هنر ویرایشگر می پرسد برای کمک به

در سانتا باربارا مستقل تغییر مسیر زندگی حرفه ای من. پس از رشته تاریخ در UCSB من برنامه ریزی برای رفتن به مدرسه فارغ التحصیل زمانی که من یک هنر کارآموزی در مستقل. من هرگز به عقب نگاه کرد.

پس از کارورزی من در استخدام به عنوان یک بازخوان و هنر نویسنده است. من تحت پوشش راک, نشان می دهد, مصاحبه با هنرمندان, بررسی فیلم — آن خطر ناک, به چالش کشیدن, و من آن را دوست داشتم. هر چند من در رفت و به کار در نشریات دیگر در منطقه خلیج من از روی لئامت دادن در مستقل همیشه باقی مانده است در من تاثیر گذار ترین و مورد احترام تجربه.

آنجا بود که من کشف اهمیت روزنامه های محلی. چگونه پرشور کنجکاو گل نشسته خبرنگاران را به زندگی همه گوشه و کنار جامعه — از نگه داشتن زبانه ها در دولتی ماشینی به گزارش دولت از آموزش و پرورش, معرفی هنرمندان و خوانندگان و اجازه دادن به مردمی می دانم که در آن برای رفتن به بعدی خود را در وعده غذایی بزرگ.

وقتی که درست انجام شود یک روزنامه است که در قلب و روح و دیده بان از یک جامعه است. این نقش است که هرگز به آرامی گرفته شده در مستقل. من می گویند که به راستى که من کار کرده ام به صورت چند رسانه ای نشریات در طول زندگی حرفه ای من در تجربه من ایندی تنها به در نظر گرفتن تعهد خود را به جامعه مقدس.

زمانی که من آمد به شهر از 17 سال پیش من فرود آمد یکی از بهترین مشاغل از زندگی حرفه ای من. به عنوان سردبیر ارشد/هنرهای سردبیر در مستقلمن بود قادر به کشف جهان غنی از هنرمندان و کار خود را. سانتا باربارا ترکیدن در درزهای با خلاقیت — یک ظاهر بی پایان انواع تئاتر و رقص و هنر فیلم و موسیقی ایجاد شده که همه در اطراف ما.

اما همه گیر آورده ما هنر پر جنب و جوش و سرگرمی فرهنگ به توقف screeching. اجرای برنامه لغو شده, سینما بسته و سالن های موسیقی نشستن خالی است. با توجه به این هنر را در حدود 200 میلیون دلار در سال به شهرستان ما آن را تلفات سنگین بودن پرداخت می شود. نوازندگان و هنرمندان و بازیگران و همه کار در هنر از جمله باشگاه های تئاتر و سالن رنج می برند.

این مستقل نیز بوده است kneecapped توسط COVID-19. خبرنگاران هستند راحت تر گفتن افراد دیگر داستان است. اما در شرایط کنونی نیاز به گفتن ماست. مانند بسیاری از دیگران مستقل مبارزه مالی. برای ادامه تولید محصول با کیفیت بالا را مستقل همیشه در تلاش برای آن اختصاص داده شده خستگی ناپذیر کار می کنند. و ما نیاز به کمک شما.

راه های مختلفی وجود دارد شما می توانید کمک. شما می توانید از کسب و کار محلی از طریق اتخاذ یک فروشگاه برنامه با بهره گیری از یک کسب و کار محلی و یا غیر انتفاعی و ایندی. و یا شما می توانید آنلاین به ایندی+ که در آن 30 دلار در یک سال به شما اجازه می دهد دسترسی کامل به وب سایت ما که در آن بسیاری از داستان های اجرا که هرگز چاپ. و یا شما می توانید یک معافیت مالیاتی کمک مالی از طریق SBCAN برای حمایت از محیط زیست و اجتماعی-عدالت روزنامه نگاری. شما همچنین می توانید به طور مستقیم به مقاله; هیچ مقدار بیش از حد کوچک است.

با تشکر بسیار برای گرفتن وقت برای خواندن این نامه و مقاله.

میشل غرق
سردبیر ارشد/هنرهای ویرایشگر


چگونه به

  1. به یک بار و یا در محدوده زمانی معین کارت اعتباری سهم در independent.com/support
  2. ثبت نام به صورت سالانه اشتراک دیجیتال برای $29.99 از طریق ما ایندی+ سرویس در independent.com/subscribe
  3. یک معافیت مالیاتی کمک مالی برای حمایت از محیط زیست و اجتماعی-عدالت روزنامه نگاری از 100 دلار یا بیشتر با ارسال چک قابل پرداخت به SBCAN (یادداشت: روزنامه نگاری صندوق) از طریق پست به:

SBCAN
PO Box 6174
CA 93456

و یا در sbcan.org/journalism_fund

سانتا باربارا شهرستان اقدام شبکه (SBCAN) 501(c)(3) غیر انتفاعی که مالیات ID 73-1676916.

اشتراک و یا کمک های ساخته شده به طور مستقیم به سانتا باربارا مستقل نیست معافیت مالیاتی. ما می توانید قبول چک از طریق پست به 12 E. فیگوئروا سنت, Santa Barbara, CA 93101.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>