به عنوان ورمونت مدارس کار برای بازگشایی, برخی نگرانی وجود دارد خواهد بود به اندازه کافی کارکنان ؟

ورمونت مربیان می گویند کافی مدرسه نیروی انسانی است که در میان بزرگترین مسائل مربوط به حل و فصل آن زمان کلاس های رزومه سپتامبر 8.

معلمان و مدیران به اشتراک گذاشته شده نظرات خود را با قانونگذاران ایالتی در خانه کمیته آموزش و پرورش روز پنج شنبه در جریان یک بحث بازگشایی برنامه.

نیروی انسانی شماره یک موضوع در میان مدیران مدرسه

رئیس در میان نگرانی های مدرسه بود نیروی انسانی.

Superintendents ابراز عصبانیت بیش از, آیا مدارس خود را به اندازه کافی معلمان و کارکنان قادر به ارائه برنامه های آنها ایجاد شده اند تمام تابستان و قول داده اند که خانواده ها است.

هزاران مسائل تاثیر نیروی انسانی با نگرانی های بهداشتی بودن یک عامل بزرگ. وجود دارد یک گروه از معلمان 65 ساله یا مسن تر برای آنها خطر بیشتری برای ابتلا COVID-19. دیگران باید در زمینه مسائل مربوط به سلامت یا زندگی با کسی که در نتیجه قرار دادن خانواده خود را در معرض خطر داشتن جامعه بیشتر قرار گرفتن در معرض.

لیبی Bonesteel, سرپرست از مونپلیه Roxbury مدرسه منطقه گفت: تا 50 درصد از کارکنان در معرض خطر هستند و یا زندگی با کسی که در معرض خطر.

برای دیگر معلمان که بچه های جوان در خانه مراقبت از کودک است که یک عامل عمده است. با استفاده از مدل ترکیبی به عنوان مثال: یک معلم می تواند آموزش چهار روز در مدرسه در حالی که فرزند خود را در مراسم دو روز اما پس از آن شرکت در آموزش از راه دور سه روز دیگر در خانه. که می خواهم به تماشای کودک ؟ در بسیاری از موارد پدر و مادر دوم نیز ممکن است یک معلم یا کارگر ضروری یا ممکن است کار در خارج از خانه به دلیل دیگری. در ضمن پدر و مادر/معلم نیاز به راهنمای خود را در یادگیری کودک, اما آنها می تواند مشغول کلاس خود. Superintendents و اصول نگرانی برخی از این معلمان استعفا خواهد به تمرکز بر روی خانواده خود را.

یکی دیگر از مورد مشترک است که در آن یک معلم کار می کند در یک منطقه اما زندگی در یکی دیگر از. فرزند خود را برنامه ریزی و معلم برنامه کار می تواند تعارض زمانی که منطقه با استفاده از مدل های مختلف مانند هیبرید طرح در مقابل پنج روز در فرد است.

Bonesteel پیش بینی این مسائل و به معلمان انتخاب به کار 100% از راه دور به عنوان بخشی از آکادمی مجازی خود را. در یک بررسی 17 درصد از خانواده ها و یا حدود 150 نفر از دانشجويان انتخاب مجازی گزینه تنها برای سال تحصیلی. تعدادی از معلمان تقاضا برای Virtual Academy هنوز رتبهدهی نشده است ملاقات باید از خانواده ها مایل به آن است.

یکی دیگر از نیروی انسانی نگرانی معلمان جایگزین. را جایگزین مایل به آمدن به مدارس پس از یک معلم بیمار است و به خصوص اگر وجود دارد یک نگرانی از COVID-19? همچنین جایگزین های اغلب بازدید انواع مدارس. نگرانی این است که آنها ممکن است بخواهید به در معرض خطر است که قرار گرفتن در معرض.

در نهایت مدیران گفت که بسیاری از مردم در حال, ترس و بسیاری از اضطراب در اطراف همه گیر بدون در نظر گرفتن آنچه که علم می گوید.

دیگر نگرانی های بالا:

  • مراقبت از کودکان برای خانواده ها. خانواده ها با داشتن یک زمان سخت بدانند چگونه به ترتیب کار در اطراف یک برنامه ترکیبی برای فرزندان خود.
  • تقویم مدرسه. با مدرسه شروع تاریخ در حال نقل مکان به 8 سپتامبر وجود دارد نیاز به یک تنظیم برای تغییر تعدادی از آموزش روز از 175 170. این باعث ایجاد یک مشکل برای منطقه در نظر گرفته شده که برای شروع ماه اوت 24. وجود دارد پنج روز اضافی که برای آنها ممکن است نیاز به معامله با کارکنان به پرداخت پستها در طول دیم.
  • از دست دادن خانواده ها به مدرسه در خانه یا مدرسه خصوصی می تواند بر برنامه ریزی و بودجه.
  • تهویه مطبوع ارتقاء نمی تواند تکمیل شود تا اعطای اسناد منتشر شده توسط بهره وری ورمونت. مدارس در انتظار بودجه فدرال ممکن است زمان برای تکمیل کار قبل از تاریخ شروع.
  • تغییر دولت هدایت. هدایت آمده است در امواج باعث ولسوالی به دوباره کاری و برنامه های آنها در حال حاضر ساخته شده است (به خصوص در اطراف پیشنهادات که شش پا فاصله حکومت می تواند تغییر به سه پا و توصیه های جدید که K-8 حضور دانش آموزان مدرسه پنج روز در هفته).
  • امور مالی. برخی از ولسوالی ها نگران مالی سال 2022 و عصبی هستند برخی از پول خواهد شد به آدرس زیادی آموزش و پرورش کسری بودجه صندوق.
  • COVID-19 تست. گسترده تست برای COVID-19 دنبال شده — بسیار شبیه به کالج ها در حال انجام است. اما شده است وجود دارد بحث تست کارکنان و دانش آموزان به جز زمانی که یک مورد از COVID-19 مشکوک است و خواهد بود که از طریق تماس با ورمونت وزارت بهداشت.
  • صورت پوشانده اند. وجود دارد سوال اطراف ماسک مقررات آن را به عنوان نگرانی های کار با دانشآموزان کمشنوا یا برای آسیب شناسان گفتار که حرکات دهان نیاز به دیده می شود.
  • بیمار دانش آموزان است. بسیاری از COVID-19 علائم شبیه به بیماری های دیگر. این نگرانی وجود دارد پنج تا 10 بچه می تواند در انزوا به علت علائم خود را در هر زمان.

همچنین نگاه کنید به: دو روز در مدرسه به اندازه کافی برای ورمونت دانش آموزان با نیازهای ویژه?

تماس مارس در بارتون [email protected] یا 802-660-1854. او در توییتر دنبال کنید @aprildbarton.

این پوشش ممکن است تنها با حمایت از خوانندگان ما. ثبت نام امروز برای یک اشتراک به برلینگتون مطبوعات آزاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im