حداقل 6 تن در می سی سی پی به عنوان عید پاک یکشنبه گردباد آمار جنوبی; بیشتر طوفان پیش بینی برای روز شنبه در شرق

به عنوان آمریکایی ها مشخص یکشنبه عید پاک در میان چالش های بیماری همه گیر کوروناویروس جنوبی در مواجهه با یک تهدید جدید.

یک طوفان خطرناک سیستم است که تا به حال تولید شده حداقل 13 رادار-تایید گردباد شد و ضرب و جرح می سی سی پی و لوئیزیانا در شب یکشنبه کشته شدن حداقل شش نفر آسیب رساندن به خانه ها و ساختمان های دیگر سقوط درختان و ضربه زدن از قدرت به بیش از 45 ، 000 مشتریان.

این تلفات بودند همه گزارش در می سی سی پی, سه در, Jefferson, David شهرستان در دو لارنس کانتی و یکی در Walthall شهرستان با توجه به مقامات محلی.

عکس از آسیب شروع به گردش در رسانه های اجتماعی از پایین درختان و خطوط برق به آسیب دیده انبارها و پهن خانه. در یک نقطه در طول یک Facebook Livestream یک NWS هواشناس با استفاده از عبارت “گردباد مرگبار” پنج بار در کمتر از 30 ثانیه. آنها بارها و بارها التماس مردم را پوشش هشدار آمدن گردباد شد “خشونت” و “فاجعه بار است.”

خدمات ملی آب و هوا گزارش گردباد بیش شمال غربی و شمالی و مرکزی بخش هایی از لوئیزیانا. شهرستان مونرو گفت: این طوفان آسیب دیده ساختمان های تجاری و خانه های متعدد در محلات.

بیش از 25000 مشتریان بدون قدرت بودند در لوئیزیانا و همچنین بیش از 17 ، 000 در می سی سی پی با توجه به poweroutage.ما.

شدید طوفان سیستم تهدید بیش از 4.5 میلیون نفر است. بیرمنگام آلاباما و جکسون می سی سی پی به خصوص در معرض خطر طوفان مرکز پیش بینی گفت.

طوفان شد و انتظار می رود به گذشته از طریق پنج شنبه شب و حرکت را از طریق اقیانوس اطلس و بخش هایی از شمال شرقی و شرقی به جمعه اردبیل گفت.

خدمات ملی آب و هوا در جکسون گفته ساکنان به بند امکان بی امان گردباد با gusts باد تا 70 مایل در ساعت و توپ تنیس-اندازه تگرگ از طریق پنج شنبه شب.

“این می تواند یکی از ما بزرگتر حوادث ما تا به حال در یک مدت زمان طولانی در اطراف در اینجا. این را جدی بگیرد” سرویس آب و هوا پیش بینی Gary Goggins گفت: در یک جلسه مطبوعاتی پخش در Facebook از آژانس بیرمنگام-دفتر منطقه.

‘این به طور جدی’: جنوب شرقی ممکن است طوفان شدید و گردباد در یکشنبه عید پاک

اضافه کردن به طبیعت بی سابقه ای از روز: سوال از اینکه آیا یا نه به جامعه باز طوفان پناهگاه است. تصمیم گیری است که معمولا ساخته شده در شهرستان و یا در سطح محلی. اما از آنجا که فدرال و ایالتی مقامات بهداشت عمومی الزامی مردم به ماندن در خانه و جلوگیری از جمع آوری در گروه های بزرگتر از 10 معادله پیچیده است.

در یک پیام ویدیویی ارسال شده در Alexander City, آلاباما, Facebook, صفحه شهردار توماس Spraggins گفت: مردم نیاز به پیدا کردن یک محل امن خود به خود از ساختمان های عمومی نمی شود باز به عنوان پناهگاه به دلیل بیماری همه گیر. “من دعا برای همه امن و مبارک عید پاک” او گفت:.

اما بیانیه ای از پلیس گفت: پناهگاه خواهد بود باز بعد از همه. متوسط چک خواهد بود انجام شده و دستکش و ماسک می شد ارائه شده به هر کسی وارد.

تصمیم گیری اولیه در برابر باز کردن پناهگاه در تقابل با یک پیام از رژیم صهیونیستی. کی Ivey.

گردباد پناهگاه در یک بیماری همه گیر: اجتماعی فاصله یا گردباد پناهگاه… که تقدم?

“هر دو سرویس ملی آب و هوا و وضعیت بهداشت عمومی اداره یادآوری Alabamians که استفاده از پناهگاه ها و منابع دیگر را مسبوق به سابقه باید نیاز بوجود می آیند” Ivey در بیانیه ای گفت شنبه.

می سی سی پی مدیریت اضطراری آژانس گفت: در یک صدای جیر جیر شنبه که پناهگاه خواهد بود باز و تشویق ساکنان به پوشیدن ماسک, استفاده از ضد عفونی کننده دست و اقامت 6 فوت از هم جدا.

اگر گردباد پناهگاه نیست باز کارشناسان توصیه ساکنان را به پناه گرفتن در خانه های خود را به عنوان بهترین آنها می توانند.

‘عید پاک از تنهایی’: مسیحیان در سراسر جهان خوانده شده را علامت یکشنبه عید پاک در میان coronavirus

ساکنان باید به دنبال حفاظت در حمام و سرویس بهداشتی با نمای بیرونی دیوار راه پله و یا یک زیرزمین AccuWeather هواشناس و آمادگی اضطراری متخصص بکی DePodwin گفت.

این “نکته اصلی این است برای قرار دادن به عنوان بسیاری از دیوار بین شما و دیوارهای خارجی” او گفت:.

کمک: Doug Stanglin و دویل برنج, USA TODAY; سارا فاولر و ویلتون جکسون شیپور لجر (Jackson, از دست ندهید.); آسوشیتد پرس

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>