Bartron گروه عید پاک اسم حیوان دست اموز باعث تعجب بازديد

با مدارس بسته کسب و کار توقیف و رویدادها و برنامه ها در برگزاری با توجه به Covid-19 ویروس بسیاری از مردم در حال جشن تجمعات خانواده در راه های خلاق. درایو جشن تولد و بزرگنمایی جلسات خانوادگی را بدست مردم هم عملا. اما عید پاک سنتی شکار تخم مرغ و بازديد از عید پاک اسم حیوان دست اموز کمی مشکل تر برای به انجام رساندن آنلاین.

Lorie Bartron از Bartron گروه املاک و مستغلات در برکشایر هاتاوی HomeServices کالیفرنیا خواص داوطلب خدمت سربازی به کمک حیوان دست اموز عید پاک در هفته گذشته برای ایجاد بازدیدکننده داشته است به تعجب خانواده های محلی. Lorie و “بانی” پر سی و سبد و برنامه ریزی یک مسیر به ارائه آنها را به مشتریان و دوستان. “ما می خواستیم به انجام کاری برای مشتریان ما را به کمی شادی را به خانواده خود را در طول این زمان به چالش کشیدن” توضیح Bartron.

Lorie و عید پاک اسم حیوان دست اموز خود را ملبس به مناسب دستکش و ماسک و تحویل در عید پاک یکشنبه ترک سبد در هر خانواده حیاط جلویی. کودکان دست تکان داد از خود ویندوز و یا ایستاده در درب خانه خود را به دیدن عید پاک اسم حیوان دست اموز آمده است. “هنگامی که Lorie به ما گفت که او ایده ما گفت: کاملا! آن را به طوری که ملاحظه شد و بچه های ما واقعا آن را دوست داشت” گفت: یکی از خانواده ها دریافت مراجعه کنید.

نه برای مشتریان تنها یکی از خاص ترین تحویل شد به Bartrons’ نوه خود که در قرار دادن ماسک خود را به می آیند برای یک نگاه دقیق تر در عید پاک اسم حیوان دست اموز و یاور خود است. جانی و لیلا تپه سنین 10 و 7 بودند و دو تا از خوش شانس دریافت کنندگان. آنها را در خود حفظ شش پا فاصله اما خوشحال شد ویژه مراجعه کنید.

جانی و لیلا مادر الیسا Bartron تپه گفت: “من امیدوارم که آنها به یاد داشته باشید که حتی در زمان بحران و عدم قطعیت ما می تواند یک تفاوت بزرگ در زندگی مردم را با ظاهر کوچک و یا عمل ساده از مهربانی. من هم امیدوارم که آنها کمك چقدر خانواده خود آنها را دوست دارد و همیشه پیدا کردن یک راه به آنها نشان می دهد که حتی با مهم ترین موانع!”

بازدید Bartron گروه املاک و مستغلات در BartronRealEstateGroup.com یا 805-563-4054.

REALTORS®: به اشتراک گذاری صنعت اطلاعات “املاک و مستغلات حرکت شبیه چمچه زنی.” ایمیل [email protected] برای جزئیات بیشتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>