سوال در مورد طرح های پرداخت قابل انعطاف در هنگام انتخاب یک وام دهنده

هنگامی که شما خرید یک خانه در نظر بگیرید انتخاب یک وام مسکن است که شامل انعطاف پذیر پیش پرداخت امتیازات شما اجازه می دهد برای افزایش خود را به طور منظم پرداخت وام مسکن بدون نیاز به پرداخت هزینه اضافی.

پیش پرداخت امتیازات گاهی گنجانده شده در توافق نامه برای بسته وام مسکن. اگر وام دهنده خود را فدرال تنظیم موسسه مالی مانند بانک باید آن را نشان می دهد پیش پرداخت امتیازات در جعبه اطلاعات بالای شما در قرارداد وام مسکن.

اگر شما خود را افزایش می دهد به طور منظم پرداخت وام مسکن حتی فقط یک بیت این خواهد شد که تاثیر قابل توجهی در دراز مدت هزینه های وام مسکن خود را و چگونه شما را مجبور به پرداخت. برای دیدن چقدر شما می توانید صرفه جویی در پول و در سال, سعی کنید با استفاده مالی مصرف کننده آژانس کانادا ماشین حساب وام مسکن.

پیش پرداخت جریمه

برخی از وام دهندگان ممکن است به اتهام هزینه های اضافی اگر شما را به پرداخت های بیشتر از تعداد مجاز اگر شما وام مسکن خود را در توافق و یا اگر شما انتقال آن به دیگری قرض دهنده قبل از توافق به پایان می رسد. این مجازات ها می تواند به شما هزینه هزاران دلار است. شما می توانید اجتناب از آنها را با احترام به نظر شما توافق.

قبل از امضای این قرارداد تایید خود را با وام دهنده اگر وام مسکن خود را شامل پیش پرداخت امتیازات و سوال در مورد زیر:

  • آنچه که حداکثر مقدار که شما می توانید پرداخت در علاوه بر این به شما به طور منظم پرداخت هر سال بدون مجازات ؟ آنچه که فرکانس این پرداخت ؟
  • چه مقدار از مجازات اگر شما نقض شرایط را برای پیش پرداخت امتیازات ؟
  • می تواند شما را متوقف ساخت پرداختها در هر زمان و بدون مجازات اگر شما دیگر قادر به آنها را ؟

زمانی که وام مسکن, خرید, مقایسه مزایای ارائه شده توسط وام دهندگان بالقوه. سوال در مورد هر چیزی که شما را درک نمی کنند. آن را می تواند به شما صرفه جویی در هزاران دلار است.

پیدا کردن اطلاعات بیشتر در کانادا است.ca/پول است.

— اخبار کانادا

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im