در جنوب کالیفرنیا سواحل و گرما و تعطیلات و کاسته قوانین قرار دادن بیشتر مردم در شن و ماسه

گرما و تعطیلات و کمتر محدود قوانین راند و مردم بیشتر به منطقه جنوب کالیفرنیا سواحل در روز یادبود غیررسمی لگد زدن تابستان است.

بسیاری از خود نشان داد تا بر روی شن و ماسه آماده به راه رفتن و یا تنه زدن. برخی از ضربه امواج به گشت و گذار و یا سرد را شیب. دیگران آورده حوله به وضع باعث نجات غریق به آنها یادآوری می کنند که آفتاب همچنان ممنوع است.

“مردم در اینجا به نظر می رسد رفتار خود گفت:” نیوپورت بیچ ایمنی دریایی رئیس مایک Halphide.

دوشنبه کندتر از بقیه تعطیلات آخر هفته هنگامی که نیوپورت بیچ دیدم حدود 60 ، 000 مردم هر روز.

“برای تعطیلات آخر هفته خواهد بود که آنچه که ما انتظار می رود” Halphide گفت. “وجود دارد یک کمی بیشتر مقید کردن تمایل به رفتن به ساحل و دریافت کنید و از نو خلق کردن. حتی در خود محله همه پارک ها پر هستند. آب و زیبا است به طوری که آنها می خواهند به خارج.”

محدودیت در استفاده از سواحل مانند سایر مناطق در سراسر جنوب کالیفرنیا شده اند کاسته در روزهای اخیر در پیش بینی از آخر هفته روز یادبود. که به معنای دسترسی بیشتر به پارکینگ و به نوبه خود دسترسی بیشتر به تفریح و سرگرمی.

برخی از مناطق شد کمی بیش از حد محبوب و برخی از مسیرهای پیاده روی پیاده روی در لس آنجلس بسته شد چرا که جمعیت به بیش از حد بزرگ به اجازه می دهد, هوای آزاد, اجتماعی فاصله.

دوچرخه سواران لذت بردن از آخر هفته برای اولین بار در طول آن 22 کیلومتر از شهرستان لا ساحل, مسیرهای دوچرخه سواری در حال باز پس از توقیف برای کمک به جلوگیری از گسترش coronavirus در منهتن ساحل در چهار شنبه, مارس 23 سال 2020 است.(عکس از اکسل Koester, کمک عکاس)

نیوپورت بیچ مانند دیگر جنوب کالیفرنیا, سواحل, است تحت عنوان “اوقات فراغت” دستورالعمل مصوب دولت در تلاش برای جلوگیری از گسترش بیماری در طول coronavirus بیماری همه گیر.

در حال حاضر مقامات در شهرهای ساحل هستند با استفاده از یک رویکرد آموزشی در هنگام صحبت کردن با مردم در شن و ماسه که در رعایت قوانین دیگران که نیست.

Halphide گفت که رشد جمعیت از طریق هر روز تلاش های نجات غریق’ منتقل شده به دور از اجرای همه گیر قوانین و بیشتر به سمت سنتی اقیانوس ایمنی.

“ما نگران ایمنی و اطمینان مردم امن” او گفت:. “اجتماعی فاصله و فعال تفریحی ثانویه است.

“وجود دارد مقدار زیادی از گشت و گذار اما وجود دارد بسیاری از مردم در آب,” او اضافه شده است.

اقیانوس متوسط بود خوشبو 67 درجه باعث بسیاری به شیرجه رفتن برای شنا سریع. وجود 41 نجات در نیوپورت بیچ همراه با 800 اقدامات پيشگيرانه و حدود 50 پزشکی تماس برای کمک. حوادث در بازه زمانی از یک تماس در مورد دررفتگی زانو در نزدیکی Balboa اسکله به یک دوجین stingray صدمات.

“با گشت و گذار بودن و تمام سر در آب است که رفتن به اتفاق می افتد,” او گفت:.

کارکنان افزایش تا برای تعطیلات آخر هفته با حدود 50 نجات غریق در وظیفه نزدیک به دو برابر نرمال 25 تا 30 این زمان از سال است.

اکثر مردم Halphide که نگه داشتن یک فاصله مناسب برای جلوگیری از گسترش ویروس.

“این نوع از چیزی که ما انتظار داریم مردم بیشتر خود تنظیم در این نقطه است.”

در Bolsa Chica و هانتینگتون دولت سواحل پارکینگ شد محدود به حدود 50 درصد ظرفیت و افرادی که می تواند بر روی شن و ماسه به طور کلی زیر اجتماعی, فاصله, قوانین گفت: پرتقال ساحل پارک دولت سرپرست کوین پیرسال.

“وجود دارد برخی از افرادی که lounging و تخمگذاری اما آنها در گروه های بزرگ مانند ما استفاده می شود وجود دارد مقدار زیادی از چتر” پیرسال گفت.

“این واقعا فعال تفریح و گروه های کوچک تر از مردم; زوج ها و خانواده ها از چهار,” او اضافه شده است. “وجود اجتماعی فاصله کد آن را مانند به نظر می رسد. مردم در مجموع در بیشتر قسمت ها رفتار.”

در لاگونا بیچ, ساحل, ساعت بیش از آخر هفته طولانی در تمام طول روز افزایش اخیر از محدودیت که محدود به آخر هفته بازديد از 6 صبح تا ظهر.

“مردم در حال لذت بردن از واکنش فعال در سواحل شهرستان گفت: لاگونا بیچ ایمنی دریایی سروان. کای اوراق قرضه. “به طور کلی ما در حال دریافت پذیرش… جمعیت هستند چه شما می خواهم تصور کنید برای یک آخر هفته روز یادبود. خورشید است و آب است و رسیدن به آن در تابستان مانند درجه حرارت.

“البته عموم آماده است تا به ساحل می آیند و لذت بردن از روز است.”

OC نجات غریق رئیس جیسون جوان گفت: این شهرستان انتقال به پارکینگ باز اجازه دسترسی بیشتر. او همچنین گفت: بسیاری از افراد مشاهده شد اجتماعی فاصله حتی زمانی که بر روی شن و ماسه.

مانند دیگران جوان گفت: در حالی که وجود دارد ترکیبی از افراد با استفاده از ساحل و آب نجات غریق درجه اول با تمرکز بر ایمنی دریایی.

در شهرستان سواحل — از جنوب لاگونا بیچ به Shorecliffs در شمال سان کلمنت — وجود دارد 26 نجات در روز شنبه و یکشنبه (13 هر روز) و همچنین 60-به همراه دستیاران پزشکی و 4000 امنیت عمومی تماس با ما.

جوان هشدار می دهد که گشت و گذار است انتظار می رود به بزرگتر و آب و هوا خواهد بود داغتر تا مردم از رفتن به ساحل باید با احتیاط استفاده کنید.

“ما می خواهیم برای بدست آوردن کلمه را برای بررسی با lifegaurds و مطمئن شوید که آنها می دانند که در این شرایط و برای شنا کردن در مقابل یک نجات دهنده” جوان گفت:.

“ما شده ایم نیروی انسانی تا برای دیدار با تقاضا مطمئن شوید که ما باید برج های باز و واحد گشت در تمام سواحل… با گرما و گشت و گذار می آید بیشتر خطرات. بنابراین ما می خواهیم همه را برای بررسی در با ما.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>