تفهیم اتهام از Westside قتل مشکوک به تعویق افتاد دوباره

در یک قتل که وکیل او خواستار “غم انگیز مورد” Leinani McClintic, 41, می ایستد متهم matricide. چهارشنبه گذشته پلیس نامیده می شدند به سانتا باربارا Westside برای “یک شخص” اما کشف کرد که Hiilani Mikaitis, 76 بود مرده متعدد چاقو زخم. در تفهیم اتهام در مارس 15, مدافع جس McHarrie ارسال یک دادگاه درخواست برای دریافت اطلاعات از روانی مرکز درمانی که در آن مشتری او شده بود نقل مکان کرد و از ایمنی سلولی در زندان شهرستان است. در این جلسه شد و ادامه داد: برای سومین بار و این بار به جمعه, مارس 17.

دفتر دادستان منطقه ثبت شده است به اتهام قتل عمد برابر McClintic که هنوز به اعتراف. سلاح های ویژه اتهامات ساخته شده در مورد استفاده از چاقو و ویژه اتهامات جدی و خشونت آمیز طبیعت از جرم و جنایت. چند جزئیات عمومی منتشر شده است در این مورد اما McClintic و مادرش ظاهرا از نقل مکان به سانتا باربارا از کپا در جزیره هاوایی کائوآئی. خود را سانتا باربارا آدرس خانه شامل افرادی که خود را به اشتراک گذاشته نام آخرین.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>