هنر نیوز | S. B. سمفونی Wildling مسابقه عکس, یادداشت 4 یادداشت ها ضبط

S. B. سمفونی پخش: یکشنبه گذشته سانتا باربارا سمفونی شروع یک سری جدید است که اجازه می دهد تا مردمی که برای شنیدن زیبایی از موسیقی کلاسیک از خانه های خود. به نام یکشنبه ها با سمفونی, این برنامه شامل یک زمان تنها رادیویی از کنسرت از ارکستر گاوصندوق سرپرستی موسیقی و مدیر هنری نیر Kabaretti. در طول این کنسرت خواهد بود که حدود 30 دقیقه در هر یک از تصاویر به صورت خودکار از لحظات از فصل گذشته خواهد بازی روی صفحه. شنوندگان فرصت برای اهدای پول و یا تبدیل شدن به یک سمفونی مشترک. یکشنبه آینده با سمفونی است که ممکن است 3 در 3:30 p. m. و را از ویژگی های موسیقی اواخر سانتا باربارا آهنگساز رابین فراست. ببینید thesymphony.org/livestream/stream.


سانتا باربارا مستقل ارائه تمام coronavirus داستان به صورت رایگان
به طوری که همه خوانندگان برای دسترسی به اطلاعات حیاتی در طول این زمان.
دریافت خبرها در صندوق پستی خود را با ثبت نام به صورت روزانه ما عضویت در خبرنامه ایندی امروز.


مسابقه عکس: این Wildling موزه پذیرش برنامه های کاربردی برای آن سال 2020 عکاسی طبیعت رقابت مخلوقات از سه شهرستان منطقهیک رویداد دوسالانه در حال حاضر در آن 11 سال است. موضوع امسال این است که همه اشکال حیات وحش است که در منطقه زندگی می کنند از جمله زمین و دریا پستانداران, پرندگان, خزندگان, دوزیستان و حشرات است. رقابت باز است به بزرگسالان و جوانان و با وجود جوایز نقدی برای برندگان. یک نمایشگاه از فینالیست کار در حال حاضر برنامه ریزی شده برای سپتامبر. مهلت نوشته است: جمعه, جولای 6. ببینید wildlingmuseum.org.

یادداشت برای یادداشت های آلبوم: یادداشت برای یادداشت های غیر انتفاعی ملی موسیقی برنامه برای افراد جوان شروع به در سانتا باربارا به تازگی منتشر شده است را Note III, مجموعه رکورد است که “جشن هنری سفر از اعضای ما از هر استودیو” گفت: Phil Gilley, N4N مؤسسین. رکورد لگد کردن با نشویل شرق Saucie J & تائه “Bailando” که ویژگی های جذاب حلقه زدنی و جاذب صوتی قلاب. دیگر standouts عبارتند از: سان فرانسیسکو رپ Ramesses را “تماس با من” ممفیس-بر اساس L. E. L. E. “در آنها بوده ام در انتظار” و سانتا باربارا Jaelie را “کتاب ذهن خود را” گوش-ورمی پاپ لحن. برای شنیدن این آلبوم در تمامیت خود را ببینید notesfornotes.org/takenote3.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>