حیاط خلوت سرگرم کننده: 21 راه برای سرگرم کردن بچه های خود را در خارج از این تابستان

خود را به طور منظم قدیمی, حیاط خلوت, می تواند تبدیل به یک آزمایشگاه علوم استودیو هنرمند, ورزش عرصه و جایی برای تخیل و ماجراجویی است. اگر شما یک بچه یا دو (یا بیشتر) و آنها خیره شده ام در صفحه نمایش خود را بیش از حد طولانی در اینجا برخی از سرگرم کننده بزرگ برای فریب آنها را خارج — حداقل برای مدتی.

عمومی, بولینگ

آن را آسان خود را بازی بولینگ با مسائل شما در حال حاضر. راه اندازی “سوزن” ساخته شده با آب خالی یا بطری نوشابه سنتی 10-پین شیوه یا پشته قوطی های خالی در یک هرم عمودی. توپ با استفاده از هر توپ (به جز, عجیب, واقعی توپ بولینگ). اگر شما لازم نیست که به نوع hardscape منجر به نورد توپ بازی شیر یا خط یک کیسه لوبیا و یا به جای توپ.

رکورد جهانی

که می تواند ایستادن روی یک پا طولانی ترین? که می تواند انجام بسیاری push-ups بیشترین پرش با طناب پرش? اگر شما چندین بچه ها را در آن نگه دارید تا وقتی همه خسته و/یا مبارزه. اگر شما یک بچه آنها را به برخی از چالش ها (اجرای بالا و پایین جلوی خانه سه بار و از جمله) و زمان آنها. نمی دانم چرا اما بچه ها که به پایان رسیده. (بزرگسالان بسیار است.)

Workin’ در کودک/دایناسور/خودرو

دست بچه های خود را برخی از قابل شستشو نشانگر برخی از آب اسباب بازی های ایمن مانند نوزاد عروسک پلاستیکی دایناسورها و یا اتومبیل و اجازه دهید آنها را در قرعه کشی بیش از همه آنها را. پر کردن یک بو پان یا پان بزرگ با آب و صابون و اجازه دهید آنها را به اسباب بازی های خود را در حمام. احساس خرابکارانه به آنها و نشانگر می آید درست کردن.

Scavenger Hunt

به بچه ها یک لیست از مسائل برای پیدا کردن در حیاط. خاکستری راک, پر, یک علف هرز (جایزه: رایگان وجین) به کج ترین و چوب و مانند. برای پیش خوانندگان, تصاویر از آنچه آنها دنبال آن هستید به کار خواهد کرد. بچه های بزرگتر که قبول nerdy بازی می توانید برای انواع مختلف گیاهان — جایزه nerd امتیاز اگر شما با استفاده از نام لاتین.

شلنگ برزخ

طاق آب جریان از یک شلنگ و بچه ها رفتن زیر برزخ-سبک. کاهش جریان به تدریج تا کسی آغشته. سعی کنید آن را بیش از یک پچ چمن که نیاز به آبیاری به هر حال شما نیست به هدر رفتن آب است.

گچ آن را

یک سطل گچ بهترین 5 دلار شما تا کنون صرف. اجازه دهید بچه ها پوشش وآمد پیاده رو و سیمان مسیر برای ایجاد یک گچ شهر کامل با ساختمان و جاده و علائم راهنمایی و رانندگی. قرعه کشی دوره های مانع برای کودکان و نوجوانان به حرکت از طریق پا یا بازی وسایل نقلیه. استفاده از آجر یا سیمان دیوار به عنوان بداهتا هیئت مدیره گچ برای پروژه های هنر. (نکته: خیس کردن گچ در آب های اضافی برای رنگ های زنده.)

تفنگ آب محدوده عکسبرداری

اگر شما می خواهید برای گرفتن بچه ها به هدف تفنگ آب در چیزی دیگر از هر یک از دیگر (موفق باشید با آن) شما می توانید سعی کنید راه اندازی یک محدوده عکسبرداری. تعیین آب-ایمن اهداف —صندوق پستی تنه درخت لیوان روی میز — با نقاط مختلف با توجه به دشواری.

شکار تخم مرغ در هر زمان

شکستن برخی از تخم مرغ عید پاک پلاستیکی — یا بزرگ لگو یا بلوک; آن را فقط نیاز به, رنگارنگ, حیاط اثبات و چیزی است که شما می توانید به استطاعت از دست دادن و مخفی کردن اونا. بچه ها پیدا کردن اونا. می توانید چند دور (مخفی کردن آنها را برای شما خواهر پنهان برای برادر و غیره…) قبل از مردمی خسته شدم.

گودال ماسهبازی شکار گنج

پنهان کردن آیتم های کوچک در یک گودال ماسهبازی و اجازه دهید بچه های حفاری برای گنج. کوچک پلاستیکی حیوانات یا بازی پول سکه ها به خوبی کار می کنند.

مینی s’mores

پرتاب یک s’mores حزب برای حیوانات و یا عروسک. کباب مینی ميدانی بیش از یک چای نور با استفاده از یک سیخ. جمع آوری شیرینی و یک شکلات تراشه در دو Golden Grahams-نوع حبوبات بیت است. خدمت با عناوین درشت.

گدازه داغ

گسترش سنگ و یا صفحات کاغذ در اطراف حیاط چند پا دور از یکدیگر. بچه ها را از جایی به جای — از درب جلو به صندوق پستی — پله تنها در صفحات/سنگ. بقیه حیاط ba-ba-BUM, گدازه داغ.

  • اما و بن با استفاده از سرنگ اسلحه برای هدف تمرین در جام برج در حیاط خلوت خود. (عکس از جف Gritchen اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

  • امیلی و الکس campout در حیاط خلوت خود. (عکس از جف Gritchen اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

  • چگونه کم می تواند به شما برود ؟ خواهر Emma چپ و سوفیا برزخ زیر شلنگ آب در خانواده حیاط خلوت. (عکس از جف Gritchen اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

  • صدا

    گالری خواهد شد درثانیه

  • برشته مینی ميدانی برای مینی-s’mores با تراشه های شکلات و Golden Grahams حبوبات سرگرم کننده تابستان فعالیت کودکان و نوجوانان می توانید در حیاط خلوت. (عکس از جف Gritchen اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

  • مواد لازم برای مینی s’mores (عکس از جف Gritchen اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

اردوگاه

زمین یک چادر در حیاط و یک اردوگاه است. (اگر شما لازم نیست که چادر شما می توانید با استفاده از ورق و یا رفتن و فقط خواب ستاره.) درمان آن مانند سفر کمپینگ — کوک خارج در کوره و داستان های ارواح ترسناک با چراغ قوه uplighting و یا برای جوانان, فقط ایجاد سازمان ملل متحد-ترسناک چراغ قوه حیوانات.

مدرسه قدیمی بازی ها

بچه های کوچکتر هنوز هم عشق سیمون می گوید: مادر ممکن است من ؟ و نور قرمز و سبز و نور است. آنهایی که مسن تر را تحمل بالون آب بازی شیر یا خط و یا حیاط دیسک گلف (گلف: مینی گلف :: دیسک گلف : حیاط دیسک گلف).

عمومی, Art Studio

راه اندازی یک سه پایه یا میز خارج برای پروژه های مانند نقاشي با آب فعالیت های کتاب نخ کشیدن برگهای توتون وامثال دانه های نقاشی با انگشت یا یک قالب خشت پر زرق و برق. پاک کردن waaaaay راحت تر خارج بیش از حد.

گل

اگر شما خالی گوشه ای از حیاط خود را که برای شما مهم نیست فدا کردن برای یک بیت حفاری کم عمق سوراخ پر کردن آن با آب و اجازه دهید بچه ها در آن بازی می کنند. به طور جدی. آنها خواهد شد (شروع کج (ایتالیک) عشق (پایان کج (ایتالیک) آن را و شما نمی خواهد ذهن بیش از حد چون شما فقط می توانید شلنگ آنها را قبل از آنها به داخل می آیند. اگر شما مایل به رفتن که, کوچک, گل, گودال, عالی, زمین بازی اسباب بازی دایناسورها. شما هنوز هم می خواهید به انجام برخی از hosing و هر چند.

حیاط خلوت فورت

به کودکان و نوجوانان برخی از ورق های قدیمی برای ساخت یک راز پنهان است. آنها می توانند با پارچه مزین کردن آنها را در اطراف پایین شاخه های بیش از یک میز یا صندلی یا چیزی را به تکیه در برابر حصار. می تواند به عنوان یک محل خصوصی به جزئیات بازی و یا ایجاد برنامه های بزرگ.

حسی لمس جدول

دریافت یک ظرف پخت و پر کردن آن با چیزی برای دبستانی به smoosh در اطراف. چیز امن و سرگرم کننده را به احساس خوب است. سعی کنید کرم اصلاح slime ظرف شویی و صابون یا حتی سیب زمینی له شده.

چالش دوره

ارسال کودکان و نوجوانان از طریق یک دوره با ایستگاه های مختلف است. یک توقف ممکن است 10 پرش از یک پرش طناب دیگری را می توان حول سه توپ تنیس به یک سطل دیگری می تواند پله بیش از یک سری از پله سنگ. نگاه در گاراژ خود را و ببینید چه چیزی شما رو. سوار pogo چوب به پایان جلوی خانه? پرتاب سنگ به حولا هوپ ؟ حیاط خود را را انتخاب کنید.

اشکال شکار

چگونه بسیاری از انواع مختلف از خزنده/پرواز مخلوقات می توانید بچه های خود را پیدا کردن در حیاط ؟ اگر آنها نگاه زیر سنگ حفاری در خاک برای کرم ها و شکستن فاسد تکه چوب برای دیدن آنچه که کشف آنها می تواند مشاهده کند در حالی که ترک موجودات در صلح نسبی.

عمومی, نشان دادن استعداد

تعیین یک گوشه از حیاط به عنوان مرحله راه اندازی برخی از صندلی و بچه ها بگویید به خود را دریافت کنید با هم عمل میکنند. این یک شانس بزرگ برای کودکان و نوجوانان برای نشان دادن خاموش مهارت های خود را در رقص و آواز و stand-up comedy, magic, بازی بسکتبال, دریبل هر چه. شما می توانید چیزی بیش از حد — اگر شما بیش از حد شرم آور است.

تامل بی نهایت

حداقل فعال اما ترین ذهن دمیدن چیزی که شما می توانید با بچه های خود را است برای گسترش یک پتو در شب دراز و خیره در بی نهایت آسمان شب است. روز نسخه — به دنبال ابر حیوانات — پایین تر است در لیست junior وجودی تحقق اما هنوز هم توانا و خوب است.

یادداشت سردبیر: یک نسخه از این داستان به نظر می رسد در ماه ژوئن 2020 موضوع OC خانواده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im