حضور در یک اعتراض در انگلستان و تعجب اگر شما باید یک coronavirus آزمون ؟

به عنوان هزاران نفر از مردم جمع آوری کرده اند بیش از چند هفته گذشته موجب اخیر مرگ جورج فلوید در دست مینیاپولیس افسر پلیس درک چوین اعتراض به خشونت پلیس تماس گرفته و برای اصلاحات در سراسر کشور و در سراسر منطقه در پراویدنس بوستون Brockton, Taunton, Worcester, پورتسموث و دیگران جوامع دیگر امنیت عمومی شبح بافندگی در پس زمینه — رمان coronavirus.

جدید انگلستان-کشورهای منطقه — که برخی از آنها سخت ترین ضربه در کشور در نظر coronavirus مرگ و میر — با احتیاط شروع به بازگشایی اقتصاد خود و مرزهای خود را پس از سه ماه از مستند, این و در زمان هرج و مرج و فیزیکی اعتراضات طبعا ناشی از برخی از اضطراب در میان مقامات محلی.

اما آنچه در ارشاد ارائه شده تا آنجا که باید تست شده و هنگامی که? در اینجا این است که شکست هر یک از دولت ها مواضع معترضان و COVID-19 تست های دولت توسط دولت به ارائه برخی از شفافیت در این مسئله است.

بیشتر: Black Lives Matter نشانه ساخته شده توسط South Burlington, دبیرستان, دانش آموزان تخریب

بیشتر: Vermont بیکاری: بیش از 23,000 ادعای حل و فصل مسائل در طول بیماری همه گیر کوروناویروس

رود آیلند

پس از رژیم صهیونیستی است. جینا Raimondo باعث بهم زدن توسط به ظاهر نادیده گرفتن خود سفارشات عمومی و نشان دادن تا یک شب اعتراض در پراویدنس در مقابل دولت خانه بدون ماسک و پرداختن به جمعیت او نه تنها عذرخواهی کرد اما خواست هر کسی که با حضور در تظاهرات اخیر تست کنید حتی اگر آنها در حال نشان دادن علائم. بله که شامل خودش و دخترش.

دولت به تازگی اعلام کرد فشار برای تست 900 افراد بدون علامت در روز با استفاده از خدمات که در حال حاضر رایگان. نیکول الکساندر-اسکات, مدیر, رود آیلند, وزارت بهداشت, بیشتر توصیه می شود کسانی که با حضور در تظاهرات اخیر برای نظارت بر سلامت خود و محدود کردن تماس خود را با گروه هایی که بیشتر در معرض این بیماری است.

برای پیدا کردن یک تست منطقه ای در نزدیکی شما در رود آیلند و به برنامه آزمون این لینک را دنبال کنید: https://health.ri.gov/covid/testing/

ماساچوست

ماساچوست برخی از سخت ترین ضربه شهرستانهای استان در کشور از نظر تعداد coronavirus مرگ و میر و نیز دیده می شود برخی از بزرگترین و شایع ترین و بیشترین فیزیکی تظاهرات بیش از چند هفته گذشته است. رژیم صهیونیستی. چارلی بیکر است به طور خاص اظهار داشت: معترضان باید آزمایش می شود.

با نزدیک به روزانه تظاهرات برگزار شد در بوستون و حومه اطراف بوستون شهردار مارتی والش و بوستون بهداشت عمومی کمیسیون به تازگی افتتاح یک pop-up “محرمانه” COVID-19 تست سایت در Roxbury, اصرار کسانی که با حضور در تظاهرات اخیر در این محله به تست.

برای پیدا کردن یک تست سایت در نزدیکی شما در ماساچوست از این لینک دنبال کنید: https://www.mass.gov/doc/ma-covid-19-testing-sites/download

کنتیکت

تظاهرات شده اند ظاهر تقریبا هر روز از نیوهیون به نورویچ در کانکتیکات حتی خاموش کردن بین 95 و Rte. 34 هفته گذشته در پیشنهاد خود را به صدای آنها را شنیده بود.

مقامات دولتی از جمله رژیم صهیونیستی است. ند لمانت اند ارائه هر گونه راهنمایی رسمی هنوز در مورد اینکه آیا کسانی که معترضین باید آزمایش, اما, حرفه ای کارشناسان بهداشت و درمان و همچنین رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو باید گفت که هر کسی که با حضور در اعتراض های اخیر باید آزمایش COVID-19.

برای پیدا کردن یک تست سایت در نزدیکی شما در کانکتیکات از این لینک دنبال کنید: https://portal.ct.gov/Coronavirus/Covid-19-Knowledge-Base/COVID-19-Testing

نیوهمپشایر

“زندگی می کنند و یا می میرند” دولت دیده می شود سهم خود را از زندگی ماده تظاهرات بیش از چند هفته گذشته هر چند تا کنون هیچ منبع رسمی در ارشاد آمده است بیش از اینکه شرکت کنندگان باید به دنبال یک COVID-19 تست. اما رژیم صهیونیستی است. کریس Sununu به تازگی تحت فشار قرار دادند برای همه در دولت به آزمایش می شود به عنوان یک راه برای گرفتن یک دسته در بدون علامت گسترش ویروس.

برای پیدا کردن یک تست مکان در نزدیکی شما در نیوهمپشایر و به برنامه آزمون این لینک را دنبال کنید: https://www.nh.gov/covid19/

ورمونت

به عنوان انتظار می رود در یک وضعیت که در آن حتی Ben & jerry’s گرفته تندرو موضع برابر سفید برتری و نژادپرستی ورمونت دیده می شود به طور منظم تظاهرات و اعتراضات هر چند نه همه آنها شده اند کاملا صلح آمیز است.

دستور رسمی آموزش کسانی که با حضور در تظاهرات برای آزمایش شده است صادر شده اما کمیسیون بهداشت و درمان Mark Levine اعلام کرده است که در حالی که او از دستياران حقوق اعتراض به شرکت کنندگان باید تست شده.

برای پیدا کردن یک تست سایت در نزدیکی شما در ورمونت و به برنامه آزمون این لینک را دنبال کنید: https://www.healthvermont.gov/response/coronavirus-covid-19/resources

بیشتر: South Burlington پلیس برای به روز رسانی استفاده-از-نیروی سیاست پس از جورج فلوید قتل

بیشتر: تماس به ‘پال خواستار قطع بودجه دولت از پلیس دریافت بلندتر در برلینگتون: چه معنی است ؟

مین

با وجود چندین Black Live توجه به اعتراضات و تجمعات به سوگواری فلوید که برخی از آنها الهام گرفته اند حکومت پیش از گردهمایی برنامه ریزی هیچ یک از مقامات رسمی هدایت داده شده توسط مقامات به اینکه آیا کسانی که با حضور در تجمعات باید به دنبال یک COVID-19 تست.

برای پیدا کردن یک تست مکان در نزدیکی شما در مین از این لینک دنبال کنید: https://carbonhealth.com/coronavirus/covid-19-testing-centers/Maine

همچنین شایان ذکر است که مراکز کنترل بیماری توصیه کرده است که کسانی که حضور در تظاهرات به ویژه در مناطق هنوز هم در برخورد با جامعه انتقال coronavirus باید در نظر گرفتن تست شده و استفاده از گاز اشک آور و اسپری فلفل در تظاهرات به طور بالقوه می تواند کمک به گسترش ویروس به عنوان هر دو باعث سرفه و منجر به لمس صورت و دهان و چشم و بینی.

این پوشش ممکن است تنها با حمایت از خوانندگان ما. ثبت نام امروز برای یک اشتراک به برلینگتون مطبوعات آزاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im