در 2,903 LA County خرد رکورد روزانه coronavirus موارد

لس آنجلس روز دوشنبه, ژوئن 29, گزارش 2,903 جدید کروناویروس موارد — ترین تا کنون برای یک روز در شهرستان و انعکاس بیشتر از افزایش شیوع موجب عدم اجتماعی فاصله در کسب و کارهای محلی, مقامات گفت.

یکی دیگر از 22 نفر از عوارض ناشی از COVID-19 مقامات گفت: در یک روز زمانی که مقامات بهداشت عمومی صدا زنگ که شهرستان های دیگر می تواند ادعا می کنند که آن را مسطح منحنی بیماری رشد داشته است.

از کسانی که مرگ 18 نفر در افراد مسن تر از 65; 17 از کسانی که بیش از 65 تا به حال شرایط اساسی; چهار نفر که فوت شد بین 41 و 65 (یکی از شرایط اساسی); 7 مرگ و میر در میان افرادی که زندگی در پرستاری ماهر امکانات.

افزایش در تعداد موارد بود “به نوبه خود برای بدترین” پس از دو هفته مسطح منحنی.

“ما نمی توانیم به حفظ این سطح از نرخ افزایش” ما فقط می نمی گفت:” L. A. شهرستان, بهداشت عمومی, مدیر باربارا فرر. “این قطار می تواند یک باند قطار اگر ما نمی قرار دادن ترمز در آن است.”

مقامات گفت: افزایش انتقال است نه یک تابع از تست بیشتر, با وجود افزایش ظرفیت 17,000 یک روز در L. A. شهرستان است.

به عنوان محدودیت بودند کاسته تراکم شروع در کسب و کارهای محلی در تظاهرات و به عنوان مردم شروع به رفتن را بیشتر به عنوان اقتصاد بازگشایی شد.

این آخر هفته گذشته مقامات بهداشت عمومی نشان داد که 33 درصد از این شهرستان در این رستوران بودند و هنوز هم قادر به رعایت فیزیکی فاصله پروتکل; 44 درصد کارگران را پوشش چهره خود را با پوشش صورت و چهره سپر و 49 درصد از میله داشت و نمی توان زیر فیزیکی فاصله.

نتیجه ؟ مردم ناخواسته گسترش این ویروس است که ترجمه به افزایش نرخ انتقال و در حالی که شهرستان جلسه تقاضا برای بستری شدن در بیمارستان در حال حاضر تعداد موجود بیمارستان تختخوابی در شهرستان بیمارستان ممکن است به اندازه کافی برای افرادی که فقط در حال حاضر بیمار شدن.

L. A. شهرستان, بهداشت عمومی, مدیر باربارا فرر ‘s کلمات منعکس شده یک ضرورت است که hearkened بازگشت به روزهای اولیه از این بیماری همه گیر.

با چهارم جولای تعطیلات بر ما فرر و گفت: باید برگرداند تلاش برای ماندن در خانه و کنار فرم های ضروری فعالیت است. وی توصیه کرد در برابر تجمعات خانواده در طول تعطیلات آخر هفته. وی تاکید کرد: افراد مسن و افراد با بیماری های زمینه ای به ماندن در خانه.

“این است برای رفتن به یک های مختلف در تابستان گفت:” فرر. “و متفاوت جولای 4.”

به گفته مقامات وجود دارد کافی ونتیلاتور عرضه برای چهار هفته بعدی. اما که می تواند تغییر اگر مسیر رو به بالا ادامه می دهد.

“من می دانم که مردم می خواهم به عقب بر گردیم به حالت عادی گفت:” دکتر کریستینا Ghaly که منجر شهرستان بخش خدمات بهداشتی و درمانی. “اما ما هیچ جا در نزدیکی آن است.”

 

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de