اطراف سبزها: سفارشات نورد در برای تماس با ما جام تدبیر

ویکتور Beda کسب و کار است به طور ناگهانی پررونق — یک کسب و کار است که کمک کرده است تا اطمینان حاصل شود دیگران با خیال راحت می توانید لذت بردن از ورزش او را دوست دارد.

ویکتور Beda ممکن گلف به عنوان اغلب به عنوان او می خواهم این بهار.

از آنجا که کسب و کار است به طور ناگهانی پررونق — یک کسب و کار است که کمک کرده است تا اطمینان حاصل شود دیگران با خیال راحت می توانید لذت بردن از ورزش او را دوست دارد.

Beda خالق جام Caddie یک تماس تدبیر است که اجازه می دهد تا گلف بازان به استفاده از کسب و کار پایان ور رفتن معمولا خود را به بلند خود توپ را از سوراخ.

“ما در حدود 15 دوره های گلف است که تا به حال سفارشات پر شده و ما باید کاملا جمع شدن. وجود دارد یک صف کردن درب” گفت: Beda یک کوکران و بر اساس کارآفرین. “ما همه از ما تجهیزات برای تولید نخ ریسی در 24 ساعت شبانه روز. من در حال اجرا و در سه شیفت.

“ما تنها با مفهوم حدود دو و نیم هفته پیش. بنابراین این واقعیت است که ما می توانید انبوه تولید این حق در حال حاضر آن را بسیار جذاب است. ما قصد داریم به نگه داشتن آن چرخ در حال چرخش نگه داشتن تولید است.”

صاحب NineDesigns.net, Beda حال توسعه چندین محصولات سفارشی برای بازی گلف کلگری قبل از او نزدیک شد در مورد مقابله با این آخرین پروژه.

در حالی که استخر ماکارونی خوب کار می کند, جام Caddie انکار کند رضایت از دیدن توپ خود را ناپدید می شوند در زیر سطح زمین و همچنین جلوگیری از هر گونه بحث در مورد اینکه آیا یک گام زدن توپ به نصف کاهش مطابقت با واقع خواهد کاهش یافته است.

فکر می کنم از آن را مانند یک آسانسور — شما به سادگی استفاده از سر خود را صاف و چوب به آسانسور به سمت بالا بر روی یک لاستیک رسیدگی و در نهایت پاپ خوش شانس خود را Titleist از سوراخ. شما فقط لمس ور رفتن معمولا خود را گرفتن و توپ گلف انجام بخشی خود را برای متوقف کردن گسترش COVID-19.

جام Caddie است که در حال حاضر در حال استفاده در هر چهار بازی گلف کلگری امکانات در حالی که چندین محلی دیگر دوره های آموزشی را به منظور قرار داده شده.

آنها ساخته شده برخی از تغییرات در پرواز به بهبود دوام محصول. به عنوان طولانی به عنوان آن را نگه می دارد تا آن را دور از ذهن به فکر می کنم این ابزار مفید می تواند تبدیل به یک ثابت در مورد علاقه خود را پیگیری.

“ما به دنبال راه هایی برای قرار دادن تولیدی ما به خوبی مورد استفاده” Beda توضیح داد. “ما ساخته شده و با کمک برخی از تجهیزات پزشکی برای COVID و وقتی که عرضه شد تا واقعا به خوبی در آلبرتا ما توجه ما به سرگرم کننده — چگونه ما این گلف رفتن و چگونه همه ما و گرفتن برخی از هوای تازه و برخی بیشتر سلامت جسمی و روانی?

“هنگامی که آن را به گرفتن توپ خارج از این فضای مشترک شناخته شده به عنوان سوراخ, ما می دانستیم که ما تا به حال به آمده تا با برخی از راه حل. وجود دارد تعدادی از های مختلف بالابر محصولات وجود دارد خارج وجود دارد, اما هیچ یک از آنها را با معیار است که ما به دنبال آن بودند. ما می خواستیم به احترام جام ابعاد به عنوان قانون تعریف می کند. ما می خواستیم یک دستگاه است که ما نصب آسان بدون در نظر گرفتن پرچم از هم جدا. ما می خواستیم چیزی که ندارد رفتن به ابتدا پرچم اما از همه مهمتر این بود که ابتدا به مشتریان ما putters. و ما می خواستیم چیزی که واضح و آسان برای استفاده است. که در آن ما آمد تا با جام Caddie.

“وجود دارد هیچ چیز مانند آن وجود دارد. ما امیدواریم که مردم در حال رفتن به آن را دوست دارم.”

شنیده اید ؟

مدت کوتاهی پس از برتر جیسون کنی اعلام کرد که بهره می تواند آمار لینک Muirfield دریاچه عضو Dean Horning متوجه یک نظر در توییتر از یک زن که از این خبر استقبال اما اعتراف کرد شوهرش را نمی توان به سه راهی آن را پس از از دست دادن شغل خود.

برای Horning که موجب یک ایده است.

او کمک کرده است تا به هر چیز نوک تیز در ‘گلف بازان کمک به گلف بازان’ ابتکار در خانه اش در Lyalta با اهدای اعضای دور برای کسانی که در حال مبارزه با مشکلات مالی اقتصادی شاقول و COVID-19 بیماری همه گیر. برای هر دو دور تحت پوشش عضویت صاحبان جدید از روستایی آهنگ — واقع در حدود 25 دقیقه رانندگی در شرق شهر دیگری را اضافه کنید.

هفتاد plus دور شده اند اهدا کرد. که سه ساعت به ارزش توپ را روی گوه بار.

اگر شما می دانید کسی که در تلاش است از نظر مالی و سزاوار تعریف بعد در این دوره رسیدن به Muirfield دریاچه ها از طریق ایمیل و یا از طریق رسانه های اجتماعی.

آیا شما بازی کرد ؟

ایستاده در بالا برای اولین بار سه شنبه در Wintergreen دوستان پیشنهاد کرد که آن را به بیشتر به چالش کشیدن باز شات در هر نقطه در آلبرتا.

هیچ استدلال از من.

وجود آب در امتداد سمت چپ منطقه فرود است.

وجود دارد بلند پشته از درختان در سمت راست.

وجود دارد یک شانس خوب شما بوده ام rummaging از طریق کیسه های خود را برای خود را قدیمی ترین و خراشیده تا توپ … شما می دانید فقط در مورد.

نیز وجود دارد هیچ احساس بهتر از تقسیم که لاغر fairway خود را با اولین چرخش روز و نورد طرح — واقع در پایه سابق اسکی تپه فقط در خارج براگ کریک — بالا در عامل سرگرم کننده از آغاز تا پایان. در حالی که بازکن بیشتر تهدید آمیز توپ را روی گوه شات مرغک درب بعدی در شماره 9 است به خصوص قابل توجه feat.

[email protected]

Twitter.com/WesGilbertson

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im