بازگشت به مدرسه در یک بیماری همه گیر: چه ورمونت دانش آموزان و خانواده ها می توانند انتظار

سازمان آموزش و پرورش با اعلام دستورالعمل های ایمنی برای مدارس به نگه داشتن دانش آموزان و کارکنان امن در حالی که بازگشت به فرد در آموزش. مدارس دو و نیم ماه به اتخاذ سیاست هایی به منظور بازگشایی با روز کارگر.

“قوی و سالم شروع” دستورالعمل شد ارسال شده در ژوئن 17 و توسعه یافته بودند با ورودی از کارشناسان بیماری های عفونی پزشکان کودکان پزشکی و کارشناسان بهداشت عمومی و آموزش حرفه ای.

سند یادداشت ها وجود خواهد داشت به روز رسانی به عنوان توصیه های تغییر. و در برخی موارد رویه تغییر خواهد کرد بر اساس یک مدل سه لایه با مترقی کاهش محدودیت ها:

  • مرحله 1: مدارس بسته باقی می ماند از راه دور یادگیری صورت می گیرد.
  • مرحله 2: مدارس باز هستند و با افزایش فاصله اقدامات برای کسانی که زندگی در این منطقه جغرافیایی تنها.
  • مرحله 3: مدارس باز هستند و با افزایش فاصله اقدامات است. حضور محدود شده است به کسانی که از محدود انتقال مناطق تنها.

مدارس انتظار می رود برای شروع سال با مرحله 2 دستورالعمل, اما, busing می تواند شروع در مرحله 3 اگر مشخص شروع مدرسه.

کل 25 صفحه سند را می توان در اینجا بخوانید اما پروتکل های که ممکن است تاثیر ورمونت خانواده ها بیشتر در زیر مشخص شده است.

Daily health check

دانش آموزان را بررسی سلامت روزمره در اولین نقطه تماس با ما — در مدرسه برای آن کاهش یافته و یا پس از سوار شدن به اتوبوس.

دانش آموزان خواسته می شود در مورد تماس داشتن با کسی که با COVID-19 و علائم و کسی که خود را متوسط. کسانی که با حرارت از 100.4 یا بالاتر ارسال خواهد شد صفحه اصلی و یا به یک اتاق ایزوله. در طول زمستان, سلامت, چک برگزار خواهد شد در داخل خانه.

در علاوه بر این به طور منظم نشانه ای از بیماری, اگر یک دانش آموز است که با داشتن مقدار زیادی از پاک کردن ترشحات بینی و یا تنفس مسائل بدون تشخیص پزشکی از آلرژی و یا به خوبی کنترل آسم آنها را به خانه فرستاد.

صورت پوشش

همه دانش آموزان و کارکنان باید پوشیدن صورت پوشش در حالی که در داخل خانه و خارج از منزل در هنگام اجتماعی فاصله نمی تواند حفظ شود. ماسک با روابط هستند توصیه نمی شود برای جوانترین دانش آموزان با توجه به اختناق خطرات.

استثنا به ماسک حکومت کسانی هستند که برای آن نه تکامل مناسب و یا پزشکی و یا رفتاری دلایل.

ماسک را می توان خاموش برای خوردن و چرت زدن و زمانی که خارج اجتماعی فاصله می تواند نگهداری می شود.

اتوبوس

پدر و مادر و مراقبان را تشویق به رانندگی خود دانش آموزان به مدرسه و یا آنها را پیاده و یا سوار دوچرخه که مناسب برای کاهش میزان مسافران اتوبوس.

کسانی که سوار اتوبوس را کامل بررسی سلامت بر شبانه روزی نیاز به پوشیدن یک ماسک و یک صندلی اختصاص داده گروه بندی بر اساس سن. در مرحله 2 سناریو یک کودک در هر صندلی در هر ردیف است توصیه می شود; برای مرحله 3 مسافران خواهد بود گسترش برای تعدادی از سواران.

اتوبوس, مانیتور, در علاوه بر این به راننده توصیه می شود برای چک های بهداشتی و حفظ فاصله فیزیکی. ایستگاههای اتوبوس باید استخدام شش پا فاصله بین سواران.

بلند کردن و رها کردن

برای کسانی که سوار اتوبوس بهداشت بررسی خواهد شد اتفاق می افتد در رها کردن. مبهوت رها آف و مکان های مختلف هستند توصیه می شود برای حفظ گروه از تجمع.

پدر و مادر نیاز به پوشیدن ماسک و مجاز در ساختمان, مگر اینکه رها کردن کودکان پیش دبستانی و یا برای چند روز اول از رها کردن برای جوانترین دانش آموزان است.

دست مطابق با اصول بهداشتی ایستگاه باید در رها کردن محل.

شستن دست

دانش آموزان انتظار می رود که برای شستن دست های خود را در هنگام ورود قبل و بعد از غذا خوردن بعد از استفاده از حمام و هنگامی که دست زدن به حیوانات, پس از بازی در خارج از, قبل و بعد از استفاده از شن و ماسه یا دیگر حسی بازی مواد و قبل از تعویض اتاق و یا مکان.

ضد عفونی کننده دست استفاده می شود زمانی که آب و صابون به راحتی در دسترس هستند. مدارس خواسته شود به ارائه کافی کرم دست برای دانش آموزان و کارکنان به اعمال پس از شستن دست.

دانش آموزان با نیازهای ویژه و شرایط بهداشتی اساسی

کسانی که با سیستم ایمنی بدن ضربه مسائل مربوط به کنترل مسائل مربوط به رفتار یا معلولیت است که جلوگیری از یک کودک از جلسه دستورالعمل های ایمنی را باید یک تیم ارزیابی نیازهای آموزشی و تعیین اینکه آیا آنها ادامه خواهد داد تا از راه دور یادگیری را یادگیری تلفیقی و یا به صورت موازی موج از حالت های مختلف آموزش.

سازمان آموزش و پرورش است گفت: وجود خواهد داشت مکمل ارشاد آمده برای این گروه است.

کلاس درس و یادگیری تغییرات

کلاس درس گروه را پایبند به اشغال حداکثر تعریف شده توسط دولت (در حال حاضر بیش از 25 نفر). موانع ممکن است شکستن بزرگتر فضاهای فیزیکی که در آن فاصله نمی توان جایگزین.

میز باید به ترتیب به شش فوت از هم جدا رو به یک جهت (نه رو به یک دیگر و یا در یک دایره). دانش آموزان در جداول باید نشستن تنها در یک پایان.

دانش آموزان اختصاص داده اند مواد — هیچ های از نوشتن پیاده سازی و هنر, لوازم, کامپیوتر, کتاب ها و یا ابزار.

زمانی که امکان پذیر است همان گروه از دانش آموزان خواهد ماند با همان معلمان در تمام روز این است که ممکن است نیاز به تغییر برای متوسط و بالا مدرسه نمرات. معلمان می تواند چرخش بین کلاس های درس به جای دانش آموزان در حال حرکت بین کلاس های درس.

ناهار و کافه تریا

ناهار دستورالعمل پیروی از مدل سه لایه:

  • مرحله 1: خدمات مواد غذایی انتخاب کنید تا در ادامه به ارائه شده در طول آموزش از راه دور.
  • مرحله 2: خوردن فرزندان در کلاس های درس — کافه تریا وعده های غذایی در دستور و یا ارائه شده توسط سبد خرید در نزدیکی درس.
  • مرحله 3: سالن های غذاخوری می تواند به بازگشایی کوچک مبهوت گروه اجتماعی فاصله اقدامات اعمال می شود.

مدارس را تشویق به ارائه وعده های غذایی رایگان به دانش آموزان و یا به مراجعه خانوارها به راه برای دریافت غذای اضافی خدمات کمک های مواد غذایی به دلیل ناامنی و فقر خانواده سطوح به افزایش انتظار می رود در سال آینده.

گروه بزرگی از فعالیت های

قبل و پس از برنامه های مدرسه, کتابخانه, استفاده, زنگ تفریح, فوق برنامه و فعالیت های ورزشی می تواند رخ دهد اگر قادر به پاسخگویی اجتماعی فاصله دستورالعمل.

گروه کر و گروه (woodwind و برنجی بازی) هستند اجتناب شود برای زمان حال برای توانایی انتقال قطرات تنفسی به هوا.

ورزشگاهها و سالن های غذاخوری باید بسته شود برای مرحله 2 اما می تواند مورد استفاده قرار گیرد در مرحله 3 یا مبهوت گروه بندی.

مکان های که در آن خطوط از مردم جمع آوری باید علائم در طبقه نشان می دهد که در آن برای ایستادن.

اجتماعی و حمایت عاطفی

مدارس انتظار می رود برای اجرای طرح غربالگری و کمک به کودکانی که نیاز اجتماعی و عاطفی بازیابی پشتیبانی می کند.

چه اتفاقی می افتد اگر یک COVID-19 مورد مثبت در مدرسه ؟

اگر یک مورد مثبت از COVID 19 سال داشت در مدرسه جمعیت این مناطق در سوال می تواند مسدود کردن 24 ساعت قبل از تمیز کردن خدمه در رفت و به ضد عفونی کردن (اجازه می دهد تا هوا قطرات پراکنده). تماس با ردیابی آغاز خواهد شد از جمله پرسش از دانش آموزان و خانواده ها است.

ارتباط با استادان و کارکنان و خانواده ها رخ می دهد در حالی که حفظ محرمانه بودن مورد نیاز است. ورمونت سازمان آموزش و پرورش خواهد بود مشورت به منظور تعیین اگر مدرسه نیاز به نزدیک است.

بازگشت به آموزش از راه دور?

ممکن است مدارس شروع خواهد شد با در فرد آموزش اما نیاز به محوری به آموزش از راه دور و یا برخی از مدل ترکیبی در پاسخ به چگونگی پیشرفت بیماری همه گیر از طریق پاییز فصل آنفولانزا.

مدارس در حال توسعه برنامه ای برای حالات مختلف.

این داستان ممکن است به روز شده با پاسخ از دانش آموز آموزش و پرورش ذینفعان.

تماس مارس در بارتون [email protected] یا 802-660-1854. او در توییتر دنبال کنید @aprildbarton.

این پوشش ممکن است تنها با حمایت از خوانندگان ما. ثبت نام امروز برای یک اشتراک به برلینگتون مطبوعات آزاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de