اطراف سبزها: staycation هستید تابستان یک بهانه ای مناسب برای بازی آلبرتا بهترین دوره های

سطل-ستارههای و البته جمع این محل دوخته شده بر روی نقشه.

این یک بد شانسی اگر سالانه خود گریز گلف به تعویق افتاده است اما وجود دارد بیشتر از یک تکه از خبر خوب برای کلگری مبتنی بر مرغک-متقاضیان در این staycation هستید تابستان — یکی از کانادا جشن ترین دوره های, یکی از معروف ترین Par-3s در این سیاره است راست در حیاط خلوت ما در بنف.

“وجود دارد یک مرد که بوده است (از کلگری) چهار بار و چهار بار در حال حاضر — و او تا به حال بازی ما در بیش از 20 سال” گفت: استیون جوان مدیر گلف در Fairmont بنف چشمه. “او مانند” من می خواهم را فراموش کرده اید چقدر خوب بود ” و ” نگاهی به آنچه شما انجام داده ام به جای خود!’ او آن را دوست داشتن. و او نه تنها یکی است. ما در حال شنیدن آن داستان است.”

در واقع اگر شما در حال رفتن به گیر در هر نقطه این خیلی بد نیست.

که تبدیل خواهد شد و بیش از سه هفته بعد به عنوان SCOREGolf مجله رول آن آخرین رتبه بندی از کانادا‘s Top 100 گلف. من افتخار می کنم به یک panellist.

شما می توانید شرط می بندم هر دو خواهر و برادر stunners در Kananaskis کشور خواهد بود در لیست. ایضا برای دو آهنگ در Wolf Creek نزدیکی Ponoka.

استوارت نهر حک شده به مناظر در Canmore باید دوباره نمره لوتی, در حالی که یک هتریک خصوصی محلی hangouts — کلگری گلف & باشگاه کشور گلنک جنگل دوره و شاهین در Priddis سبزی — نیز رتبه بندی به طور منظم.

استنلی تامپسون نمادین طرح در بنف چشمه را بدون شک تواند به عنوان یک امتیاز از کانادا بهترین.

همیشه است.

من مدت طولانی است شگفت زده چگونه بسیاری از کلگری-منطقه گلف بازان را انجام نمی, این شاهکار در پارک ملی بنف شاید به دلیل قیمت — Alberta ساکن رای می کشیدن تا 35% اما این است که هنوز ریخت و پاش و یا به دلیل آن را دشوار است به حک کردن زمان کافی در حد معمول فشار و شلوغی از تابستان است.

این که آیا آن را یک نرم افزار یا یک مسابقه برگشت شاید بعدی خود را بسیار پیش بینی گریز گلف است که فقط در 120 کیلومتری غرب بر Trans-Canada بزرگراه. به من اعتماد شیطان دیگ — مشهور چهارم سوراخ در Fairmont بنف چشمه است که به تنهایی ارزش سفر.

“شما فقط می توانید پیدا کردن یک محیط مانند این بسیاری از جاهای دیگر و من فکر می کنم این چیزی است که مردم به یاد داشته باشید زمانی که آنها در اینجا. آن را مانند, ” اوه, عجب,’ ” جوان گفت:. “مردم خیلی هیجان زده به بازی شماره 4 — آن را در ردیف یکی از 18 سوراخ در جهان در یک نقطه و با همه اعتیاد به مواد مخدره در مورد آن بازی آنها هنوز هم شگفت زده شده توسط آن است. من نمی تواند افرادی که می آیند و می روند ‘Meh.’ “

می رود که برای مردم بیش از حد.

آن را بزرگ می شود قادر به گرفتن یک نگاه اجمالی از رشته کوه های راکی از عرشه خود را و یا پنجره آشپزخانه. متفاوت است هر چند هنگامی که شما در حال خیره راست تا به محض مواجهه با یک کوه یا تماشای خود توپ را روی گوه شات قطع در برابر این دندانه دار پس زمینه.

اگر شما امیدوار به صرفه جویی در زمان و یا پول فرمانت بنف چشمه نیز به تونل کوه نه یک 3,287-حیاط پر-36 اندازی که فاقد تمجید اما نه چشم و آب نبات.

به عنوان جوان اشاره می کند: “این همان مناظر و همان تنظیمات” و نگهداری می شود به همان استاندارد به عنوان استنلی تامپسون 18. و اگر یک خرس یا گوزن می خواهد به سرگردان را از طریق این دوره اتفاق غیر معمول آن نمی چسبد فقط به اصلی.

اگر شما واقعا مشتاق بازی تمام 27 سوراخ در همان روز و چرخش تونل کوه نه که نصف قیمت.

“این نا امید نمی کند” جوان وعده داده شده است.


یاد چهارم سوراخ با نام مستعار شیطان دیگ در استنلی تامپسون 18 در Fairmont بنف چشمه.

کریس Amat/حسن نیت ارائه میدهد از فرمانت بنف چشمه

شنیده اید ؟

اغلب نیست که یک کلگری انجمن گلف رویداد باعث می شود صفحه اول اخبار اما ریف Caulder قطعا سزاوار به رسمیت شناختن بعد از روز جمعه قهرمانانه و فداکارانه عمل می کنند.

Caulder شد رقابت در شهر مسابقه بازی در رودخانه لبه در Okotoks, زمانی که او چهارتایی شنیده ام گریه می کند برای کمک و کشف هفت سال مبارزه در گوسفند رودخانه.

در حالی که یکی دیگر از گلف باز نام 911 36 ساله درهم پایین تپه شیب دار و کشیده جوانی از حرکت سریع آب.

شما شنیدن صحبت از ‘قهرمان’ عکس گلف است. این تعریف درست.

Caulder خبره سنگین, مکانیک به طور منظم در Inglewood, G&CC و CGA اجرایی اصرار او واکنش نشان داد و همان راه است که کسی دیگری را داشته است.

اما اگر او نبود این داستان می توانست تا به حال یک پایان غم انگیز.

“آن را به خوبی احساس قدردانی” Caulder گفت. “اما من فقط خوشحالم که در پایان, من قادر به نجات پسر.”

(گلنک را Jesse Galvon برنده این شهر مسابقه بازی عنوان شکست جیمی جوشکار از کشور هیلز با 2 و 1 امتیاز در روز یکشنبه قهرمانی مرحله نهایی مسابقات. Galvon و جوشکار بودند رو در فینال برای سومین بار در چهار سال بود تقسیم جلسات قبلی.)


شات هوایی از فرمانت بنف چشمه 27-سوراخ پاتوق در رشته کوه های راکی کانادا — خانه به هر دو استنلی تامپسون 18 و تونل کوه نه.

یعقوب Sjoman/حسن نیت ارائه میدهد از فرمانت بنف چشمه

آیا شما بازی …

جدید و بهبود یافته از نزدیک در کنفدراسیون گلف?

این شهر متعلق به نه holer بازگشایی در هفته گذشته و در حال حاضر پس از اتمام بالاتر بر روی توجه داشته باشید یک 420-حیاط آزمون که به آرامی doglegs چپ به سبز قرار گیرند.

به عنوان بخشی از طراحی مجدد پلاک 9 fairway مطرح شد به طور متوسط تقریبا 1.5 متر است که باید درمان طولانی زهکشی مسائل.

‘Confed’ اب زیر کاه است که هر دو خوب و اب زیر کاه سخت و جدید نهم باید یک ضربه بزرگ در میان یک پایه مشتری وفادار و همچنین ارائه استرن آزمون به عنوان شما سعی می کنید به کلاه جامد دور.

شما می خواهید به نفع سمت چپ fairway خود را با توپ را روی گوه-توپ اما نمی ولگرد بیش از حد و یا شما ممکن است درخت مشکل است. در سمت راست آستین بمب افکن می تواند معاشقه با یک حوض و شما نیاز به افراشتن رویکرد خود را بیش از یک پناهگاه که نگهبانان که نیمی از یک طبقه رقص.

به عنوان یک پاداش اصل نهم سبز در حال حاضر تبدیل شده به یک بازی تمرین منطقه یکی دیگر از بهبود به این محبوب مونی.

در علاوه بر این به کنفدراسیون Lakeview نیز افتتاح شد پنج شنبه, معنی ترکیب کامل دوره های شهر در حال حاضر و در حال اجرا برای این فصل است.


آلبرتا مردان اواسط کار قهرمانی برنده الکس بزرگ است.

بزرگ

به عنوان او تلاش برای نزدیک کردن این پیروزی در سال 2020 آلبرتا مردان اواسط کار قهرمانی در Coyote Creek, Alex بزرگ بود و مسلما در لبه.

و نه به خاطر جایزه خود تلاش.

در خانه در Canmore زیادی به انتظار فرزند دوم خود را برای رسیدن به در هر زمان.

“او تا به حال به دلیل” بزرگ گفت: آلبرتا گلف پس از triumphing در اولین استانی قهرمانی این فصل است. “من تلفن شد در کیف من و هر زمان که من آن را بشنود ارتعاش من می خواهم یک کمی عصبی برای دیدن چه خبر است. اما آن را فقط فوق العاده به اینجا.”

او در راس خانه برنده است.

متولد و بزرگ شده در نیوزیلند و در حال حاضر زندگی می کنند در رشته کوه های راکی کانادا و نمایندگی Canmore گلف & باشگاه مواج زیادی ادعا اواسط کار عنوان لطف خود دور نهایی.

او دربسته در محیط سه روز در ضربات پنالتی در Coyote Creek با یک چرخش از 6-تحت 65 هایلایت شده توسط هفت راست birdies — آره هفت در یک ردیف — از Nos. 8-14. اگر چه او یکی خجالتی از بستن این دوره با رکورد پنج شنبه عالی نمره او کروز به چهار شات پیروزی در 10-تحت 203.

Zander Ritson (کالیفرنیا) به پایان رسید و به عنوان نفر دوم در حالی که Sundre خود Ryan Swelin سوم قرار گرفت.

[email protected]

Twitter.com/WesGilbertson

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>