بانک مرکزی کانادا انتظار می رود یک شبه نرخ هدف

بانک مرکزی کانادا (بانک) را به آن هدف بعدی رای اطلاعیه بعدی روز شنبه (15 ژوئیه) با وام مسکن اکثر مدیران پیش بینی بدون حرکت در رای دادن.

“بانک مرکزی کانادا هدف برای یک شبه نرخ در حال حاضر در کف تاریخی از 0.25 درصد است. این بانک تصریح کرد در اطلاعیه خود که آنها را در پایین خود را محدود خواهد شد و حفظ این نرخ به عنوان طولانی به عنوان مورد نیاز می گوید:” جیمز Laird از بنیانگذاران Ratehub.ca و رئیس جمهور CanWise مالی کارگزاری وام مسکن.

جاستین Thouin از بنیانگذاران و مدیر عامل شرکت LowestRates.ca موافق انتظار فعلی رای دادن به عمر مفید طولانی.

“وجود دارد عملا هیچ شانسی بانک می تواند به افزایش نرخ بهره آن در آینده قابل پیش بینی” می گوید Thouin. “من نمی باید یک توپ کریستال, اما من می شود جای تعجب نیست اگر که رای نمی افزایش برای حداقل دو سال. ما در حال شروع به دیدن بزرگ بانک های کانادا گزارش عمده تلفات و بالا بردن کلیدی آن رای خواهد بیشتر استرس سیستم بانکی و این چیزی است که بانک بخواهد در تمام هزینه های اجتناب.”

یک پنل از اقتصاددانان تشکیل شده توسط Finders.com مخلوط نظرات در مورد چه مدت این بانک برگزار خواهد شد رای.

نزدیک به نیمی از اعضا می گویند که این رای را نگه دارید برای بیش از یک سال و اضافی 40 درصد فکر نمی کنم وجود خواهد داشت یک رای حرکت تا 2022. تنها 13.33 درصد معتقدند وجود خواهد داشت هر گونه جنبش در 12 ماه آینده.

این بانک دارای سابقه و تجربه به سقوط. پس از 2008-2009 بحران اقتصادی به پایان رسید, آن با افزایش آن معیار رای دو بار در سال 2010 و به سرعت متوجه می شوند که بیش از حد به زودی ساخته شده و هیچ افزایش تا سال 2015.

از همه خبر بد اطراف این ویروس در دراز مدت رای برگزاری یک نور روشن برای مصرف کنندگان است.

“این خبر خوبی است برای نرخ وام مسکن به خصوص نرخ متغیر می گوید:” Thouin. “نرخ متغیر را به احتمال زیاد به پایین بروید. در طول تاریخ ما شاهد نرخ متغیر در نخست-منهای یک و یا حتی پایین تر در حالی که در حال حاضر آنها نشستن در نخست منهای 0.5 یا بیشتر.

“بیش از 20 سال گذشته وام تقریبا همیشه پرداخت کمتر بهره با انتخاب یک متغیر نرخ وام مسکن. اما اگر داشتن هزینه یقین برای شما مهم است و سپس یک نرخ ثابت وام مسکن است نه یک تصمیم بد به عنوان نرخ بهره در نزدیکی پایین تاریخی و رفتن را به ماندن در این سطح برای برخی از زمان.”

شروع خود را برنامه ریزی اولیه می گوید: Laird.

“با نرخ پایین تاریخی وجود دارد حداقل اتاق برای هر گونه کاهش بیشتر. اگر شما باید یک تجدید آینده, مقایسه نرخ وام مسکن به مطمئن شوید که شما در حال گرفتن یکی از بهترین. تا زمانی که اشتغال خود را امن است و درآمد خود را کاهش یافته است نه, شما باید بدون مسائل re-مقدماتی با ارائه دهنده جدید در زمان تمدید,” او می گوید. “هنگامی که شما در حال چهار ماه دور از خود را تمدید تاریخ شروع به مقایسه نرخ و درخواست برای رای دادن نگه دارید. این را نگه می دارد تا نرخ خود را تجدید تاریخ و محافظت از شما از رای دادن را افزایش می دهد. اگر نرخ پایین, شما هنوز هم می توانید دریافت نرخ پایین تر است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im