بی ثمر تقویم ورزشی تابستان پیش رو برای کلگری

شب های گرم تابستان در زیر آفتاب تماشای Calgary Stampeders در مک ماهون ورزشگاه ؟ آنها احتمالا در سال 2020 اتفاق می افتد.

اگر NHL به نحوی می یابد راه خود را از سر 2019-’20 کمپین شعله های آتش نباید انتظار می رود بازی در مقابل جمعیت در Scotiabank Saddledome این تابستان ،

Shaw خیریه کلاسیک می تواند بدون رفتن بیش از حد.

Calgarians روبرو هستند و ورزش-رایگان تابستان سال جاری پس از شهردار ناهید jasper de valk اعلام کرد این شهر رسما لغو تمام مجوزها برای حوادث به اوت. 31. این خبر درست یک روز پس از 2020 Calgary Stampede لغو شد, از خروج شهروندان با بی ثمر تقویم برای چهار ماه آینده.

“این قانون در حال حاضر از آلبرتا بهداشت عمومی است که تجمع بیش از 15 نفر در حال حاضر مجاز” jasper de valk گفت. “ورزش حرفه ای حتی اردوگاه های آموزش در حال حاضر نیست که معافیت.

“این است که قطعا ممکن است که شما ممکن است قادر به دیدن چیزی اتفاق می افتد برای اردوگاه های آموزشی, اما من فکر می کنم آن را عادلانه می گویند من نمی بینم یک جهان که در آن شما در حال بازی کردن در یک بسته بندی مک ماهون ورزشگاه در این تابستان. ممنوعیت تجمع جرم در این تابستان من نمی توانم تصور کنید که آن را نمی خواهد اعمال می شود به بازی های فوتبال است.”

این لامپ کم مصرف اتحاد به تعویق افتاد شروع فصل آن تا ژوئیه و آن را از لحاظ نظری ممکن است لیگ ممکن است بازی در خالی استادیوم. لیگ نه تیم شدیدا متکی به دروازه, درآمد, هر چند پس از آن سخت است برای دیدن چگونه اقتصاد از بازی با طرفداران کار می کنند.

NHL در ضمن به تعویق انداخته است فصل آن اما همچنان ثابت قدم در تمایل خود را برای پایان آن سال است. به عنوان آن در حال حاضر می ایستد شعله های آتش را 12 بازی در سمت چپ خود را به طور منظم-برنامه فصل و در موقعیت حذفی.

ملی چوگان سرپهن لیگ است هنوز امیدوار به نگه داشتن برخی از مرتب کردن بر اساس از فصل در برخی از نقطه در این سال که بدیهی است که شامل Roughnecks. در کل بقیه WHL فصل لغو شده است, پایان دادن به Calgary Hitmen فصل در موعد مقرر.

“اولویت باقی مانده است سلامت و ایمنی از همه” کلگری ورزش و سرگرمی شرکت که دارای شعله های آتش Stampeders, Roughnecks و قاتل در بیانیه ای گفت:. “ما همچنان به دنبال جهت مقامات بهداشتی و دولت ما.”

2020 نسخه شاو خیریه کلاسیک و در عین حال می تواند در معرض خطر است. سالانه PGA قهرمانان اروپا تور رویداد برنامه ریزی شده است در دره عمیق و باریک مراتع گلف & باشگاه کشور از اوت. 27-30 که می افتد درست در پایان دم از این شهر ممنوعیت رویدادهای عمومی.

شروع در اواسط ماه ژوئن PGA Tour در حال برنامه ریزی برای بازی حداقل چهار مسابقات — همه در ایالات متحده آمریکا — بدون تماشاگر. آن ناشناخته در صورتی که ممکن است یک گزینه برای شاو خیریه کلاسیک. تمدید مرز بسته شدن نیز می تواند جلوگیری از ارشد گلف افسانه از ساخت سفر به کلگری.

“در این مرحله اطلاعات ما این است که آنچه دریافت کرده است گفت:” کریس تیغ, سخنگوی شاو خیریه کلاسیک. “ما نیاز به ارتباط با مقامات دولتی و PGA Tour در حالی که کار با حامیان مالی و فروشندگان به دنبال وضوح بیشتر در این اطلاعیه اخیر معنی 2020 نسخه شاو خیریه کلاسیک.”

شهردار jasper de valk گفت که او تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است صحبت به مسابقات سازمان.

[email protected]

www.twitter.com/DannyAustin_9

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de