ATB مالی, کلاسیک, پاک, پس از مکنزی تور لغو 2020 برنامه

آن جمعه اعلام کرد که در سال 2020 مکنزی تور کمپین لغو شده است در تمامیت خود را ترک سازمان از ATB مالی کلاسیک هیچ چاره ای اما برای انجام همین کار را با خود سالانه مسابقات گلف در کلگری.

آنها را نگه دارید ویکتور چک برای حداقل یک سال و امید پس از آن به صورت نقدی در یک بار دیگر.

که پس از آن اعلام شد جمعه که 2020 مکنزی تور کمپین لغو شده است در تمامیت خود را ترک سازمان از ATB مالی کلاسیک هیچ چاره ای اما برای انجام همین کار را با خود سالانه مسابقات گلف.

“همکاری نزدیک با مکنزی تور PGA تور کانادا ما به طور کامل پشتیبانی از تصمیم به لغو 2020 فصل گفت:” ATB مالی کلاسیک مسابقات کارگردان Colin اسطوخودوس. “ما مسئولیت اصلی امنیت جامعه محلی و ما احساس می کنیم مثل این است که بهترین تصمیم برای همه است.”

ثابت در گلف برنامه قدمت آن به سال 2007 — با چهار بازی در کشور Hills Golf Club — ATB مالی کلاسیک بود و زنجان برگزار می شود, Aug. 6-9 دوباره در دیدنی دوره در شمال غرب کلگری.

اما آن 14 سال بوده است احاطه شده توسط coronavirus بیماری همه گیر.

“در حالی که ما نا امید که سال 2020 ATB مالی کلاسیک, برگزار خواهد شد, ما می دانیم که این تصمیم درست برای اطمینان از ایمنی جامعه و همه درگیر با این رویداد گفت:” ATB مالی معاون رئیس جمهور از طرح های جامعه جان Windwick. “ما در حال حاضر به دنبال به جلو به 2021 ATB مالی کلاسیک و در ادامه ما به مدت طولانی همکاری با مکنزی تور و Linx بازاریابی است.”

بنابراین بیش از حد است که تور خود دانستن آن می تواند بر روی بازگشت به کلگری در تابستان آینده.

“ما بسیار خوش شانس بوده ام با کلگری و در این راستا با ما همکاری با ATB مالی آنها یکی از طولانی ترین, اگر نه, طولانی ترین خدمت همکاران اگر شما تاریخ آن قبل از بازگشت به کانادا تور قبل از مکنزی تور گفت:” در مدار, مدیر اجرایی, اسکات پریچارد. “داشتن یک شریک قوی مانند ATB فوق العاده بوده است. و ما همیشه به دنبال شرکای مانند آن.”

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>