مسابقات ملی است که در آن کار می کند.

“آن را به خوبی برای دیدن جهان به آرامی و قطعا برگشت هم گفت:” سواره نظام GM/سر مربی تامی Wheeldon جونیور

“ورزش بزرگ است یکی کننده از مردم” ادامه داد Wheeldon جونیور “و مانند ما گفت: همراه با کانادا لیگ برتر در مورد گرفتن برنامه به پشت روی زمین, اگر ما می توانیم این کار را در شیوه ای رقابتی ما خوشحالیم که با این خبر.”

با توجه به شرایط این بهار — coronavirus همه گیر است که به تعویق افتاد شروع CPL و هر لیگ فوتبال در این سیاره — در این سال کانادا قهرمانی بهینه سازی شده است.

به جای مسابقات شامل 12 تیم که در اصل برنامه ریزی شده برای سال 2020 ‘نبرد شمالی’, تنها 11 باشگاه رقابت را به افراشتن جورج ناخالص یادبود جایزه.

این سال را به کانادا قهرمانی را از ویژگی های تنها جوخه از CPL و لیگ برتر فوتبال.

در کار با هر دو League1 انتاریو و PLSQ کانادا, فوتبال تایید 2020 لکه های برنده توسط تورنتو کارشناسی ارشد فا و به عنوان Blainville — هر دو نیمه حرفه ای طرف خواهد شد نقل مکان کرد و به 2021 نسخه از کانادا قهرمانی.

پس از آن تنها یک حرفه ای مسابقه این سال است.

اما نه با در نظر گرفتن سرگرم کننده از آن را برای Wheeldon & Co.

“ما کاملا از داستان سیندرلا با جام حذفی اجرای” گفت: Wheeldon جونیور که منجر اتهامات عنوان شده علیه او به مسابقات نیمه نهایی در پاییز گذشته در یک رول که شامل یک منادی پیروزی بر MLS ونکوور وایت کپس. “ما می خواهم برای رفتن به عقب و انجام برخی بیشتر.

“آن را تیز کردن اشتهای ما.”

البته Cavs را به پیوستن به آن CPL برادران اقیانوس آرام FC, FC ادمونتون Valour FC York9FC, جعل, FC و HFX Wanderers FC — در بازگشت به مسابقه در این تابستان تلاش برای انتخاب کردن همان سه MLS تیم — Whitecaps تورنتو FC و دفاع قهرمان مونترال تاثیر از فصل گذشته.

اواخر علاوه بر CPL جدیدترین باشگاه اتاوا اتلتیکو — که نبود یک بخش اصلی 2020 برنامه به ارمغان می آورد تعدادی از تیم ها تا 11.

2020 کانادا قهرمانی در ابتدا برنامه ریزی شده به لگد کردن در ژوئن 16, اما در ماه مارس کانادا فوتبال و لیگ در سراسر جهان به حالت تعلیق همه تحریم فوتبال به عنوان یک اقدام احتیاطی در برابر COVID-19.

با جمعه است, اخبار جنگ است که در حال حاضر پشت در اگر چه جزئیات — از جمله تاریخ و ترکیب هیرو — آیا هنوز اعلام نشده است.

“قطعا خوب شنیدن” گفت: Wheeldon جونیور “آن را فقط به همه بازیکنان آموزش — و نه فقط باشگاه ما اما دیگران — و مربیان حس, ‘اجازه دهید به عقب بر گردیم به جایی که تعلق داریم.'”

MLS به تازگی اعلام کرد برنامه های خود را به عقب بر گردیم در این زمینه با MLS برگشت مسابقات را شروع جولای 8.

CPL هنوز به کلمه از بازگشت آن است.

CAVS به آموزش در گروه های بزرگتر

سواره کردم چراغ سبز از مقامات سهشنبه به گام بعدی در بازگشت به بازی روند.

تیم پیشرفت خواهد کرد و به آموزش گروه های بزرگتر بر روی زمین آمده و جمعه.

پس از اینکه اجازه نزدیک به دو هفته پیش, Cavs شده است فیلدینگ فقط چهار بازیکن در این زمینه در یک زمان. که آغاز شد ژوئن 8, اما این باشگاه قرار داده خواهد شد که با شنبه نهایی گروه های کوچک عمل.

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de