به عنوان ورمونت 1 جولای دفن زباله ممنوعیت نزدیک شدن چگونه و در کجا می تواند به شما پرتاب تکه های غذا?

Vermonters’ ‘طبیعی’ در این سال به زودی شامل نزدیک برخورد با پوست موز, سیب, هسته, پنیر بیت استخوان مرغ و به معنای واقعی کلمه تن دیگر از تکه های غذا.

به عنوان از 1 ژوئیه دولت خود را تکمیل ممنوعیت باقی مانده از محل های دفن زباله: بیشتر حول آنها را به کیسه زباله; نه بیشتر خارج از دید, خارج از ذهن اختیار چه مانده در بشقاب شما.

جایگزین نیاز به برخی از اندیشه اما نه یک معامله بزرگ از تلاش و هزینه کارشناسان ما بگویید.

به عبارت دیگر شما نمی خواهد که به اب راه رفتن را از زانو به کمپوست مگر اینکه شما واقعا می خواهید به.

اما شما انجام می شود هر کس به نفع اگر شما پوست کردن هر اثر انگشت به اندازه دشنه از مواد غذایی خود را — و زمین آنها را در سطل زباله.

شروع با لیست خرید خود را

برخی از کمپوست هنردوستان بر این باورند که حداقل بی فایده راه برای مقابله با ناخواسته مواد غذایی است که برای برنامه ریزی وعده های غذایی خود بیشتر دقت کنید و برای کاهش فساد در آنچه شما خرید.

میشل موریس مدیر اطلاع رسانی و ارتباطات در ویللیستن مبتنی بر Chittenden مواد زائد جامد District (CSWD) تکرار جهانی “reduce, reuse, recycle” سرود که برای چندین دهه است املای زمین-دوستانه از راه مصرف مواد غذایی است.

بیشتر: چگونه است اجتماعی فاصله رفتن به محل کار در ورمونت باغ جامعه?

در نظر بگیرید: CSWD تخمین می زند که آمریکایی ها بازی شیر یا خط کردن حدود 25 درصد از مواد غذایی آنها را خرید.

“مواد غذایی تبدیل شده است و نسبتا مقرون به صرفه در این کشور ساخته شده است ما تا حدودی تنبل به عنوان یک فرهنگ” موریس گفت: پنج شنبه.

او خواستار خریداران به مطالعه آنچه می رود به دسته ای از تولید — انرژی و کود و آب بسته بندی حمل و نقل — به قدر آنچه را که از دست داده است زمانی که ما دور انداختن مواد غذایی فاسد.

Coronavirus همه گیر ممکن است به عنوان خوب به عنوان هر یک به صورت مردمی به شکل عادات جدید موریس اضافه شده است.

“اگر شما لازم نیست که ایجاد ضایعات در وهله اول,” او گفت: “شما لازم نیست به آن را مدیریت کند.”

چرا ما نمی توانیم فقط بازی شیر یا خط آن را در زباله ؟

راحتی حمل هزینه و دانشمندان به ما یادآوری می کنند.

تکه های غذا که در حال مدفون در تپه از دیگر زباله ها تجزیه ضعیف. و زمانی که آنها در غیاب اکسیژن آنها منتشر می کنند یک مقدار قابل توجهی از گاز متان یک گاز گلخانه ای.

به سرعت در حال پر کردن محل های دفن زباله و هزینه گسترش آنها — باعث ورمونت قانونگذاران در سال 2012 به تصویب قانون 148 لایحه که به تدریج سازی بیشتر و بیشتر از ما خیس وعده های غذایی’ همچنان به برنامه های بازیافت.

این سال را به مرحله نهایی این لایحه شامل همه ورمونت آشپزخانه های کوچک و بزرگ.

پس از قانون اثر طول می کشد جولای 1, این سازمان منابع طبیعی می گوید هیچ برنامه ای برای اعزام عوامل به ریشه از طریق مسکونی کیسه زباله.

بیشتر: اینجا چه Vermonters فکر می کنم در مورد آینده کمپوست قانون

در هر صورت پیشگیری است به طور کلی موثر تر از درمان گفت: جاش کلی آژانس ارشد بخش برای مدیریت مواد.

مانند موریس او تشدید مجموعه ای از مواد آموزشی است که او امیدوار است را بی درنگ Vermonters به انجام کار درست.

چه می توانید انجام دهید را با تکه های غذا?

به اشتراک گذاری با همسایگان: پس از گرفتن یک دسته بهتر در آنچه شما خرید و چگونه شما آن را نگه دارید از خراب کمک به دیگران که مشکل گرفتن به اندازه کافی به غذا خوردن رتبه دوم در کشور را در سلسله مراتب چگونه برای جلوگیری از ضایعات.

ورمونت, مواد غذایی, قفسه یک نقطه شروع خوب است.

خوراک جوجه های خود را و یا خوک خود را. و یا عبور خود را یادداشت یک دام-داشتن همسایه.

حیاط خلوت composters: شادی و نگه داشتن در انجام آنچه شما انجام دهد. اکثر مواد زائد جامد ولسوالی فروش سطل در هزینه و سخاوتمندانه با مشاوره.

پاداش اضافه شده: قانون اجازه می دهد تا مردمی که کمپوست میوه و سبزیجات یادداشت به پرت کردن گوشت و فراورده های لبنی مانده به خود را به طور منظم زباله.

خرس در بخشی از جنگل ؟ اتمام دستورالعمل های ارسال شده توسط ورمونت Fish & Wildlife بخش.

خدمات وانت: دولت های منطقه ای و محلی در مدیریت مواد زائد جامد ولسوالی حفظ لیست از مواد غذایی تکه روگرفت.

توجه داشته باشید: سطل زباله روگرفت نیز باید با ارائه خدمات وانت قراضه به خانه با بیش از چهار واحد — مگر اینکه کسب و کارهای دیگر در خدمت منطقه شما.

حمل و نقل-your-own: مدیریت زباله و بازیافت سراسر ورمونت نیز ارائه مکان به رها کردن خانواده تکه های غذا.

ساعت و دستورالعمل های تغییر کرده در طول بیماری همه گیر کوروناویروس بنابراین پیش تماس بگیرید قبل از بارگذاری کامل odorous, out-of-date گوشت یا پنیر.

در Chittenden County, تنها میلتون ویللیستن و اسکس افت کردن سایت های در حال حاضر باز است. آنها مسئول هیچ چیز برای گرفتن تا 30 گالن تکه های غذا دستان خود را اگر شما آن را در یک بار دیگر زباله های خانگی (که برای آن هزینه وجود دارد). در غیر این صورت آن را 10 دلار برای هیچ-طولانی-خوراکی.

“هر چیزی که بود یک بار خوراکی ما آن را” گفت: CSWD را Morris.

او یک نعمت بزرگ را بپرسید: “د-بسته” بازیگران آف قبل از شما آنها را منتقل می کند. حتی بهترین composters نمی تواند مقابله با شیشه و تاب-روابط یا پلاستیکی بسته بندی.

و پوست آن سر در گم پلاستیک stickers.

تماس با جوئل بنر بیرد در 802-660-1843 یا [email protected] او را دنبال کنید در توییتر @VTgoingUp.

این پوشش ممکن است تنها با حمایت از خوانندگان ما. ثبت نام امروز برای یک اشتراک به برلینگتون مطبوعات آزاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>