در اطراف سبز: آرامش باشگاه گلف آغاز بکار جدید نه

این دوره ممکن است تبدیل به بهترین و شناخته شده برای آن پل.

که دست کشیدن بر چه خواهد بود سرگرم کننده پر فسکيو-صف آرایی, اما از ویژگی های standout در آرامش باشگاه گلف آفتاب گیر راه اندازی — با نه سوراخ در حال حاضر باز و نه بیشتر تحت ساخت و ساز — مجموعه ای از مرور سبک سبد خرید-گذرگاه.

شما پس از انفجار خود را به توپ را روی گوه شات در سراسر آب بر روی آنچه که در حال حاضر در حال پخش به عنوان سومین سوراخ بعدی خود درایو است در سراسر یک پل زیبا که امتداد در حدود 100 متری. به عنوان شما رول گذشته شما زود گذر بیش از دیگر مرور که منجر به این جزیره راه اندازی-پد برای شماره 5.

“شما همیشه فقط در تلاش برای اضافه کردن برخی از استعداد منحصر به فرد و تلاش می شود کمی متفاوت” گفت: Slade پادشاه مدیر کل آرامش GC — واقع در شرق بزرگراه 22X و در حال حاضر محبوب برای رقص, گاو, دوره — و افسر ارشد عامل برای بازی گلف کلگری. “ما یک پسر (جیمی Boudreau) ساخته شده است که تمام کسانی که boardwalks — فقط یک برد در یک زمان برش قرار می گیرد و در همه آنها. ما تا به حال به تخلیه حوضچه برای قرار دادن در شالوده و سپس به سطح آب آمد و او در واقع ایجاد این قایق ساختار به طوری که او می تواند شناور کردن و قرار دادن این قطعه از چوب در.

“به تماشای او کار دور در آن برای ماه ها و ماه ها در پایان و پس از آن به یک محصول نهایی که همان چیزی است که شما تا به حال در ذهن خود آن را بسیار سرد است.”

Boudreau را کاردست — نیاز به نزدیک به 2000 قطعه چوب 12,000 تاخیر-پیچ و مهره و نزدیک به 5000 پا از طناب کنف — چشمگیر است.

البته طراح گری براونینگ انجام یک کار خوب بیش از حد.

چه خبر شده باز برای هفته گذشته و تغییر در نهایت خواهد بود نه بازگشت به روی آفتاب گیر سمت. در حال حاضر آرامش است عامل به عنوان یک 27-سوراخ چرخش است.

باقی مانده تکالیف خواهد کشت/sodded بعد از این فصل و باز بهار آینده.

در حالی که وجود دارد چند عکس رقص گاو که نیاز به دقت و آفتاب گیر دارای گسترده fairways خواهد شد که قاب باریک فسکيو.

از جمله نکات برجسته در جدیدترین نه در حال شماره 5 که در آن شما ممکن است عمل بالا بردن کور رویکرد بیش از یک هتریک از fairway پناهگاه در حالی که تلاش برای جلوگیری از یک جفت سبز-سمت تله و Par-3 هشتم که پخش در سراسر برکه کم عمق قرار دادن سطح. (در تابستان آینده زمانی که این شماره 17 در کارت امتیازی خود را, از آن خواهد شد را لحظه به عنوان هدف شما به کلاه کردن حرفه ای دور.)

پس از آن تا خورشید, گیر خواهد بود شرکت سریع و سرگرم کننده است. و هنگامی که شما به دوستان خود که در آن شما رزرو آخر هفته دور آنها ممکن است بپرسید ” است که البته با مرور پل؟’

“ما شنیده ایم بازخورد بسیار عالی تا کنون” پادشاه گفت: “از جدیدترین علاوه بر این به بازی گلف کلگری نمونه کارها. “شما همیشه عصبی باز کردن یک دوره جدید برای دیدن آنچه که مردم فکر می کنم … اما صبح که من از آن من می دانستم که ما تا به حال چیزی است که مردم به عشق. و این معلوم است که راه. ما باید برخی از اعضا که مایل به بازی آفتاب گیر دو بار به جای رفتن به طرف دیگر که همیشه نشانه خوبی است و ما باید مقدار زیادی از درخواست آن را.

“این یک بازی سرگرم کننده گلف لذت بخش را به بازی. و ما آن را ساخته شده است که تا آن را تعجب آور است. گاهی اوقات شما فقط نمی دانم اگر شما جلو و چشم انداز است که شما تا به حال. در این مورد من فکر می کنم ما دقیقا آنچه که ما مجموعه ای را به انجام است.”

شنیده اید ؟

این باید یک هفته خاص در گلنک گلف & باشگاه کشور.

2020 DC بانک گلنک دعوتی شد برای شروع کردن روز شنبه و برای اولین بار درجه یک تازه کار در مرحله نهایی مسابقات شد و همچنین رفتن به ویژگی های یک زن را بدست آورد — از جمله برخی از کسانی که از صفوف حرفه ای.

متاسفانه این مسابقات لغو شود با توجه به COVID-19 بحران است.

آن می تواند تبدیل به دو whammy. گلنک و زنجان به میزبانی 116th edition کانادا مردان قهرمانی آماتور اما با محدودیت های فعلی در سفر, همه نشانه ها نشان می دهد که Aug. 3-6 رویداد را نیز پاک شود از تابستان برنامه.

آیا شما بازی کرد ؟

چه heck زمان من ، من خودم پرسیدن همین است.

من teed آن تا هفته گذشته در ایننیسفیل باشگاه گلف اولین سفر من پس قابل نوسازی و بهبود عمده به امضای ششم سوراخ در Hazelwood نه.

که ترشح انتساب دوباره طراحی چند سال به لطف کمک مالی سخاوتمندانه توسط دیرین عضو امکانات بالا توپ را روی گوه توپ و سپس یک زانو ضربه زدن رویکرد به یک جزیره سبز.

Innsifail بود یک بار به عنوان آلبرتا دستکمگرفتهشده ، من همین حالا در نظر بگیرید که به صورت امروزه اما فقط به این دلیل من معتقدم که بسیاری از گلف بازان می دانم که در مورد کیفیت و زیبایی این 27-سوراخ تسهیلات حدود یک ساعت در شمال کلگری.

اگر شما آن را چک از چه هک گرفتن شما ،

[email protected]

Twitter.com/WesGilbertson

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>