اطراف سبزها: Pinebrook را putters باید پمپ مورد نوسازی نتایج

برخی از سبزها بودند مسخره.

که نه مورد دیگر.

Pinebrook گلف & باشگاه کشور به خط پایان رسید در نوسازی گسترده با بزرگترین سود در حال بازسازی و طراحی مجدد از تمام 18 رقص-طبقه در آنچه که قبلا ممکن است کلگری سه توپ سرمایه است.

جدید سبزها در Pinebrook قطعا نه تخت و یا خسته کننده هنوز slopy اما نه شدید.

شما نیاز به دستی خود را با تخت-چوب اگر شما می خواهید برای ارسال یک جامد نمره در این باشگاه خصوصی فقط در غرب محدوده شهرستان. که بخش تغییر کرده است.

“من گفت: اعضای که من که قرار بود به ترک برخی از غرابت و از بین بردن برخی از این حماقت” گفت: البته محلی معمار گری براونینگ که سعی به تکرار برخی از قفسه ها و برآمدگی در Pinebrook قدیمی سبزها در حالی که همچنین انجام دور با آنچه در مرز ناعادلانه و ارائه پتانسیل بیشتری پین مکان برای سرپرست Kolby Beaton و درجه یک از کارکنان.

“من فکر می کنم که انجام دادم. من آنها را به سبزی که من فکر می کنم سرگرم کننده هستند. آنها کمی بد بو. فوق العاده ای وجود دارد حرکت به بسیاری از آنها است. اما آنها نوع اب زیر کاه سرگرم کننده است.”

انگیزه برای این تعمیرات اساسی عمده ای بود که به ساز و برگ Pinebrook با مجموعه ای از USGA استاندارد سبزی. (آنها حتی مشورت USGA کشاورزی لری Gilhuly مسلما بهترین ها در <url>.)

بسته شدن سوراخ تبدیل شد در سال 2017, دادن اعضای یک ایده از آنچه آنها می توان به سرمایه گذاری در.

با گسترده تصویب پنج سبزی بودند پاره شده تا سال آینده و باقی مانده از ده ها انجام شد در پاییز گذشته و به این بهار.

گذشته از این خم-چمن زیبایی باز کرد در اوایل این ماه به مناسبت اتمام چهار سال رنو.

به سرعت در امتداد روند و به حداقل رساندن اختلال در آنها نیز tinkered با طرح در این 6,856-حیاط پر-71 راه اندازی. با جابجایی چند سبزی, حفره های آن باقی می ماند در طول ساخت و ساز و رشد ،

ششم brand-new — یک سر بالایی یک shotter است که نیاز به برخی از دانش محلی از آنجا که شما نمی خواهد به اندازه کافی بلند برای دریافت یک نگاه خوبی در هدف از توپ را روی گوه.

هنگامی که یک راست-دور هفتم در حال حاضر doglegs کمی به سمت راست در اطراف درختان اجازه داده است که شماره 8 به بیرون کشیده شده و به حدود 200 متری.

سوراخ 10 بود که همیشه در میان به یاد ماندنی ترین در اموال و آن را حتی بهتر با بسیاری از سبز جمع شده در پشت یک برکه.

13th شده است طولانی و قرار دادن سطح شخصی من است fave در حالی که از شماره 14 — دیگر به طور کامل دوباره طراحی Par-3 — کوتاه تر است اما هنوز شما را عرق. اگر شما ترس از پتانسیل چلپ چلوپ در سمت چپ وجود دارد یک جفت شن و ماسه-تله در نجات منطقه است.

قهوه & Co. حتی موفق به بهبود Pinebrook امضا 17th, که نیاز به یک قهرمان رویکرد بیش از آب است. به نظر نمی رسد کاملا به عنوان دلهره آور پس از حذف از سه بلند سنبه که شلوغ سمت چپ سبز, اما این بیشتر باقی می ماند nerve-wracking شات از روز است. در حالی که رقص-طبقه سراشیب از عقب به جلو اغلب ترک یک سراشیبی لغزنده تاخیر الراس در حال حاضر اجرا می شود در جهت مخالف است.

آنها همچنین در برخی از پناهگاه قرار گیرند و دیگران رفتن از 54 به 39 در مجموع خطاب به برخی مسائل مربوط به زهکشی و افزود: برخی از گوشت به طولانی ترین مجموعه كم.

خصوصی ترین-اعضای باشگاه به شدت افتخار از خانه خود را دوره و کسانی که اویختن در Pinebrook باید مشتاق به نشان دادن محصول به پایان رسید خود را به دوستان و همکاران کسب و کار.

“انتقادات و پیشنهادات بوده و فقط گفت:” تئو مایر مدیر در Pinebrook. “آنها واقعا دوست دارم همه چیز آنها را ببینید. آنها هیجان زده با این شرایط و با هیجان تغییرات به خصوص برخی از تغییرات طراحی که گری ساخته شده است.

“من می خواهم بگویم آن را تقریبا 10 بیرون از 10.”

یکی از موارد باقی مانده در لیست to-do است که برای تکمیل یک از 12 ، 000 فوت مربع تمرین سبز.

شما قطعا می خواهید به رول چند قبل از خود را دور.

قرار است که هنوز هم در حق بیمه در Pinebrook اما شما در حال حاضر باید فقط خودتان را سرزنش اگر شما stickhandle راه خود را به دیو.

“آنها نمی خواهند صداقت و شخصیت خود را به زمین گلف با دستکاری,” براونینگ گفت. “آنها عاشق گلف خود را در دوره بسیار زیاد است و آنها نمی خواهند به از دست دادن که ذاتی شخصیت است که آنها واقعا احساس به شدت مورد. آنها با من صحبت کردند در طول بزرگ در مورد حفظ آن و من فکر می کنم من قادر به انجام این کار است. من امیدوارم که در حال حاضر آنها گفت: “او در آن است ، “

شنیده اید ؟

این McLennan راس آلبرتا Junior Tour 25 سالگی این تابستان.

برای یک ربع قرن این تک روز مسابقات معرفی شده اند کودکان و نوجوانان از سراسر استان به رقابتی گلف یک فرصت برای تست مهارت های خود را, یادگیری از اشتباهات خود و امیدوارم دیدار با دوستان جدید در طول راه.

این نیست در مورد آماده سازی جوانان برای آینده در این مرغک-ساخت کسب و کار, اما چند آلوم — در میان آنها, جنیفر, Ha, Jaclyn لی, جیمی Sadlowski و رایان ییپ — گرفته اند استعدادهای خود را به بالاترین سطح.

این امر به ویژه تشویق اخبار — 23 junior دختران امضا برای McLennan راس آلبرتا Junior Tour توقف هفته گذشته در Carstairs که ممکن است یک رکورد برای یک به طور منظم فصل رویداد.

آیا شما بازی کرد ؟

این همه بحث در مورد قرار دادن سطوح کردم من فکر کردن در مورد یکی از مورد علاقه من در ناحیه تناسلی-دسترسی hangouts در منطقه کلگری.

هنگامی که در اواخر جری D ‘ Arcy تصمیم به ساخت یک زمین گلف در چه بود که قبلا یک چهارم-اسب در مرتع پرورش احشام در حومه Okotoks, او به طراح کن رنگ یکی از سخت آموزش — او می خواست آرام سبزها بدون وحشی خطوط و undulations.

این بدان معنی نیست که شما تخلیه همه چیز را در طول یک دور در D ‘ Arcy در مرتع پرورش احشام — به عنوان کسی خیلی دقیق تر از من قرار داده و آن را “گاهی اوقات یک اینچ شکستن سخت ترین به عنوان خوانده شده” — اما شما ایستاده بیش ترین putts با اعتماد به نفس است که شما باید یک قانونی نرم افزار در آن است. که سرگرم کننده احساس نوعی که می تواند منجر به یک حرفه ای-بهترین دور.

هر چه نمره خود را D ‘ Arcy در مرتع پرورش احشام را نا امید نیست. البته نرخهای پایین و غواصی در دره برجسته امضا سوم سوراخ — یک سراشیبی شیک پوش است که دهانه 148 متری — و لاغر هفتم.

همچنین این رتبه به عنوان یکی از بهترین ارزش در محلی گلف ،

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>