وکیل بپرسید: اگر چین مسئول coronavirus خواهد دعاوی موفق خواهد بود ؟

س: اطلاعات نشان می دهد رمان coronavirus از چین آمد. زیان های سرسام آور هستند و در حال حاضر وجود دارد دعاوی رفتن به جلو در برابر چین است. کسانی که موفق خواهد بود ؟ — D. G., ساحل منهتن

یک: به شکایت یک کشور دیگر به طور معمول چهره های توانمند قانونی مانع مراجعه کننده به عنوان “حق حاکمیت.” این به این معنی خارجی دولت مصون است از ادعا.

تحت قوانین بین المللی (که ما به دنبال در اینجا) وجود دارد برخی از موارد استثنا به حق حاکمیت مانند (a) فعالیت های تجاری که به طور مستقیم اثر افراد در اینجا (ب) اعمال غیر قانونی (به عنوان تنها عواقب مضر) و (ج) دولتی تروریسم است.

در این مرحله اولیه این سخت است برای گفتن که دادگاه را مشاهده نوع ادعا علیه چین به عنوان ملاقات با یکی از این استثنا تعریف شده توسط.

نیز وجود دارد دیگر موانع موفق ادعا علیه چین و دیگر از ایمنی. برای مثال کسانی هستند که ادعا می کنند عربستان سعودی نقش مهمی را در وحشتناک حوادث 11 سپتامبر 2001. آن است که نزدیک به 19 سال بعد و در حالی که وجود دارد مورد انتظار آنها بلاتکلیف باقی می ماند.

که گفت: کنگره ممکن است اتخاذ مسلما بحث اصلاحات به خارجی مستقل مصونیت عمل را امتحان کنید تا کت و شلوار در برابر چین قابل دوام. هنوز اثبات تخلف چه رسد به گرفتن چین به پرداخت اگر آن را یافت مسئول می تواند در حال حاضر چالش های واقعی.

س: می توانید یک کلاس اقدام شود گواهی طرح دعوی در دادگاه برای خسارت در برابر چین مربوط به COVID-19? — D. F., نارنجی

یک: یک زانو حرکت تند و سریع واکنش ممکن است “البته” — بسیاری از مردم بیمار هستند از COVID-19 و کسانی که ادعا می کنند بر این باورند که آنها می توانید آن را اثبات کند از چین آمد. آن را که ساده نیست اما به واقع گواهی یک کلاس. در دادگاه فدرال وجود دارد چهار معیار اساسی: (یک) بنابراین بسیاری از آنها تحت تاثیر قرار است که الحاق تمام اعضای عملی نیست; (ب) وجود دارد که سوالات رایج از قانون و واقعیت در میان اعضای کلاس; (iii) ادعای کلاس نمایندگان باید نوعی از کلی کلاس و (iv) نماینده احزاب می تواند به اندازه کافی و نسبتا حفاظت از منافع سایر اعضای کلاس.

اجازه دهید پس از آن پست چند سوال در مورد اینکه آیا یک کلاس عمل امکان پذیر است: یک عضو کلاس کسی که زندگی در ایالات متحده آمریکا و COVID-19 اینجا ؟ یا آن کسی که به سفر خارج از کشور به آن گرفتار است خارج از کشور است اما بازگشت ؟ آن است که یک فرد جوان یا یک فرد مسن تر? چگونه فرد Covid 19? شد این فرد در بیمارستان بستری و یا موفق به دریافت از طریق آن در خانه ؟ آیا کسی غم انگیز مرگ ؟ وجود دارد بسیار دشوار است, بازیابی یا در برخی موارد نه که بد ؟

خط پایین هنگامی که شما به niceties از اینکه به اندازه کافی وجود دارد اشتراکات میان کسانی که تحت تاثیر Covid 19, مسائل وجود دارد در مورد اینکه آیا مناسب کلاس می تواند گواهی شده است. من می خواهم بگویم آن است که ممکن است, اما نه با شدت بهم زدن غوطه دادن. به عنوان اولین سوال بالا در ارتباط باشید.

ران Sokol بوده است تمرین وکیل برای بیش از 35 سال و نیز خدمت کرده است بسیاری از بار به عنوان یک قاضی pro tem میانجی و داور. این مهم است که به نگه داشتن در ذهن که این ستون ارائه خلاصه ای از قانون است و نه به درمان در نظر گرفته و یا مشاوره حقوقی اجازه دهید به تنهایی یک جایگزین واقعی برای مشاوره واجد شرایط حرفه ای است.

is.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im